Alarm / Park Sensörü / Merkezi Kilitler

Aracınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan alarm park sensörü merkezi ve kilitler, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarıyla ön plana çıkar. İşlevsel özellikleriyle aracınızı park etmenizi kolaylaştıran ve hırsızlara karşı koruma sağlayan ürünlerin farklı özellik ve modellerde seçenekleri mevcuttur.

Araç Alarmları

Hırsızlıklara karşı caydırıcı güç oluşturan araç alarmları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başlangıç seviyesi modellerin birçoğu darbe sensörü ile çalışıp aracınıza kontrolünüz dışında temas edildiğinde uyarı verirken gelişmiş modellerin görüntüleme özelliği de mevcuttur. Tercih edeceğiniz araç alarmına karar verirken bazı ipuçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Tercih edeceğiniz alarm sisteminin aracınızın güç çıkışına değer olması önemlidir.
 • Alarmların farklı ses düzeylerinde seçenekleri mevcuttur. Satın alacağınız ürünün desibel değerinin ayarlanabilir olması alarmı daha işlevsel hale getirir.
 • Hareket sensörüne sahip olan alarmlar, aracınızda olağandışı bir hareketlenme olduğunda uyarı verir.
 • Aracınızın motorunu kapattığınızda açık kalan camlarınızı kapatan modeller, aracınızın güvenliğini artırır.
 • Yakınlık sensörü, aracınıza yaklaşıldığında alarm sisteminin uyarı vermesini sağlar. Kalabalık alanlarda park edilen alanlarda yanlış uyarı verebileceğinden dolayı tercih edilmese de yüksek güvenlik vaat eden bir özelliktir.
 • Aracınızı farklı yerlere park ediyor ve değişik güvenlik seviyelerinde özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız satın aldığınız alarmın özelliklerinin dilediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz şekilde olmasına dikkat edebilirsiniz.

Park Sensörleri

Aracınızı park ederken kolaylık sağlayan park sensörleri, park alanını analiz ederek sizi yönlendirir. Park sensörlerinin önemli bir kısmı kamera ile çalışır. Aracın arka kamerası önünüzdeki engelleri tespit eder ve ekran ya da ses uyarıları ile nasıl hareket etmeniz gerektiğini belirtir. Geniş ürün yelpazesine sahip park sensörleri arasında seçim yaparken bazı püf noktalar sayesinde kendiniz için ideal modeli seçebilirsiniz.

 • Aracınızın müsaitlik durumunu göz önünde bulundurarak aracın içine ya da arkasına monte edebileceğiniz modelleri satın alabilirsiniz.
 • Tercih edeceğiniz modelin görüş açısının mümkün oldukça geniş olması aracın çevresine tamamen hâkim olmanızı sağlar.
 • Kameralı bir park sensörü satın alacaksanız ürünün gece görüş özelliğine sahip olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Kamera ve lazer sistemini birleştiren ürünler günün her saatinde ürünü rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar.
 • Kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak görüntülü ya da sesli uyarı veren modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Merkezi Kilitleme Sistemleri

Merkezi kilitleme sistemleri, aracınızın tüm kilitlerinin tek bir noktadan kilitlenmesine imkân tanır. Bu sayede dikkatsizlik ve unutkanlık nedeniyle oluşabilecek güvenlik açıklarını en aza indiren ürünler hırsızlara karşı koruma sağlar. Sürücü ve yolcu kapılarının yanı sıra bagajı da kilitlemenizi sağlayan merkezi kilitler anahtar ve araç içi düğmelerle kontrol edilebilir. Ayrıca temel özelliklere sahip modellerin yanı sıra aracın tavanını açıp kapatabilen, açık cam kontrolü yapabilen gelişmiş özellikte seçenekler de mevcuttur. Son derece kullanışlı olan merkezi kilitler arasında seçim yaparken satın alacağınız ürünün aracınızın özelliklerine uyumlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Açma Kapama Sistemleri

Araç açma kapama sistemleri, aracınızın elektronik aksamına bağlanarak kullanılan ürünler olup mikroçipler aracılığıyla çalışır. Aracınızın kapılarının yanı sıra klima ve tavanları da açıp kapamak için kullanabileceğiniz ürünlerin 12 volt ve 24 volt seçenekleri mevcuttur. 12 volt ürünler binek araçlar ve minibüsler için tercih edilirken 24 volt modeller kamyon ve tırlar için uygundur. Açma kapama sistemleri kumanda ve beyinden oluşan ürünlerdir. Aracın içine monte edilen beyin kişisel tercihinize göre istediğiniz kapıların kilitleriyle bağlanabilir. Ayrıca aracınızın farklı özelliklerini açıp kapatabileceğiniz ürünler de mevuttur. Farları pratik bir şekilde açıp kapatabileceğiniz ya da aynaları dilediğiniz konuma getirebileceğiniz açma kapama sistemleri sürüş konforu sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alarm Park Sensörü Merkezi ve Kilitler

8056 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Alarm / Park Sensörü / Merkezi Kilitler
Alarm / Park Sensörü / Merkezi Kilitler
Alarmlar
Alarmlar
Park Sensörleri
Park Sensörleri
Set Ürünler
Set Ürünler
Merkezi Kilitleme Sistemleri
Merkezi Kilitleme Sistemleri
Açma Kapama Sistemleri
Açma Kapama Sistemleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 42 / 8056 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?