ARA
Loading interface...
Loading interface...
Adata
Adata XPG Gammix D10 8GB(4x2) 3000MHz DDR4 Ram AX4U3000W4G16-DB10

Adata XPG Gammix D10 8GB(4x2) 3000MHz DDR4 Ram AX4U3000W4G16-DB10

Adata
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/47
Adata XPG Gammix D10 8GB(4x2) 3000MHz DDR4 Ram AX4U3000W4G16-DB10

Açıklama: http://www.xpg.com/images/XPG_logo.png                                                                                               Açıklama:

Kendini adamış bilgisayar tutkunları ve oyuncular için üretilen ADATA XPG Flame DDR4 bellek modülleri dikkate değer performans ve verimlilikle birlikte tüm DDR4 avantajlarını sunar. DDR3 modüllerinden %20 daha az güç tüketirken, çok daha yüksek saat hızlarına ulaşır, Intel XMP 2.0'ı destekler ve gelişmiş soğutma teknolojileri kullanır. Bundan dolayı, harika kararlılığı sürdürürken kolayca hız aşırtma yapılması oyunlardan karşılaştırmalı değerlendirmeye kadar performans isteyenler için XPG Flame DDR4 bellek modüllerini uygun kılar.

XPG Flame - Zaferin Anahtarı!
Harika bir siyah PCB'ye ve incelikli tasarıma sahip XPG Flame DDR4 bellek modülleri neredeyse tüm ana kartlarla mükemmel biçimde uyum sağlar. DDR4 avantajlarını ve birden fazla yoğunluk seçeneği sunan XPG Flame, çeşitli sistemlerin toplanması sırasında, kararlı çalışmayla ve mükemmel maliyet performans oranıyla, kendi bilgisayarını oluşturmak isteyenlere, oyunculara ve hız aşırtanlara yüksek esneklik sağlar!

Yüksek Dayanıklılık İçin En Kaliteli RAM
XPG Flame DDR4 bellek modülleri, zorlu bir seçim işlemi aracılığıyla belirlenen yüksek kaliteli yongalar kullanılarak oluşturulur. Hız aşırtma, oyun ve en uç noktada değerlendirme için çok önemli olan uzun ömrü ve sağlam dayanıklılığı sağlamak amacıyla en iyi PCB'lerle donatılmış ve sert güvenilirlik ve uyumluluk testlerinden geçmiştir.
Açıklama:
DDR4 - Çarpıcı Performans ve Güç Verimliliği
DDR4, iyileştirilmiş performans ve daha düşük güç tüketimiyle DDR3 modülüne üstünlük sağlar. Çalışma geriliminin 1,5 V değerinden 1,2 V değerine düşürülmesi, güç tüketiminde %20 oranında azalma anlamına gelerek, daha kararlı çalışma için sistemleri daha düşük sıcaklıklarda tutar. XPG Flame DDR4 U-DIMM, yalnızca 1,35 V değerinde muhteşem hız aşırtmaya olanak tanıyarak, DDR3 modülünden çok daha yüksek saat frekansları elde eder ve 3000 MHz hızına kolayca ulaşır; hız aşırtmayı sevenlerin hayali gerçek oluyor!
Açıklama:
Intel XMP 2.0; Daha Erişilebilir Hız Aşırtma
XPG Flame DDR4 bellek modülleri, yerleşik Intel XMP (Extreme Memory Profile) 2.0 sayesinde BIOS ayarlarını değiştirmeden işletim sisteminden hız aşırtmaya ve ayarlamaya olanak tanıdığından, daha kolay kullanım sağlar ve sistem kararlılığını iyileştirmeyi kolaylaştırır.

Mükemmel Soğutma ve Kararlılık
Bilgisayar tutkunları ve oyuncular açısından iyi sistem kararlılığı gerçekten önemli olduğundan, XPG Flame DDR4 U-DIMM, sistem yüksek hızlarda çalışsa veya ağır çoklu görevle uğraşıyor olsa bile sinyal aktarımı kalitesini iyileştirmek ve harika kararlılığı sürdürmek için 10 katmanlı PCB'lere ve 56,7 g bakıra sahiptir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön