Yan ve Tavan Çıtaları

Yan ve Tavan Çıtalar

Yan ve tavan çıtaları arabaların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır. Arabaların belirli noktalarına konumlandırarak arabanın daha spor daha şık bir görüntü elde etmesini sağlar. Araba severler arabalarında değişiklik yapmak istiyorlarsa kesinlikle bu ürünleri tercih edebilirler. Arabaların kapı kısmına monte edilen yan çıta arabanın kapı kolunun biraz alt tarafında kalan kısma yerleştirilerek arabanın kapıları görsel olarak zenginleştirmektedir. Yan kapı çıtası estetik bir görüntü elde etmek isteyen araba severlerin en çok tercih ettiği araba süsüdür. Ürünlerden arabanıza en uygun olanını seçerek arabanızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. 

Tavan Çıtası Montajı Nasıl Yapılır? 

Tavan çıtası adından da anlaşılacağı üzere arabanın tavanına montajı yapılan ürünlerdir. Öncelikle şunu belirtmek gerekli ki montajlar arabanın markasına ve modeline göre değişkenlik gösterebilir. Her arabanın kendine has bir tavanı bulunur. Bu yüzden de arabadan arabaya montaj uygulaması değişir. Tavan çıtasını almadan önce araba modelinizi bilmeniz ve arabanıza en uygun olan tavan çıtasını tespit etmeniz gerekir. Ürünlerin birçoğunda montajın nasıl yapıldığı kullanım kılavuzlarıyla anlatılarak müşteriye kolaylık sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey montaj yaparken kullanacağınız alet ve edevatlardır. Bilgi birikiminiz olmadan da rahatlıkla tavan çıtası montajı yapabilirsiniz. 

Tavan Çıta Modelleri 

Tavan çıtaları birbirinden farklı modelleriyle hem göze hitap etmekte hem de son derece kullanışlı olmaktadır. Tavan çıta modelleri kullanım şekline göre değişebilmektedir. Bazı tavan çıtaları sadece görsellik için kullanılmakta bazıları ise yük taşımak için kullanılmaktadır. Estetik bir görüntü için gri, siyah en çok tercih edilen ve kullanılan renklerdir. Arabanızın rengine uygun modeli seçerek görsel bir bütünlük kazanabilirsiniz. Ürünler arasında dayanıklı olan modelleri tercih ederek bisiklet, çadır gibi eşyalarınızı üst tarafta taşıyabilirsiniz. Böylelikle arabanızın üst tarafından da yararlanarak aracın içinde yer açmış olacaksınız. Tavan çıtası silikon yapıştırıcı ile yapıştırılarak ya da vida ile monte edilerek kullanılan modelleri de bulunmaktadır. 

Oluksuz Tavan Çıtası Montajı 

Montajı en kolay yapılan tavan çıtası modellerinden biri oluksuz tavan çıtası modelidir. Bu model ile arabanızın tavanında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ön ve arka olmak üzere ürünler iki aparattan oluşur. Kendine özel mekanizması ile araba kapısının üst tarafına monte edilir. Oluksuz tavan çıtası montajı için ekstra bir bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Aynı şekilde ekstra bir araç gerece de ihtiyaç duymazsınız. Size gönderilen üründe ihtiyacınız olan bütün malzemeler yer alır. Kullanım kılavuzunu açarak rahatlıkla 5 dakika gibi kısa bir sürede tavan çıtasını aracınıza monte edip kullanabilirsiniz. Ürünlerin hepsinde oluksuz tavan çıtalarının parçaları size tam olarak gönderilir ve içerisinde montajın nasıl yapıldığına dair kılavuz yer alır. 

Tavan Çıtası Fiyatları 

Tavan çıtası fiyatlarının sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Üretici firmaların opsiyonlarına göre ve kalitesine göre fiyatlar değişmektedir. Birçok markaya ait yan, tavan ve oluksuz çıtaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca çıtaların bazıları araba modellerine göre değişkenlik gösterdiği için fiyatlar da değişken olmaktadır. Arabanızın modeli ne olursa olsun istediğiniz tarz çıtaları en uygun fiyata rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünlerin kalitesi artıkça fiyatlarında da dolaylı olarak artışlar görülmektedir. Tavan çıtaları da kendi aralarında 1200 tavan çıtası, 1300 tavan çıtası gibi çeşitlere ayrılır. Bu durumda fiyatlara etki eder. Bazı ürünlerin garanti süresinin fazla olması fiyat aralıklarında değişikliklerin meydana gelmesini sağlar. Siz de arabalarınıza hem estetik bir görüntü kazandırmak hem de çeşitli yükleri taşımak için bir aparat kullanmayı düşünüyorsanız rahatlıkla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Oluksuz Tavan Çıtası Fiyatları 

Oluksuz tavan çıtası fiyatları yan ve tavan çıtaları gibi değişken fiyatlara sahiptir. Türkiye’de oluksuz tavan çıtası üreten birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların her biri ürünün özelliklerine ve kalitesine göre fiyat belirlemektedir. Oluksuz tavan çıtalarının kullanımı ve montajı daha kolay olması sebebiyle günümüzde en çok tercih edilen ve ilgi gören tavan çıtası modelidir. Bu yüzden talep doğrultusunda bu modellerin ürünleri daha uygun satılabilmektedir. Oluksuz tavan oluk çıtası daha çok kişinin zevkine ve kullanım amacına göre farklılık gösterir. Ürünlerin ekonomik fiyatlı olanlarını rahatlıkla bu kategori içerisinde bulabilirsiniz. 

