Bilgisayar ve akıllı aygıtların işletim sistemlerinin yanı sıra uygulamalarının da kontrol edilebilmesine yardım eden mouse’lar, güncel teknolojilerle üretilerek hem görünüm hem de yapısal açıdan yeniliklere kavuşuyor. Geliştirdiği bilgisayar çevre birimleri ve oyuncu ekipmanlarıyla öne çıkan A4 Tech, farklı kullanım alanları için ortaya koyduğu mouse çeşitleri ile teknoloji meraklılarının beklentilerine yanıt veriyor.

USB portu ya da PS2 portu üzerinden bağlanabilen A4Tech mouse modelleri, tercih edilen ürüne göre geleneksel mouse’larda olduğu gibi sağ tuş, sol tuş ve scroll olarak nitelendirilen tekerlek bölümüne sahip oluyor. Bilgisayardaki bazı uygulamaların daha pratik değerlendirilebilmesine olanak veren kimi aygıtlar ise üst ve yan kısımlarındaki ekstra tuşlarla gelebiliyor. Oyun ve uygulamalar vasıtasıyla farklı görevler atanan tuşlar, ilgili oyun ve uygulamaların daha verimli kullanılabilmesini sağlıyor. Ayrıca, butonlara atanan işlevler, mouse’ların yazılımıyla kaydedilebiliyor ve farklı profiller oluşturularak oyun ve uygulamalara özel değerler kısa sürede aktif edilebiliyor. Ürünlerin DPI değeri, yazılım aracılığıyla veya mouse üzerinde yer alabilen tuşlarla kolayca değiştirilebiliyor. Bu sayede, ekran çözünürlüğü yüksek olan monitörlerin kontrolü daha da konforlu hale geliyor. Full HD ve daha fazla çözünürlüklü monitör sahiplerinin bilgisayar yönetimini kolaylaştıran bu özellik, ürünlerin değerini arttırıyor.

Boyutları açısından da büyük çeşitlilik gösteren A4Tech mouse modelleri, tam boy ve küçük boy olarak hazırlanıyor. Üretim teknolojisi noktasında da kendi içinde ayrılan ve hem kablolu hem de kablosuz çeşitleri bulunan ürünler, her türlü beğeniye hitap ediyor. Masaüstü bilgisayarla çalışan ve bilgisayar oyunlarına zaman ayıran teknoloji meraklıları tercihlerini, kablolu veya makara mekanizmalı kablolu ürünlerden yana kullanırken laptop sahipleri ise kablosuz olan küçük mouse modellerine yönelebiliyorlar. Genellikle pille çalışan kablosuz A4Tech mouse çeşitleri, oldukça küçük kablosuz algılayıcıları sayesinde bilgisayar ve akıllı aygıtlarla iletişim kurarak eksiksiz bir çalışma süreci sunuyor. Algılama mesafesiyle de takdir kazanan kablosuz ürünler, bilgisayarını televizyonuna bağlayarak kullanan ve salonunda multimedya keyfi yaşamayı hedefleyenlerin alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

Oyun tutkunlarının da en önemli yardımcılarından olan oyuncu mouse’larına da hayat veren A4 Tech; makro ataması yapılabilen, makro hazırlanabilen, tuş görevleri değiştirilebilen ve daha sayısız ekstrayla donatılan ürünleriyle beğeni topluyor. Oyuncuların en hassas el hareketlerini dahi gecikmesiz şekilde ekranda görebilmelerine imkan zemin hazırlayan oyuncu mouse’ları, tuş ve kasa dayanıklılığı konusunda da diğer mouse modellerinden ayrılıyor. 20 milyonun üzerinde tıklama ömrü vadeden oyuncu mouse’ları, ağırlık ayarlama başta olmak üzere birçok özellikle geliyor.

A4Tech Mouse Fiyatları

Edindiği mouse modelini uzun yıllar boyunca kullanabilmeyi arzu edenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri aygıtlar, bilgisayarlarla çalıştıkları gibi OTG destekli akıllı cep telefonu ve tabletlerle de çalışabiliyor. Akıllı aygıtlarını dijital içerik üretimi için kullanan teknoloji meraklılarının daima yanlarında bulundurabilecekleri A4Tech mouse modelleri, tasarımları ve renkleriyle evlerde ya da iş yerlerinde sorunsuzca değerlendirilebiliyor.

Optik, lazer ve Blue Track gibi yüzey tarama teknolojilerinden yardım alarak çalışan modeller, sundukları teknolojilere göre son derece esnek biçimde kullanılabiliyor. Bilgisayar karşısında geçirdiği zamanı verimli kullanmak isteyen teknoloji meraklılarının edinebilecekleri A4Tech mouse çeşitleri, sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Geleneksel tasarım çizgilerini beraberinde getiren kablolu ürünlerin fiyatları, kablosuz aygıtlara ve oyunculara özel hazırlanan modellere oranla daha erişilebilir aralıklarda kalıyor. A4Tech mouse fiyatları, kısıtlı bütçeyle en iyi çevre birimlerini almayı hedefleyen kullanıcıları mutlu ediyor. Modern görünümleri, işlevsel özellikleri ve yazılım destekleriyle dikkat çeken aygıtlar, yeni sahiplerini bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

A4Tech Mouse

81 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 81 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/a4tech