2.Sınıf

Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan 2. sınıf öğrencileri için hazırlanan kitaplarla sınavlarınıza çalışıp yüksek notlar alabilirsiniz. Geçer not almanın yanı sıra iyi bir ortalamayla mezun olmanın önemi de düşünüldüğünde derslerinize kaliteli hazırlık kitaplarıyla çalışarak başarıya ulaşabilirsiniz. Konu anlatımlı eserler her bir konuyu detaylı şekilde işleyerek dersinizle ilgili tüm bilgileri alabilmenizi sağlar. Bu sayede sınavda karşılaşabileceğiniz tüm sorulara hazırlıklı hale gelirsiniz. Soru bankalarını çözerek gerçek sınavdaki sorulara aşinalık kazanabilirsiniz. Geçmiş yıllarda sorulmuş tüm soru tiplerine uygun olarak hazırlanan bu kitaplar tuzaklara düşmeden doğru şıkları işaretleyebilmenize olanak tanır. Güncel müfredata göre hazırlanan çözümlü soru bankaları üzerinden çalışarak bilgilerinizi daha taze tutabilirsiniz. Konulara daha hakim olmak ve yanıltıcı şıkları daha çabuk fark edebilmek için de bol bol soru çözme pratikleri yapabilirsiniz. Eksiklerinizi tespit ettiğiniz konulara yoğunlaşarak bu alanlardaki açıklarınızı hızla kapatabilirsiniz.

2. Sınıf AÖF Kitaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Farklı yayınevlerinin hazırladığı 2. sınıf AÖF kitapları uygun fiyat seviyeleri ile bütçenize göre bir seçim yapabilmenize imkân tanır. Bütçenizi aşmayan AÖF kitaplarını bulup hemen sipariş edebilirsiniz. İşletme Yönetimi ya da Siyaset Bilimi gibi alanlarda hazırlanmış kitaplarla okuduğunuz bölümün dersleri ile ilgili eserlere ulaşabilirsiniz. Bir başka dersin kitabıyla bir arada almanıza gerek kalmayan bu eserler sayesinde sadece ihtiyacınız olan kitabı sipariş edebilirsiniz. Uzman eğitimcilerin hazırladığı çalışma kitapları aracılığıyla konuları daha iyi anlayabilirsiniz. Basit bir dille yazılan ve püf noktalara dikkat çeken konu anlatımlı kitaplar sınavlarda daha yüksek netlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Kavrama haritası aracılığıyla bölümlerde yer alan terimsel kavramları toplu olarak görebilirsiniz. Ünitenin özetine yer veren sayfalar sayesinde o ünitede anlatılanlara kısaca ulaşabilirsiniz. 

2. Sınıf AÖF Kitapları Nereden Alınır?

2. sınıf AÖF kitaplarını ihtiyaçlarınıza göre seçip hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Girdiğiniz derslere göre seçebileceğiniz kitapları kısa bir sürede sipariş ederek pratik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Sayısal ve sözler derslere çalışırken size yardımcı olan konu anlatımlı kitaplar aynı zamanda test soruları da içererek pratik yapabilmeye olanak tanır. Aktif öğrenme testlerine çözerek konulara ya da ünitelere göre dizilmiş sorularla karşılaşabilirsiniz. Eksiklerinizi kolayca görmenizi sağlayan testlerin çözümlerini okuyarak konu tekrarı yapma şansı elde edersiniz. Açıköğretim sınıfınıza göre satın alabileceğiniz eserlerle kitaplardaki açıklamalı örnekleri inceleyebilirsiniz. Konuyu ve problemleri daha iyi kavramanızı mümkün kılan örnekler akılda kalıcı bilgiler edinmenize yardım eder. İçeriklerinde deneme sınavları da bulunan kitaplar genel taramalar yaparak güncel durumunuzu tespit edebilmenize katkı sağlar.

2. Sınıf AÖF Kitapları Nelerdir?

Sınavına gireceğiniz derse göre seçebileceğiniz 2. sınıf AÖF kitapları tüm öğrencilerin ihtiyaçlarına çözüm üretir. Diplomanızı alabilmeniz için vermeniz gereken derslere bu kitaplarla çalışarak sınıfı geçebilirsiniz. İşletme, maliye, istatistik, ilahiyat, sosyoloji gibi çok geniş bir alanda eserlerin yer alması okuduğunuz bölümün derslerine uygun kitapları bulabilmenize olanak tanır. Yeni sınav sistemine uygun biçimde hazırlanan soru bankaları kaliteli sorularıyla asıl sınava sıkı bir şekilde çalışabilmenize katkıda bulunur. Yanıltıcı şıkları daha çabuk fark edebilmeniz ve soru köklerini daha dikkatli okuyabilmeniz için 2. sınıf AÖF kitapları ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. 2. Sınıf İlahiyat Güz Dönemi kitaplarının yanı sıra Bahar Dönemi için yazılmış eserlerle de içerisinde bulunduğunuz döneme uygun çalışmaları satın alabilirsiniz. Kolay anlaşılır grafiklerle sunulan cevap anahtarlarına sahip soru bankaları test sonrasında doğru ve yanlışlarınızı kısa sürede sayabilmenize yardımcı olur. Çıkmış soruları konu tekrarı yaptıktan sonra çözerek bilgi seviyenizi daha net görebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

2. Sınıf Aöf Kitapları

416 ürün listeleniyor
İlkumut Yayıncılık 2.Sınıf
Egem Eğitim Yayınları 2.Sınıf
Murat Açıköğretim Yayınları 2.Sınıf
Model Eğitim Yayıncılık 2.Sınıf
Artı Eğitim Yayınları 2.Sınıf
Enine Boyuna Eğitim 2.Sınıf
Sadık Uygun Yayınları 2.Sınıf
Uzman Kariyer Yayınları 2.Sınıf
Üçgen Yayıncılık 2.Sınıf
Artıbir Yayınları 2.Sınıf
Bilgiseli Yayınları 2.Sınıf
Bıcırık Yayınları 2.Sınıf
Kırmızı Beyaz Yayınlar 2.Sınıf
Mavi Tebeşir Yayınları 2.Sınıf
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 416 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?