Akülü Traktör Modelleri

Çocukların keyifli bir şekilde sürüş yapabilmesi için uygun özelliklerle tasarlanan akülü traktör modelleri, emniyetli tasarımlarıyla ebeveynlere güven verir. Oyuncak çeşitleri arasındaki birbirinden şık modeller, çocukların zevklerine uyum sağlayan birçok seçeneği size sunar. Aynı zamanda son derece hafif şekilde üretilen akülü traktörler, anne babaların elde taşıyabilmesi için de uygundur. Eğimli yollarda kullanılmaya uygun aküleriyle güven veren traktörler, çocuğunuzun hafif eğimleri kolayca aşabilmesine yardımcı olur. Akülü traktör fiyatları açısından bu ürünleri inceleyerek çocuğunuz için bütçenize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Ergonomik oturma koltuğu bölümü ile fark yaratan modeller, çocuğunuzun dakikalar boyunca keyifli bir biçimde sürüş gerçekleştirmesi için idealdir. Akülü traktör 12 volt kapasitesindeki ürünleri de kullanımınıza sunar. Standart hız seviyesine kısa bir sürede ulaşan bu ürünler, uzun süreli sürüş deneyimi için idealdir. Oyuncak traktör akülü modeller, aşınma sorununa karşı dayanıklı olan parçaları sayesinde güvenli bir kullanım deneyimi oluşturur. Öte yandan akü yuvalarının korunaklı şekilde dizayn edilmesiyle de fark yaratan bu ürünler, dış etkilere karşı önlem elde etmeniz için idealdir. Akülü motor fiyatları açısından ürünleri inceleyerek çocuğunuz için alternaitf hediyelere de yönelebilirsiniz. Benzer şekilde akülü araba modelleri de birçok seçeneği size sunarak çocuğunuz için özel sürprizler oluşturmanıza yardım eder.

Çocuklar İçin Kullanım Kolaylığı Sağlayan Akülü Traktörler

  • Direksiyonları kolay kavranabilir şekilde üretilen akülü traktör römorklu modeller, çocuğunuzun kolayca manevra yapabilmesi için ideal özelliklere sahiptir.
  • Kısa sürede hız kazanıp kolayca durdurulabilen akülü kepçeli traktör çeşitleri, farklı ortamlara rahatça uyum gösterebilmesi için çocuğunuza yardımcı olur.
  • Büyük tekerlekleriyle zemini saran akülü traktör kumandalı ürünler, beton ve kaldırım yüzeyinde güvenli bir şekilde yol alır.
  • Tekerleklerinde tırtıklı desenlere yer vererek kullanışlılık sağlayan akülü traktör 6, 12v modellerden yararlanarak kayma sorununa karşı çözüm elde edebilirsiniz.
  • Mini ebatlarıyla ön plana çıkan küçük akülü traktör çeşitleri, dar alanlarda sürüş yaparken çocuklar için kullanım kolaylığı yaratır.

Yüksek Taşıma Kapasitesi Bulunan Akülü Traktör Modelleri

Taşıma kapasitelerine göre seçim yapabilmeniz için birçok modeli içeren bir seçki sunan akülü traktör modelleri, çocuğunuzun ağırlığına uygun ürünlere erişmenizi sağlar. Römork detayına tasarımında yer vererek çeşitli eşyaları taşımaya olanak tanıyan modeller, çocuğunuzun daha gerçekçi ve keyifli bir sürüş deneyimi elde etmesine yardımcı olur. Dış gövdeleri son derece dayanıklı olan akülü kasalı traktör modelleri, ıslanma sorununa ve darbelere karşı koruma yaratır. Koltuk kısmının açısı ayarlanabilir traktörler sayesinde çocuğunuzun vücut özelliklerine uygun şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Kolay dönen direksiyon sistemi özelliğine de sahip olan 24 volt akülü traktör çeşitlerinden yararlanarak çocuğunuzun hassas ve dengeli bir sürüş gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Ön takım sistemiyle fark yaratan akülü traktörler de size sunulan modeller arasında bulunur. Zemine göre kendini ayarlayan bu modeller, farklı ortamlara kolayca uyum sağlayarak kullanıcılarını memnun eder. Arkadan çekişli tekerlekleriyle yol tutuşunu arttıran mavi akülü traktör çeşitlerini çocuğunuza kullandırarak evinizin bahçesini bir oyun alanına çevirebilirsiniz. Tasarımlarında havalı korna detayına yer veren akülü traktör büyük boy modeller, çevredeki kişileri uyarabilmesi için çocuğunuza yardımcı olur. Termoprotector özelliği ile aşırı ısınmaya karşı kendini koruyan traktörler, teknolojinin oluşturduğu güvenli avantajları çocuğunuzun denemesine olanak tanır. Işıklı anahtar sistemiyle kolay başlangıç desteği sunan akülü traktör çeşitleri, pratik bir kullanım için ideal özelliklere sahiptir.

