Aracınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan alarm park sensörü merkezi ve kilitler, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarıyla ön plana çıkar. İşlevsel özellikleriyle aracınızı park etmenizi kolaylaştıran ve hırsızlara karşı koruma sağlayan ürünlerin farklı özellik ve modellerde seçenekleri mevcuttur.

Araç Alarmları

Hırsızlıklara karşı caydırıcı güç oluşturan araç alarmları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başlangıç seviyesi modellerin birçoğu darbe sensörü ile çalışıp aracınıza kontrolünüz dışında temas edildiğinde uyarı verirken gelişmiş modellerin görüntüleme özelliği de mevcuttur. Tercih edeceğiniz araç alarmına karar verirken bazı ipuçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Tercih edeceğiniz alarm sisteminin aracınızın güç çıkışına değer olması önemlidir.
 • Alarmların farklı ses düzeylerinde seçenekleri mevcuttur. Satın alacağınız ürünün desibel değerinin ayarlanabilir olması alarmı daha işlevsel hale getirir.
 • Hareket sensörüne sahip olan alarmlar, aracınızda olağandışı bir hareketlenme olduğunda uyarı verir.
 • Aracınızın motorunu kapattığınızda açık kalan camlarınızı kapatan modeller, aracınızın güvenliğini artırır.
 • Yakınlık sensörü, aracınıza yaklaşıldığında alarm sisteminin uyarı vermesini sağlar. Kalabalık alanlarda park edilen alanlarda yanlış uyarı verebileceğinden dolayı tercih edilmese de yüksek güvenlik vaat eden bir özelliktir.
 • Aracınızı farklı yerlere park ediyor ve değişik güvenlik seviyelerinde özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız satın aldığınız alarmın özelliklerinin dilediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz şekilde olmasına dikkat edebilirsiniz.

Park Sensörleri

Aracınızı park ederken kolaylık sağlayan park sensörleri, park alanını analiz ederek sizi yönlendirir. Park sensörlerinin önemli bir kısmı kamera ile çalışır. Aracın arka kamerası önünüzdeki engelleri tespit eder ve ekran ya da ses uyarıları ile nasıl hareket etmeniz gerektiğini belirtir. Geniş ürün yelpazesine sahip park sensörleri arasında seçim yaparken bazı püf noktalar sayesinde kendiniz için ideal modeli seçebilirsiniz.

 • Aracınızın müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak aracın içine ya da arkasına monte edebileceğiniz modelleri satın alabilirsiniz.
 • Tercih edeceğiniz modelin görüş açısının mümkün oldukça geniş olması aracın çevresine tamamen hâkim olmanızı sağlar.
 • Kameralı bir park sensörü satın alacaksanız ürünün gece görüş özelliğine sahip olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Kamera ve lazer sistemini birleştiren ürünler günün her saatinde ürünü rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar.
 • Kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak görüntülü ya da sesli uyarı veren modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Merkezi Kilitleme Sistemleri

Merkezi kilitleme sistemleri, aracınızın tüm kilitlerinin tek bir noktadan kilitlenmesine imkân tanır. Bu sayede dikkatsizlik ve unutkanlık nedeniyle oluşabilecek güvenlik açıklarını en aza indiren ürünler hırsızlara karşı koruma sağlar. Sürücü ve yolcu kapılarının yanı sıra bagajı da kilitlemenizi sağlayan merkezi kilitler anahtar ve araç içi düğmelerle kontrol edilebilir. Ayrıca temel özelliklere sahip modellerin yanı sıra aracın tavanını açıp kapatabilen, açık cam kontrolü yapabilen gelişmiş özellikte seçenekler de mevcuttur. Son derece kullanışlı olan merkezi kilitler arasında seçim yaparken satın alacağınız ürünün aracınızın özelliklerine uyumlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Açma Kapama Sistemleri

Araç açma kapama sistemleri, aracınızın elektronik aksamına bağlanarak kullanılan ürünler olup mikroçipler aracılığıyla çalışır. Aracınızın kapılarının yanı sıra klima ve tavanları da açıp kapamak için kullanabileceğiniz ürünlerin 12 volt ve 24 volt seçenekleri mevcuttur. 12 volt ürünler binek araçlar ve minibüsler için tercih edilirken 24 volt modeller kamyon ve tırlar için uygundur. Açma kapama sistemleri kumanda ve beyinden oluşan ürünlerdir. Aracın içine monte edilen beyin kişisel tercihinize göre istediğiniz kapıların kilitleriyle bağlanabilir. Ayrıca aracınızın farklı özelliklerini açıp kapatabileceğiniz ürünler de mevuttur. Farları pratik bir şekilde açıp kapatabileceğiniz ya da aynaları dilediğiniz konuma getirebileceğiniz açma kapama sistemleri sürüş konforu sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Alarm Park Sensörü Merkezi ve Kilitler

+10.000 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dizayn Auto Garage Alarm Park Sensörleri
  2. Unikum Alarm Park Sensörleri
  3. Parçazamanı Alarm Park Sensörleri
  4. Wolcar Alarm Park Sensörleri
  5. Niken Alarm Park Sensörleri
  6. Valea Alarm Park Sensörleri
  7. Kgn Alarm Park Sensörleri
  8. Carub Alarm Park Sensörleri
  9. Inwells Alarm Park Sensörleri
  10. Nettedarikcisi Alarm Park Sensörleri
  11. Space Alarm Park Sensörleri
  12. Buyfun Alarm Park Sensörleri
  13. OEM Alarm Park Sensörleri
  14. ROCKSWELL Alarm Park Sensörleri
  15. Anahtar Vadisi Alarm Park Sensörleri
  16. Üstün Alarm Park Sensörleri
  17. Grt Alarm Park Sensörleri
  18. Pekial Alarm Park Sensörleri
  19. Tam İthalat Alarm Park Sensörleri
  20. Modacar Alarm Park Sensörleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024950
Başa dön