Akülü ATV Motor Fiyatları

Çocukları mutlu etmenin en eğlenceli yollarından biri olan Akülü ATV’ler; renk seçenekleri, farklı boyut ve taşıma kapasiteleri, akü performansları ile farklılaşan pek çok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Çocuklara teknolojik aletlere bağımlı olarak evde geçirecekleri zamanlar yerine açık havada oyun oynama alternatifi sağladıkları için Akülü ATV’ler hem faydalıdır hem de sevimli miniklere zevkli bir oyun oynama deneyimi sunar.

Zengin ürün seçeneği ile çocuğunuzun boyuna, kilosuna, zevkine uygun olarak istediğiniz tip Akülü ATV’yi rahatlıkla temin edebilirsiniz. Macerayı seven 2-12 yaş arası çocuklara eğlenceli vakit geçirtecek olan ATV’ler her yaş grubuna göre özel olarak üretilir. Kolay kullanım imkanı sunan, sürüş güvenliği sağlayan, şık ve ergonomik tasarımlı oyuncakları, çocuğunuz için iyi bir hediye olarak da düşünebilirsiniz. Erkek çocuklarının yanı sıra kız çocuklarının da ilgisini çeken Akülü ATV’ler güçlü motor ve aküleri ile uzun yıllar çocuğunuzun en gözde oyuncakları arasında yerini alır.

Akülü ATV Modelleri

ATV’lerin boy ve genişlikleri, çocukların yaş aralıklarında olması gereken ölçüler ile uyumlu şekilde üretilir. 25-35 kg arasında değişen taşıma kapasiteleriyle Akülü ATV’ler, kol, sırt ve geniş ayak destekli modelleri sayesinde ve ergonomik yapıları ile çocuklar için kolay kullanım imkanı sunar. Çocukların rahatını ve güvenliğini sağlamak için vücut ölçülerine ve fiziksel gelişimlerine uygun şekilde özel olarak tasarlanır.

Oyuncaktaki güvenlik ihtiyacı; yol tutuşu güçlü tekerlekler, güçlü gövde yapısı, darbe önleyici tampon, fren sistemi, sürüş kolaylığı sunması ve çocuğun fizyolojisine uygun dizayn edilen ayarlanabilir, rahat oturma koltukları ile karşılanır. Ayrıca, bazı modellerde kolaylıkla elden hız kontrolü yapılarak güvenlik tedbirleri artırılmıştır. Araçta yer alan koltuklar, sadece çocuğun kullanımına yöneliktir ve tek kişiliktir.

Akülü ATV’lerde en az güvenlik kadar önemli bir diğer konu da yüksek akü performansına sahip ürünlerin tercih edilmesidir. 6 ve 12 volt sökülebilir akü seçenekleri sunan Akülü ATV modellerinde akü performansı arttıkça oyuncağın hız ve taşıma kapasitesi de bununla doğru orantılı olarak artar. Bazı modellerde sunulan çift akü ve çift motor seçeneği, ürünün performansını artıracağından daha uzun süre kullanım imkanı yaratır. Akülü ATV’lerde üretici firmalar, oyuncak için ayrı; akü için ayrı garanti verir.

Saatte 8 km hıza çıkabilen modeller, çocuklara eğlence ve güvenliği bir arada sunar. Depo kapağından şarj edilebilen, ileri–geri vites özellikli, gaz pedallı, müzik ve ses alternatifi sunan modeller, çocukların renkli dünyasını daha da zenginleştirerek keyifli bir oyun vadeder. Beyaz LED ışıklı ön farlar, elektronik korna, şık iç ve dış dizayn, gerçeğe uygun şekilde tasarlanmış motor ve şanzıman takımı, kontak ve kontrol paneli ile her şeyin ayrıntılı bir şekilde düşünüldüğü ve orijinalinin en küçük detaylarını bile barındıran Akülü ATV modelleri, çocuğunuzun keyifli zaman geçirerek sürüş yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlar.

Akülü ATV Fiyatları

Akülü ATV fiyatları, geniş bir skalada tüketicilerin beğenisine sunulur. Aracın akü ve motor gücüne, kullanılan malzemenin kalitesine, yol tutuşuna, sağladığı konfora ve kullanılan aksesuarlara göre fiyatlar değişir. Her bütçeye hitap eden Akülü ATV’ler ile çocuğunuzu mutlu edebileceğiniz gibi daha donanımlı ancak fiyatı buna göre daha yüksek olan ürünlere de yönelebilirsiniz.

Cazip fiyat seçenekleri sunan ATV’leri çocuğunuza iyi bir karne ya da doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi gösterdiği herhangi bir başarı sonrası ödül olarak da verebilirsiniz. Geniş renk seçeneği ile Akülü ATV’lerden birini satın alarak çocuğunuzun yüzünü güldürmekle kalmaz; bütçenize uygun fiyat avantajları ile cebinizi de korursunuz.

Akülü ATV

3 ürün var
 1. Markalar
  1. Pilsan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Kaç Kişilik
 6. Yaş Aralığı
 7. Taşıma Kapasitesi
 8. Maksimum Hız
 9. Voltaj (V)
 10. Renk
 11. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/60006689
BAŞA DÖN