Yoyko

Yoyko markası bebek çocuk elbiseleri ve bebek arabaları ithal eden bir firmadır. Yoyko oto koltuğu, ana kucağı ve bebek arabası gibi ürünleri sizler için sunan marka, çocuklarınızın güvenliği için gereken her türlü malzemeyi size sağlıyor. Çocuklarınızın ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz güvenlik ürünleri çocuğunuzun kilo ve boylarının uzunluğuna göre tasarlanıyor. Yaşlarına göre alabileceğiniz oto koltukları çocuklarınıza konforlu bir yolculuk sunuyor. Bebek arabası ve puset ihtiyaçlarınızda da yanınızda olan Yoyko, kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği ürünleri uzun süre boyunca kullanabilmenizi sağlıyor. 

Ana kucağı, oto koltuğu, bebek arabası, puset, taşıma koltuğu gibi modelleri Yoyko sayesinde temin edebilirsiniz. Küçük yaşlardaki çocukların araç arka tarafında oturması için mecburi olarak oto koltuğu kullanılması gerekiyor. Bunun bir yasal zorunluluk olması, oto koltuğu ihtiyacını doğuruyor. Araç içi kullanımda tercih edilen bu ürünlerin özellikleri de modellerine göre farklılık gösteriyor.

Yoyko Oto Koltuk

Yoyko oto koltuk yasal zorunluluk olan oto koltuk kullanımı için size en dayanıklı ürünleri sunuyor. Uluslararası güvenlik kriterlerine uyumlu olarak tasarlanmış oto koltuklar, çeşitliliği sayesinde de her yaş grubuna ve fiziksel özelliğe uygun şekilde bulunabilir. Güvenlik, çocuklar konu olunca daha da önemli hale geliyor. Arka koltukta çocuklarınızın güvenle seyahat etmesi için oto koltukları tercih edebilirsiniz. Ani fren durumunda çocuğun sarsılmasını engelleyen ve darbelere karşı koruyan oto koltuk ürünlerinin bazıları kademeli sırt desteklerine de sahiptir. Bilek bandı sayesinde çocukları koltuğa sabitleyen ve olası tehlikeli durumlara karşı koruyan oto koltukların çocuklarınız uyurken farklı ayarları da yapılabilir.

Yoyko Bebek Arabası

Çocuklarınızın güvenliğini sağlayarak taşınmaları için bebek arabaları olmazsa olmaz eşyalardır. Anne babaların çocuklarını taşırken rahat etmesi ve bebeklerin de konforlu bir seyahat geçirmesi için Yoyko bebek arabası tercih edilmelidir. Kullanılan kumaşlardan sahip olduğu sistemsel özelliklere kadar birçok farklı modelde üretilen bebek arabalarında aranan en önemli özellik ise taşıma sırasında kolayca kaldırılabilmesi, kitlenebilmesi ve hafif olmaları oluyor. Tek ebeveynin bebek arabasıyla bir yere gitmesi, oldukça zor olabiliyor. Özellikle bebek arabasının kaldırılmasının gerektiği durumlarda, arabanın hafifliği önemli hale geliyor. Duracağınız zaman araba tekerlerinin kilitlenmesi, çocuğun güvenliğinin tam olarak sağlanması, ebeveynler için birinci şart oluyor. 

Bunlar dışında bebek arabalarında kullanılan kumaşların da önemli olduğunu söyleyebiliriz. Kaplama ve döşemede kullanılan kumaşların bebeklerin sağlığına zararlı olmaması ve doğal malzemelerden üretilmiş olmaları sağlık açısından büyük önem arz eder. Kumaşların hava geçirgenlik özelliklerinin yeterli seviyede olması için Yoyko, bebek arabalarında hava geçirgenliği yüksek kumaşlar kullanıyor. Bebeklerin konforlu olması için yumuşak pedleri olan bebek arabalarını tercih edebilirsiniz. Yön değiştirmek ve bebek arabasını kolayca yönetebilmek için özel olarak tasarlanmış sistemsel özellikleri arasında tutma yüksekliğinin ayarlanması da yer alıyor. Ebeveynlerin kendi boylarına göre bebek arabası tutacağını ayarlayabilmesi onlara büyük kolaylık sağlıyor. 

Yoyko, tüm bebek ürünlerini ağır kimyasal kullanmadan ve kanserojen madde içermeyen ürünler kullanarak üretiyor. Bebeklerin özellikle yaz aylarında bebek arabalarındaki kumaşlar nedeniyle terlemeleri, pişik olmaları gibi sorunlarla karşılaşmamaları için ekstra özen gösterilerek tasarlanan bebek arabalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Bu bebek arabalarındaki tüm ayarlamaları kendiniz yönetebileceğiniz için pratik bir kullanım sağlıyor diyebiliriz. Çocuklarınızı güneş, yağmur veya kar gibi hava koşullarından koruyacak Yoyko ürünleri, ebeveynlerin ilk tercihi oluyor. 

Yoyko Travel Sistem Bebek Arabası

AB standartlarına göre üretilen Yoyko travel sistem bebek arabası uluslararası güvenlik kriterlerine uygun olarak tasarlanıyor. Hem kaliteli oluşu hem de birbirinden farklı özellikteki modelleriyle çocuklarınızın her yaşında kullanabileceğiniz ürünler, güvenli fren sistemleri ve kolay yönetilebilir tekerlekleriyle ebeveynlerin yollarda kurtarıcısı oluyor. Güvenlik konusunda ödün vermeyen Yoyko ürünleri, Comfy fren sistemi sayesinde sürülmesi ve durdurulması kolay olan bebek arabaları sunuyor. Tekerlekleri de kolayca kilitlenebilen bu ürünler sayesinde çocuklar kayma veya yuvarlanma risklerinden de korunmuş oluyor. 

