Açı Yayınları

Açı yayınları minik tavşancık eğitim seti +3 yaş ve üzeri olmak üzere geniş kapsamlı bir eğitim içeriğinden oluşur. Kitap seti içerisinde çocukların öğrenebileceği birçok önemli bilgi yer almaktadır. 300 sayfalık set ciltli kalıpta basılmıştır. 1. Sınıf hamurdan basılan kitap, normal boydadır. 24 cm x 31,5 cm olan ebatları ile çocukların rahatlıkla görebilecekleri şekilde hazırlanmıştır. İçeriğinde resimlendirme yapılarak renkli ve eğlenceli bir set haline dönüştürülmüştür. Çocukların okumaktan keyif alacağı set, öğretici bilgilerden oluşur. 6 kitaptan oluşarak çocukların benlik kavramını algılayabilmesi ve birçok bilgiyi kısa sürede alarak öğrenmesine yardım eder. 

Okul öncesi ve sonrası olarak iki kısımda hazırlanır. Çocukların gelişim düzeyinde olumlu etkiler yaratan eğitim kitabı, resimlendirilmiş sayfa içeriği ile dikkatlerini çeker. Eğitim seti, çocukların gerçek dünyayla bağlantı kurmasını sağlayan önemli araçlardan biridir. İyi kurgulanmış, iyi tasarlanmış, kaliteli resimli çocuk kitapları sadece çocukların eğlenmesini sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda bütün gelişim alanlarına da olumlu destek sağlar. Açı yayınları 3.sınıf çek kopart yaprak test seti ile çocukların eğitim süreçlerinde ders çalışmasını destekler. Daha hızlı anlamalarını sağlayarak zaman kaybı yapmadan derslere hazırlanmasına yardım eder. 

Her test kitabı, öğrencilerin eğitim süreçlerinde maksimum fayda sağlayarak ders hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar. Kitabın içeriğinde ders konusuna göre özenle hazırlanmış sorular mevcuttur. Öğrenilen konu ile ilgili test yaparak pratik bilgi aktarımına yardım eder. Destekleyici içeriği sayesinde öğrencinin derslerde maksimum performans göstermesini sağlar. Çek kopart test yaprakları ile pratik bir çalışma imkanı sunar. Ciltli yüzeyi ile kaliteli bir basım sağlanmıştır. Aynı zamanda 250 sayfadan oluşan kitap, optik okuyucu formu sayesinde cevaplara erişim sağlar. Akıllı tahtaya uyumludur. MEB müfredatına uyumlu bir içerik akışı sunar. 

Açı Yayınları Ders Kitapları

Öğrencilerin her ders için geniş kapsamlı bilgi almasına yardım eden Açı Yayınları, her dersin en iyi şekilde öğrenilmesini sağlar. Bu sayede ayrıntılı anlatı yerine önemli içeriklerin altını çizerek zaman kaybı yaşatmaz. Normal boyda basılarak öğrencilerin rahatlıkla taşımaları sağlanır. Eğitim kitapları aynı zamanda hikaye kitapları ile de desteklenmektedir. Bu sayede çocukların birçok konuda bilgi sahibi olmaları sağlanır. Açı yayınları 4.sınıf dedektif orti hikaye seti 10 kitap olarak çocukların hayal gücünü destekleyen birçok hikayeden oluşur. İçeriğinde bilgi verici konular sayesinde anlatımı yalın ve akıcıdır. 13,5 cm x 19,5 cm ölçülerinde basılmıştır. 

Çocukların hikayeler eşliğinde hayal gücünü iyi bir şekilde çalıştırarak gelişim düzeylerinin etkilenmesi amaçlanır. Birinci hamur kağıttan üretilmiş olup, üst düzey kaliteye sahiptir. 2. Sınıf seviyesine de uygun bir içerik formuna sahiptir. Akıcı hikayelerden oluşan kitaplar, 10 kitaplık özel bir settir. Karton kapak ve renkli baskı ile çocukların okurken ilgisini çeker. İçeriğindeki hikayeler ise bilgi yönünden kuvvetli olan yapısı sayesinde istenilen akıcılığı en iyi şekilde yansıtır. Açı yayınları resimli Türkçe sözlük ise birçok önemli kelimenin araştırmasında ön plana çıkar. İçeriği ile Türk Dil Kurumuna uygun bir basım yapılarak öğrencilerin doğru bilgi alması hedeflenir. 

Açı yayınları, ders kitapları ile öğrencilerin eğitim içeriğiyle ilerlemesini destekler. MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 386 sayfadan oluşan Türkçe sözlük, ciltli bir baskıdan oluşur. Normal boyutta basılarak öğrencilerin rahatlıkla taşıyabileceği bir forma sahiptir. Resimli olması ile çocukların öğrenmelerinde kolaylık sağlar. Kelimeleri resimlendirerek anlamalarını kolaylaştırır. Bu sayede istenilen öğrenim düzeyinde hazırlanmıştır. Her öğrenci için rehber niteliğindedir. Çocukların öğrenme düzeylerinde artış sağlanarak öğrenim becerileri geliştirilmektedir. 

