Alarm - Sustalı Anahtar

Sustalı Anahtar

Sustalı anahtar araç kullananlar için en pratik çözümlerden biridir. Araç sahipleri açısından oldukça kullanışlı olan sustalı anahtarlar beklentileri en iyi şekilde karşılar. Üzerinde tuşlar bulunan ve üretiminde çeşitli yaylar ve parçalar kullanılan bu anahtarlar oldukça mekanik bir yapıya sahiptir. Sustalı anahtar modelleri ile araçların kapıları çok daha kolay bir şekilde açılabilmektedir. Araç sahipleri için sustalı anahtar nedir sorusunun yanıtı oldukça merak edilir. Bu anahtarlar son derece yüksek standartlarda mekanik düzeneklerdir. Yeni nesil anahtar sistemleri arasında yer alan sustalı anahtarlar her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde birçok otomotiv firması bu anahtarları daha fazla üreterek araç sahiplerine önemli kolaylıklar sağlar. Kolay kolay bozulmayan bu anahtar modellerinde yüksek standartlar benimsenir ve üretiminde en iyi materyaller kullanılır. Oto alarm sustalı anahtarlı modeller hem araç güvenliği açısından hem de sürücülere kullanım kolaylığı açısından önemli avantajlar sağlar. Son derece verimli tasarımları sayesinde özellikle en modern otomobillerde bu anahtarları bulabilmek mümkündür. Eğer aracınızda bir sustalı anahtar bulunmuyor ise alarm setini sonradan alarak hepsini tek bir üründe bir araya getirme avantajı elde edebilirsiniz. 

Oto Alarm Sistemleri Nelerdir?

Aracınızın modeli ve markası ne olursa olsun hırsızlar açısından her zaman için ilgi odağı olabilir. Bu araçların pencereleri, kapıları, bagaj kapıları giriş için oldukça müsait olan alanlardır. Ne kadar sağlam kapatılırsa kapatılsın bir hırsızı engellemek çok da mümkün olan bir durum değildir. Araçlarınızın çalınmasa bile birçok yönden zarar görmesi gibi bir durum söz konusudur. Ancak arabaların giriş yerlerinde alarm sensörleri bulundurmak aracın daha güvenli bir şekilde park edilmesine yardımcı olur. Çok önemli caydırıcı özellikleri bulunan bu sistemler sayesinde aracınız konusunda çok fazla endişelenmek zorunda kalmazsınız. Sustalı anahtar alarm sistemleri sayesinde araçlarınız üzerinde yapılan hemen her türlü işlemi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Çünkü aracınıza yerleştirilen alarm sensörleri farklı girişler üzerinde konumlandırılır. Bu girişlerde zorlama olduğunda ya da araç içerisinde bir basınç değişimi olduğunda direkt olarak alarm sistemi devreye girer. Bu durum da hırsızlar açısından çok önemli bir caydırıcıdır. Hareket sensörü, kapı sensörü ya da cam sensörü gibi farklı alarm sistemleri bulunur. Her birinin farklı işlevi ve koruma alanı mevcuttur. Sustalı anahtar oto alarm seti temin etmek ve araçlara uygulamak güvenlik açısından araç sahiplerinin en çok önem vermesi gereken konulardır.

Anahtar Kumanda Kabı Seçiminde Önemli Detaylar

Aracınızın anahtarını daha işlevsel hale getirmek isterseniz sustalı anahtar modellerini tercih edebilirsiniz. Bu anahtarlar son derece yüksek standartlardadır. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren bu anahtarları seçerken şu noktalara dikkat etmeniz gerekir:

  • Araç Markasına Uygunluk

Oto sustalı anahtar satın alırken mutlaka aracın markasına ve modeline en uygun olan tasarımı tercih etmeniz gerekir. Bu anahtarlar bazen marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Seçimlerde farklı marka anahtarı almak araçlarınızın idaresinde zorlanmanıza hatta hiç kontrol sağlayamamanıza neden olabilir. 

  • Dayanıklı Anahtar Kabı Seçmelisiniz

Araba anahtarları en çok düşürülen ya da bir yerlerde unutulan eşyalardır. Bu nedenle de sustalı anahtar çeşitleri arasından seçim yaparken dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olan ürünleri seçmeniz gerekir. İşlevsellik bu anahtar modellerinde son derece önemlidir. Hem markaya uygunluk hem de sağlamlık önemli noktalardır. 

  • Sustalı Anahtar Modellerinde Tuş Sayısı

2 tuşlu sustalı anahtar çok işlevsel modellerdir. Aracı açma, kapama işlemini yapmak için üzerinde iki tuş bulunmaktadır. Bu şekilde belli mesafeden aracınızın kapılarını kontrol etme imkanı sunar. Bunun yanında 3 tuşlu sustalı anahtar kabı da beklentilere yanıt verebilir. Bunların üzerinde normal kapı açma ve kapama özellikleri yanında bagaj kapısı açma kısmı da vardır. 