İleriye ve Geriye Doğru Gidebilen Akülü Traktörler

Hem ileri vites özelliğine hem de geri vites desteğine sahip olan akülü büyük traktör modelleri yardımıyla çocuğunuzun her iki yöne doğru da sürüş gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Geriye doğru gitme özelliği sayesinde çocuğunuz traktörü dar alanlarda daha kolay bir şekilde yönetebilir. Vites kolu kısmının pratik tasarımıyla dikkat çeken pedallı akülü traktör çeşitleri, sürüş ve kullanım konforu oluşturmayı başarır. 12v akülü traktör fiyatları ve akülü kepçeli traktör fiyatları ekonomik tercihler yapmayı sağlayan hesaplı düzeyleri sayesinde ebeveynlerin beğenisini kazanır. Akülü oyuncak traktör fiyatları ve akülü çoçuk traktör fiyatları da bütçe dostu olan modellere kolayca sahip olmanız konusunda size kolaylık sağlar. Sürüş esnasında minimum oranda gürültü çıkararak kullanıcılarına konfor kazandıran bu ürünler, keyifli ve zevkli bir sürüş için idealdir. Şarj aparatı yardımıyla kısa bir sürede aküsünü tekrar dolu konuma getirebileceğiniz traktörler, çocuğunuza dakikalar boyunca evinizin bahçesinde gezinti gerçekleştirmesi konusunda yardımcı olur. Çim yüzeye de uyum göstermeyi başaran oyuncak akülü traktör modellerini tercih ederek çocuğunuzun sürüş rahatlığı elde etmesini sağlayabilirsiniz. Ayak gazdan çekildiğinde otomatik olarak frenleme yapan modeller, çocuklar için maksimum oranda güvenlik sağlamayı başarır. Kanserojen madde içermeyen malzemelerin kullanılmasıyla üretilen akülü uzaktan kumandalı traktör modelleri, aynı zamanda çeşitli testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulur. Metrelerce mesafeden komut göndererek yönetebilmeniz için uygun olan traktörleri tercih ederek oturduğunuz yerden ürünü idare edebilirsiniz.

Sökülebilir Aksesuarlarla Tasarlanan Akülü Traktörler

Taşıma kolaylığı yaratması için çeşitli parçaları sökülebilir şekilde üretilmiş olan modelleri tercih ederek avantaj kazanabilirsiniz. Kolayca tekrar birleştirilebilen bu parçalar sayesinde uzaktan kumandalı akülü traktör çeşitlerini pratik bir biçimde kullanabilirsiniz. Tekerleklerinde kauçuk çembelere yer veren akülü traktörler, zemini tam şekilde kavrayarak akü gücünü daha iyi değerlendirmeyi sağlar. Köşe noktaları oval şekilde üretilmiş olan modeller sayesinde çocuğunuzun sivri noktaların yaratabileceği olası tehlikelere karşı korunması mümkün hale gelir. Pedal kısmı geniş ve kolay basılabilir şekilde üretilmiş olan en uygun akülü traktör modellerini çocuğunuz için tercih ederek kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Yumuşak pedallarıyla çocukların gücüne uygun bir yapı kazanan traktörler, sürüş kolaylığı oluşturmayı başarır. Kenar kısmında basamak bölümü bulunan oyuncak traktörler, çocukların sürüş esnasında ayaklarını yerleştirmesi için uygun bir alan oluşturur. Hem römorklu hem de römorksuz şekilde kullanılabilen akülü traktör çeşitlerinin sağladığı esneklik sayesinde çocuğunuz farklı oyunları keyifli bir şekilde deneyimleyebilir. Ön tekerlekleri süspansiyonlu şekilde üretilmiş olan akülü traktör modelleri yardımıyla ekstra koruma elde edebilirsiniz. Sarsıntıların şiddetini azaltan süspansiyonlu tekerlekler, bozuk yollarda ilerlerken çocukların daha rahat bir kullanım deneyimine ulaşmasına yardımcı olur. Ani kalkışlara karşı korunaklı şekilde tasarlanan akülü traktörler, devrilme sorununa karşı önlem oluşturur. Aynı zamanda yüksek manevra kabiliyeti özelliği de bulunan bu ürünler, dar ve virajlı alanlarda sürüş yapmayı daha kolay hale getirir.

Akülü Traktörler Nerelerde Kullanılabilir?

Trafiğe kapalı alanlarda ebeveyn kontrolü eşliğinde çocukların kullanabilmesi için üretilmiş olan akülü traktörler, farklı zeminlere uyum gösteren tekerlekleriyle işlevsellik yaratır. Asfalt, kaldırım, çimen ve toprak gibi farklı zeminlerde çocuğunuzun traktör sürmesini sağlayabilirsiniz.

Akülü Traktör Temizliği Nasıl Yapılır?

Tekerleklerini ve gövde bölümünü su ile yıkayabileceğiniz akülü traktörleri kısa bir sürede temizleyip çocuğunuz için hijyen oluşturabilirsiniz. Akü bölümünün su almamasına özen göstererek temizlik işlemlerini sürdürmeniz, güvenli bir kullanım için gereklidir.

Akülü Traktörlerin Tasarım Özellikleri Nelerdir?

Gerçekçi gövde detayına sahip olan akülü traktörler, çocuğunuzun keyifli ve pratik bir şekilde sürüş yapmasını sağlar. Korumalı sigorta sistemi özelliğiyle üretilmiş akülü traktörleri tercih ederek çocuğunuza ekstra emniyetli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akülü Traktörler

9 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?