Açı Yayınları Test Kitapları

Öğrencilerin eğitim sürecinde ders tekrarı dışında düzenli test çözmesi ile dersleri pekiştirmesi önemlidir. Açı yayınlarının basmış olduğu test kitapları ise her dersi kapsar. Bu sayede öğrenciler kolaylıkla çalışmalarını pekiştirme imkanına sahiptir. Her ders için hazırlanmış olan test kitabı çalışma esnasında kolaylık sunar. Açı yayınları temel dersler soru bankası ile her dersi kapsayarak kapsamlı çalışmayı destekler. Hazırlanan sorular özgün hazırlanmış olması ile sınavlara öğrencilerin hazırlanmasını sağlar. Öğrencilerde her sınavda maksimum performans sağlamalarına yardım eder. 

Konu anlatımlı kitap seçeneklerinden test kitapları ile pekiştirme olanağı sağlar. Böylece sınav sonuçlarının iyi geçmesine yardımcı olan kaynaklar sayesinde ilerleme sağlanır. Her öğrencinin anlayabileceği anlatım içeriği ile hazırlanmış olan dersler ve test soruları, detaylı anlatım ile cevaplandırılmıştır. İlköğretim ve ortaöğretim olmak üzere iki farklı formda basılır. Her kitap müfredata uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Anlatım dili ve akıcılığı ile kolay anlama imkanı sunar.

 Açı yayınları 8. sınıf tüm dersler soru bankası ile ilköğretim düzeyindeki bir öğrencinin anlayabileceği düzeydedir. Her dersin anlatımı ve akıcılığına önem verilmiştir. Soru bankası, öğrenilen konuyu pekiştirmek amacı ile zor, orta ve kolay sorular içerir. Bu sebeple ders konularına açıklık getiren bir kitaptır. Öğrencilere birkaç test yaptırmaları tavsiye edilir ve öğretmenler, araştırmacılar tarafından belirli kriterlere göre hazırlanır. Hazırlanan kaynaklar, öğrencinin ilgi duyduğu konularla ilgili testleri içerir. Böylece sınava daha iyi hazırlanmasını sağlar. 

Açı Yayınları Kitap Fiyatları

Ders kitaplarında ilk sırada gelen Açı yayınları, konu anlatımı ve test kitapları Açı yayınları 9.sınıf efsane çek kopart yaprak test seti fiyatı uygun fiyat aralıklarındadır. Her öğrencinin alım sağlayabileceği test kitapları ekonomik ölçülerde satışa sunulur. 7 dersi içeren konu çeşidiyle farklı derslerin test kitaplarını bir araya getirmiştir. Çek kopart yapısı ile tamamlanan testlerin koparılarak yenisine geçilmesi sağlanır. Kolay taşınabilir yapısının yanında hafif ve normal boy baskıdan oluşur. Toplamda 300 sayfadan oluşan test kitapları, ciltsiz baskıya sahiptir. 

Öğrencilerin zamanı nasıl kullanmaları gerektiğini öğretir. Bu sayede her sınavda daha iyi bir performans göstermelerini sağlar. Problem çözmek öğrenciye zamanı nasıl kullanacağını öğretir. Eksik konuları kendine hatırlatarak önemli şeylere odaklanabilir. Kaygıyı dengeler ve öğrencinin kendine olan güvenini artırır. Sınavdan önce pratik yapılmasını sağlayarak hata yapma olasılığını azaltır. Farklı derslerde testler yapmak, öğrenciye güçlü ve zayıf yönlerini anlama fırsatı verir. Konuyla ilgili soruları çözememesi, gelişim alanını planlamasını sağlar. 

Üstün başarı sağlaması ile derslerin daha iyi anlaşılmasına yardım eder. İçeriğinde anlatılan konu ve cevaplandırma ile öğrencinin anlama becerisini kuvvetlendirir. Matematiksel zekayı ilerletir. Aynı zamanda Türkçe, tarih ve coğrafya gibi sözel dersler için de ilerlemeyi kolaylaştırır. Açı yayınları tyt ayt sayısal yaprak test seti ile ders sonrası öğrencinin daha iyi öğrenmesi sağlanır. Öğrencinin gelişim sürecini destekleyen içeriği sayesinde maksimum sonuç alınmasını sağlar. Her sınıfa ait ders planının oluşturulmansa yardım eder. Öğrencilerin rahat anlaması için içerik dili sade bir şekilde anlatımı ortaya koyar. Eğitmenler sayesinde hazırlanan test kitabı, özgün soru tarzında hazırlanmıştır. 

Açı Yayınlarında Basılan Kitaplar Kaçıncı Sınıf Öğrencileri İçin Uygundur?

3+ yaştan başlayarak üniversiteye hazırlanan öğrencilerine kadar geniş bir seviye seçeneğine sahiptir. 

Açı Yayınları Kitaplarında Her Ders İçin Anlatım Mevcut mudur?

Her dersi kapsayan konu anlatımı, test kitapları ile de tamamlanır.

Açı Yayınları Kitap Seçeneğinde Konu Anlatımı Mevcut mudur?

Her dersin konu anlatımı mevcuttur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...