Akülü Traktör Modelleri

Çocuklara yönelik tasarlanan oyuncak çeşitlerinden biri olan akülü araçlar, basit bir mekanizmayla çalışan model araç türleri oluyor. Üç yaş ile on yaş arasındaki çocukların kullanımına hitap eden akülü araçlar, model olarak farklılık gösteriyor. Genellikle klasik araç modellerinin minyatür şekli olarak karşınıza çıkan ürünler; üstü açık arabalar ya da motosiklet şeklinde kullanıcıya sunuluyor. Ağırlıklı olarak tercih edilen klasik modeller dışında akülü araç çeşitleri arasında çocukların ilgisini çekebilecek traktör şeklinde ürünlere de erişebiliyorsunuz. Bilhassa tasarım açısından farklılık gösteren ürünler, fiyat anlamında ise uygun bütçelere hitap eden akülü araç çeşitleri olarak olarak alıcıya sunuluyor.

Akülü Traktör Çeşitleri

Çocuklara yönelik olarak tasarlanan akülü traktör çeşitleri arasında normal traktör modellerine benzer ürünler yer alıyor. Klasik araçların aksine kenarlarında kapı bulunmayan ve ön kısmı ile değişiklik gösteren ürünler, direksiyon tasarımı olarak da benzer ürünlerden oldukça farklı oluyor. Direksiyon kısmında sade bir tasarıma sahip olan ve ön kısmında fazla detay içermeyen modeller, arazı aracı tarzında tekerlek dizaynı ile değişiyor. Sade bir tasarıma sahip olan akülü traktörler arasında kepçeli ürünler de yer alıyor. İş araçlarında olduğu gibi ön kısmında kepçe detayı bulunan modeller, çocuklar için daha eğlenceli bir kullanım sunuyor. Kepçeli traktör çeşitlerinde kepçe tasarımı değişen ürünlere erişebiliyorsunuz. Özellikle markaları değişen kepçeli akülü araçların modelinin de markaya paralel olarak değiştiğini görebilirsiniz. Yalnızca estetik açıdan değil; hareket kabiliyeti, korna, akü, kullanım şekli gibi özellikleri de inceleyerek kolay kullanım sunan ürünlere erişebilirsiniz. Kepçeli traktör modelleri dışında diğer akülü araç çeşitlerinin de değişen kullanım özelliklerini inceleyerek çocuğunuz için en güvenli kullanımı sunan ürünleri belirleyebilirsiniz. Aşırı ısınma koruması, otomatik fren gibi özelliklere sahip ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Akülü traktörler arasında daha küçük yaş grubunda yer alan çocuklara hitap eden ürünler de bulunuyor. Tren biçimindeki tasarıma sahip rayları ile birlikte satılan ve değiştirilebilir yön özellikleri ile eğlenceli bir kullanım sunan akülü tren modellerini inceleyebilirsiniz. Tasarım olarak daha küçük yaş grubundaki çocuklara hitap eden ürünlerin kullanım özelliklerinin de daha basit olduğu görülüyor. Hem kapalı hem de açık alanda kullanıma uygun tasarımı ile farklı ortamlarda çocuklarınıza oyun alanları oluşturabilirsiniz. Küçük çocukların kolayca kullanabileceği ve kendine hoş bir oyun alanı yaratabileceği ürün çeşitlerinin akü süresinden fiyatına kadar birçok özelliğini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Akülü Traktör Fiyatları

Farklı modelleri ile makul bütçelere hitap eden akülü traktör fiyatları, marka ve modelle orantılı oluyor. Çocuklara yönelik oyuncak üreten ünlü markların traktör çeşitlerinin özellik, tasarım ve kullanım açısından farklılık gösterdiği dikkat çekiyor. Kepçeli tasarıma sahip olan araçlar, kepçe hareket fonksiyonu ve korna sesi ile çocukların ilgisini çekiyor. Çeşitli özellikleri değişen ürünlerin fiyatları da benzer ürünlere oranla farklı oluyor. Kepçeli traktör modelleri arasında oldukça cazip fiyatlı ürünler de bulunuyor. Markaları farklı olan fakat zincirli pedal, korna, hareket edebilen kepçe gibi özellikleri ile benzer nitelikler taşıyan modelleri fiyat açısından değerlendirebilirsiniz. Kepçesi olmayan akülü traktör çeşitlerinde ise fiyatlar birbirine yakın oluyor. Markaları farklı olmasına rağmen model açısından benzerlik gösteren ürünlerin kontrol özellikleri ve direksiyon kısımları değişiyor. Ayarlanabilir koltuğu, göstergeli direksiyon kısmı, akıllı anahtar sistemi gibi özellikler taşıyan modellere erişebilirsiniz. Akü özellikleri de değişen ürünler arasında malzeme kalitesi ile sağlıklı kullanım imkanı sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Çocukların kapalı ve açık ortamlarda severek oynayacağı akülü traktör çeşitlerinden uygun olanı seçebilirsiniz.

Akülü Traktörler

8 ürün var
 1. Markalar
  1. Pilsan
  2. Sunny Baby
  3. Dolu
  4. Peg Perego
  5. Şimşek
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cinsiyet
 6. Kaç Kişilik
 7. Yaş Aralığı
 8. Taşıma Kapasitesi
 9. Maksimum Hız
 10. Voltaj (V)
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/60006688
BAŞA DÖN