Yan Çıta Fiyatları 

Araba süsü olarak geçen yan çıta çeşitli renklerle ve modellere araba tutkunlarını adeta büyülemektedir. Arabasına önem veren bireyler yan çıtalarla arabalarında şık bir görüntü yakalamaktadır. Yan çıta fiyatları diğer ürünlerde olduğu gibi satıcı firmasına göre değişmektedir. Yan çıtalar kendi içerisinde gerek boyut, gerek renk bakımından çeşitli sınıflara ayrılır. Bu çeşitlilik fiyatlar arasında farklılığa sebep olur. Ekonomik fiyatlarla rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler herkesin bütçesine uygunluk göstermektedir. Arabanızın durumu ya da ayırdığınız bütçeye uygun yan çıtaları rahatlıkla bu kategoriden elde edebilirsiniz. 

Yan Çıtalarda Herhangi Bir Olumsuz Durum Yaşanır Mı? 

Yan çıtalar kapı kolunun biraz aşağısına monte edilen ürünlerdir. Bu ürünler için en çok merak edilen kullanım sırasında herhangi bir problem yaşatıp yaşatmamasıdır. Ürünlerin değerlendirmelerini inceleyerek güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu kategoride yer alan yan çıtalar genellikle dayanırlıklarıyla ön plana çıkmaktadır. Ürünün kalitesinden emin olmak isterseniz kullanıcı yorumlarından fikir elde edebilirsiniz. Bu kategoride yer alan çoğu ürünün garanti belgesi ile satışı yapılmaktadır. Yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk karşısında garanti belgesinden yararlanarak değişim veya iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Genel itibariyle yan çıta kategorisinde ürünlerden duyulan memnuniyet ön plana çıkmaktadır. Gönül rahatlığı ile size uygun olan ürünü seçerek arabanızın tarzını değiştirebilirsiniz. 

Tavan Çıtaları Kaç Kg Ağırlık Taşıyabilir? 

Tavan çıtaları kendi içerisinde çeşitliliği barındırır. Bazı tavan çıtalarının kullanım amacı aksesuardır. Aksesuar olarak alüminyumdan üretilen bu ürünler sadece estetik bir görüntüye sahip olmak içindir. Genellikle bu amaç için kullanılan tavan çıta uygulaması yapışkanlıdır. Aracın tavanında herhangi bir işlem yapılmadan pratik bir yöntemle yapıştırılarak monte edilir. Süs amaçlı kullanıldığı için yük taşımacılığına çok elverişli değildir. Yük taşımak ve bagaj oluşturmak için kullanılan tavan çıtaları son derece dayanıklıdır. Ortalama 120 kg ağırlığına yakın yüklerin taşınmasında yardımcı olacak bir üründür. Kilogramağırlıkları fiyatlarda olduğu gibi üretici firmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tavan çıtalarına ek olarak eklenen ara atkı ile eşyalarınızı daha güvenli taşıyabilir daha yüksek ağırlıklara sahip yükler taşıyabilirsiniz. 

Oluksuz Tavan Çıtası Kaç Kg Ağırlık Taşıyabilir?

Çeşitli satıcı firmalar ürünlerini üretirken farklı malzeme kullandığı gibi farklı kalitede ürünler sunmaktadır. Oluksuz tavan çıtası da buna verilebilecek ürünlerden bir tanesidir. Fiyatı gibi kalitesi de değişkendir. Kaliteye bağlı olarak taşıyabileceği bagaj kapasitesi de farklıdır. Genel itibari ile ortalama oluksuz tavan çıtası 100 kg gibi ağırlığa sahip eşyaları taşıyabilmektedir. Taşıma kapasitesi az olan ya da fazla olan ürünler de bulunmaktadır. Bu tamamen satıcı firmanın ürününe göre değişmektedir. İstediğiniz ağırlığı taşıyabilecek oluksuz tavan çıtasını rahatlıkla bulabilirsiniz. İster 100 kg altında ister 100 kg üstünde oluksuz tavan çıtasını bulabilirsiniz. Oluksuz tavan çıtası ile tavan üzerinde yeni bir bagaj oluşturarak daha fazla yere sahip olabilirsiniz. Ürünün dayanıklılığı ve kalitesi artıkça yük taşıma kapasitesi de bir o kadar artmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yan Ve Tavan Çitalar

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024938