  • Kolay Tamir Edilebilir ya da Değiştirilebilir Olmalıdır

Araç sahipleri için önemli bir kolaylık olan bu araç anahtarları yaşamı kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda araçlarda yüksek bir güvenlik de sağlar. Sustalı anahtar kabı değişimi konusunda sizlere pratiklik sağlayacak modeller tercih etmeniz gerekir. Bu anahtarların kabı zamanla deforme olabilir. Bu nedenle kolay değiştirilebilir olmasına dikkat etmelisiniz. 

  • Merkezi Kilitleme Sistemi Özelliği

Merkezi kilit sistemi, sustalı anahtar modellerinde oldukça önemlidir. Bu anahtarlar sayesinde aracı daha iyi kontrol edebilirsiniz. Sustalı anahtar merkezi kilit sistemi sayesinde aracı açmak, kapatmak, alarmı devreye almak ya da kumanda işlevini kullanmak daha pratiktir. 

  • Yedek Anahtar 

Sustalı yedek anahtar da bu süreçte önem verilmesi gereken konular arasında yer alır. Anahtarınızın kaybolması halinde yedek anahtarınızın olması, sorunsuz bir şekilde arabanızı çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Yedek anahtarınızın da asıl anahtar ile aynı özellikleri taşıdığından emin olmalısınız. 

Sustalı Anahtarlarda Öne Çıkan Özellikler

Araçlarınızın kapı ve bagaj kontrollerini sağlayan anahtar modellerinde işlevsellik ve pratiklik oldukça önemlidir. Vw sustalı anahtar modelleri ve daha birçok seçenek kullanıcı gereksinimleri düşünülerek tasarlanır. Bu anahtarlarda birçok model bulunur. En çok öne çıkanlar arasında iki ve üç tuşlu olanlar vardır. Sustalı anahtarların aynı zamanda kabı da değiştirilebilir özelliklerdedir. Bozulan ya da deforme olan bir anahtar kabı rahatlıkla değiştirilebilmektedir. Anahtarınızı kaybettiğinizde ve yeni bir anahtara ihtiyaç duyduğunuzda sustalı anahtar kodlama işlemi ile yeni anahtarınızı aracınıza tanıtabilirsiniz. Anahtarlarınızın merkezi kilitleme sistemlerinin olması rutin araç işlerinizi kolaylaştıracak bir özelliktir. Bunun yanında bu anahtarlar üzerinde açma ve kapama sistemleri yanında alarm sistemleri de kurulabilir. Böylece aracınıza yaklaşan ya da herhangi bir şekilde zarar vermek isteyenler olduğunda araç üzerindeki sensörler yardımı ile güvenlik düzeyini artırma imkanı elde edersiniz. Sustalı anahtar seçimlerinizde profesyonellik önemli bir konudur. Aracınızın markasını ve modelini göz önünde bulundurmalısınız. Yüksek bir performans sunacak tarzda model seçmeniz büyük bir önem taşır. Kaliteli anahtar kabı tercih etmek uzun yıllar bu anahtarları rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olur. Hem kumanda hem de anahtar özelliklerini bir arada isterseniz yine model seçimlerinde bu detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer aracınızın anahtarları normal ise bunları sustalı anahtar şekline çevirmeniz de mümkündür. Bu anahtarlarda hem kumanda hem de anahtar kısmı ayrıdır. Bu da iki ayrı mekanizmayı tek bir ürün üzerinde bulabilme imkanı sunar. Kullanıcı açısından önemli bir avantajdır. Çünkü hem kumanda hem de anahtarı bir arada taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır. 

Sustalı Anahtar Fiyatı 

Sustalı anahtar ne kadar sorusuna farklı yanıtlar verilebilir. Çünkü bu anahtarlarda fiyatlar modele ve araç markasına göre farklılık gösterir. Aynı zamanda sustalı anahtar fiyatları alarm ve merkezi sistem olup olmamasına göre de değişebilir. Ancak her durumda ulaşılabilir fiyatlar üzerinden satışa sunulur. 

Normal Anahtarlar Sustalı Anahtara Dönüştürülebilir mi?

Normal araba anahtarlarınızı da dilerseniz sustalı anahtar modeli haline getirebilirsiniz. 

Sustalı Anahtarlar Kumanda ile Birlikte Kullanılabilir mi?

Sustalı anahtarların önemli özelliği hem kumanda hem de alarm özellikleridir. Her işlevi yerine getiren modeller tercih edilebilir. 

Sustalı Anahtar Kabı Değiştirilebilir mi?

Anahtarlarınızın kabı deforme olursa rahatlıkla bu kapları değiştirebilir ve yenisini kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alarm Sustalı Anahtar

360 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 360 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?