Vidalama aletleri, elektrik enerjisini aküde topladıktan sonra bataryasından aldığı güçle duvar, beton, ağaç ve buna benzer daha birçok malzemeyi delme ve vidalama amacıyla kullanılırlar. Bünyesiyle bütünleşen elektrik kablosu bulundurmazlar. Önceden şarj edilerek kablonun erişim alanları dışında dahi kullanım sağlarlar. Genellikle çok yüksek güç ve tork gerektirmeyen delme ve vidalama işleri için rahatlıkla tercih edilebilir.

AEG Akülü Vidalama

Elektrikli ev aletleri konusunda mükemmel performanslı ürünler sunan AEG, matkap ve vidalama aletlerinde de profesyonel ürünlere sahiptir. Markanın akülü model vidalama aletleri kendi içinde kömürsüz, darbeli ve darbesiz olarak farkı türlere ayrılarak üretilmiştir. Bakım açısından daha az masraf gerektiren kömürsüz vidalama aletleri, genellikle elle taşıması kolay ve hafiftirler. Hafif olmalarına rağmen teknik donanımları sayesinde üstün performans gösterirler. Üzerlerinde şarj seviyesini gösteren led ışıklı kısımları, kullanım zamanını ayarlamaya imkan tanır.

Ahşapta 45 mm.'ye varan delme kapasitesindeki kömürsüz matkapların en önemli özellikleri, batarya ve motor arasındaki ilişkidir. Elektronik devre ile sağlanan bu iletişim ile uygulamaya göre güç üretirler. Bir diğer avantajları ise kolay değiştirilebilir 13 mm. madren yapısıdır. Bu özellik ile köşe ve dar alan uygulamalarında dahi vidalama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca kömürsüz modelleri, 75 Nm tork güçleri, dakikada 2100 devir hızları ve çift vites özellikleri de eşsiz ve değerli kılmaktadır. Led ışıklı aydınlatma özellikleri, karanlık alanlarda da rahatlıkla çalışmanıza yardım eder. Amper bataryası sayesinde ekstra uzun ömür yakalayan kömürsüz matkapları her türlü tamirat işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

AEG akülü darbeli matkap türlerinde genellikle aşırı yük koruma sistemi, 24 kademeli tork ayarı, 13 mm. madren yapısı, hücre denetim sistemi, 2 vites ve aydınlatma ışığı gibi teknik özellikleri vardır. Madencilik ve sondaj gibi kullanım alanları bulunan darbeli türler, zeminden parça kopararak ilerler. Genellikle derin olmayan yerlerde kullanılmalarına rağmen kısa sürede üstün performans gösterirler. Bu modellerin çalışma prensipleri kablo veya çubukla bağlanan takımlara, arka arkaya darbelerin iletilmesi şeklinde gerçekleşir.

AEG Akülü Vidalama Fiyatları

AEG, birbirinden farklı vidalama aletlerine sahiptir. Kullanım amaçlarına ve alanlarına göre farklılık oluşturan AEG Akulu Vidalama Aletleri, teknik donanımları bakımından değişiklik göstermektedir. Bu vidalama aletlerinin en belirleyici özelliklerinin başında delme kapasitesi gelir. Delme kapasitesi ise ürünlerin türüne göre farklılık arz eder.

Kömürsüz akülü vidalama aletleri, bataryadan daha az enerji çekerek daha fazla delme kapasitesi barındırırlar. Bu özellik, batarya kullanım süresini artırmakla beraber alınan performans gücünü de etkileyecektir. Dolayısıyla bu teknik donanım farkları, ürünlerin fiyatlarına yansımıştır.

Vidalama aletlerinin bir diğer belirleyici özelliği ise motor gücüdür. Yüksek performans gösteren modellerin motor gücü daha fazla olacağı için kısa sürede daha hızlı sonuçlara ulaştıracaklardır. Motor güçlerinin hızlı olmasına rağmen uzun süre kullanım sağlayan şarj süresi ise avantajları arasında bulunur.

AEG Akülü Vidalama Seti

AEG markası, genellikle vidalama aletlerini veya akülü matkap çeşitlerini set halinde satışa sunar. Set içerisinde farklı materyallerle tamamlanmış malzemeler, asıl cihazın verimliliğini etkileyen ekipmanlardır. Vidalama aletleri, genellikle bir adet darbeli ve akülü matkap ile birlikte sete dahil edilir. Şarj cihazı, akü ve ekipman çantası ise set içerisinde yer alan diğer tamamlayıcı ürünlerdir.

Akülü darbeli matkap, akülü darbeli vidalama, 40 parça aksesuar seti ve 3 adet 12 volt akü, diğer set çeşitlerine örnek verilebilir. Her bir vidalama aletinin veya matkabın teknik özellikleri farklılık gösterir.

Yüksüz hız, voltaj, ağırlık ve darbe sayısı gibi teknik özellikler ve malzeme kalitesi ile birlikte yüksek işçilik standartları, sete dahil olan tüm AEG Akulu Vidalama Aletleri için ortaktır. Akülü darbeli matkap çeşitlerinde farklı uygulamalar için 2 vites mevcuttur. Dayanıklılık bakımından ise endüstriyel metal dişli blok, ürün içerisinde yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AEG Akülü Vidalama Aletleri

46 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 24 / 46 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/aeg