Çocuklar için birbirinden farklı oturma pozisyonları ve ayarlanabilir sırt desteği gibi özellikler de çocukların konforunu sağlıyor. Bunun dışında ebeveynlerin konforu da atlanmamış. Anne babaların eşyalarını koyabilecekleri bir bölme ve suluk yeri de yine çocuk arabalarında bulunuyor. Süspansiyonlu tekerlekleriyle sürme esnasında darbe ve sarsılmalardan korunan çocuğunuz güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirecek. Engebeli yerlerde bile çocuğunuzu hiç sarsmadan bebek arabasını kullanabilirsiniz. Özel tasarlanmış ürünler, ana kucağı olarak da kullanılabilir. 

13 kiloya kadar olan çocukların taşınabileceği ana kucağı ürünleri oto koltuk ve puset gibi ürünlere olan ihtiyaçları da ortadan kaldırıyor. En değerli varlığınız olan çocuklarınız için Yoyko luxury travel sistem bebek arabası alarak sağlığını ve güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Hem modern hem sağlam olarak üretilmiş ürün, UV filtreli gölgeliğe de sahip. Özel ayarlanabilir, çift yönlü sistemiyle ve hafif görünümüyle estetik açıdan da beklentilerinizi karşılayan bebek arabası, oturma ünitesi olarak 3 farklı ayarlamayı da mümkün kılıyor. Portbebe denilen oturma ünitesi de yine ürünün özellikleri arasında yer alıyor. 

Yoyko Yatak Oyun Parkı

Hem yatak hem de oyun parkı olarak kullanılabilen en pratik Yoyko ürünlerinden biri de Yoyko exclusive comfort 8 in 1 park yatak oyun parkı modelidir. Beşik olarak kullanılabilen ve bebeklerin her zaman anneleri yanında olmalarını sağlayan yatak oyun parkı, kalın süngerli yapısıyla konforlu ve eğlenceli bir alan sağlıyor. 600D kumaşın kullanıldığı model, Türkiye’de tek Yoyko park yatak olma özelliğini taşıyor. Taşıma çantası ile istenilen her yere taşınabiliyor ve tek kişi tarafından kolayca kurulabiliyor. 

Sırt desteği özelliği sayesinde bebekler için sağlıklı olan yatak oyun parkı, bebeklerin güvenliği için her tarafı kalın süngerle döşenmiştir. Yatak yüksekliği kademeli olarak ayarlanabilir ve çocukların yaşlarına göre yükseltilebilir. Yatak, sallanma özelliğine de sahip olduğundan bebeğinizi uyutmak istediğinizde de büyük kolaylık sağlar. Üst teknoloji fabrikalarda üretilen ürün hem ebeveynler hem de çocuklar için pratik kullanım sağlıyor. Ürünü temin ettiğinizde içerisinde yatak matı, sineklik seti, alt değiştirme ünitesi ve yan saklama gözü gibi ürünlerle birlikte gönderiliyor. Ayrıca beşik şeklinde kullanmak için alt sallanma boruları da yine paket içerisinde yer alıyor.

Yoyko Bebek Ürünleri

Yoyko bebek arabası, oto koltuğu, puset, ana kucağı gibi ürünler dışında mama sandalyesi, bebek çantası gibi ürünler de üretiyor. En çok tercih edilen ürünlerden biri de Yoyko mama sandalyesi diyebiliriz. Hem mama sandalyesi hem de masa olarak kullanabileceğiniz ürün sayesinde çocuğunuz masa üzerinde resim yapabilir, oyun oynayabilir veya yemek yiyebilir. 

Ürünün tepsisi üzerinde çocuklar için tasarlanmış görseller sayesinde yemek yemek de daha eğlenceli hale geliyor. Kitlenebilir özellikteki tepsinin çıkarılıp takılması da çok kolay. Kaygan zeminlerde bile kaymayan ve kırılmayı önleyen ayak bağlantı sistemi sayesinde bebeğiniz için güvenli bir kullanım sağlıyor. 

Yoyko bebek çantası da annelerin vücut sağlığı gözetilerek tasarlanmış ürünlerdir. Hafif yapıdaki çantaların içi renkli şekilde tasarlanmıştır ve aranan şey kolayca bulunabilir. Termoslu biberon çantası kalın şekilde tasarlanmış omuz askısı da bebek çantasıyla birlikte gönderiliyor. Geniş hacimli çanta sayesinde bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Yatak Oyun Parkı Tehlikeli midir?

Yoyko oyun parkı, bebeklerin güvenliği gözetilerek her tarafı kalın süngerle döşenmiştir. Yatak yüksekliği de kademeli olarak ayarlanabildiği için çocukların yaşlarına göre yükseltilebilir.

Bebek Arabaları Güvenli midir?

Yoyko travel sistem bebek arabası uluslararası güvenlik kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır ve Comfy fren sistemi sayesinde sürülmesi ve durdurulması kolaydır. Ayrıca tekerlekleri de kolayca kilitlenebildiği için çocuklarınızı kayma ve yuvarlanma riskinden korumuş olursunuz.

Yoyko’nun Çocuklara Yönelik Ürünleri Hangileridir?

Yoyko, ana kucağı, oto koltuğu, bebek arabası, puset, taşıma koltuğu, oyun yatağı gibi ürünler ve yan ürünleri kaliteli bir üretimle çocukların hizmetine sunmuştur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...