Açma Kapama Sistemleri

Arabanızın elektronik özelliklerinden daha verimli şekilde yararlanabilmenizi sağlayan oto açma kapama sistemleri ile beraber büyük bir konfora erişebilirsiniz. Pratik özellikleri ile öne çıkan bu ürünler, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak isteyen araç sahipleri için idealdir. Arabanızın yanı sıra garajınızda kullanabileceğiniz açma kapama sistemleri de bulunur. Böylece otomobilinizi park ederken garajınızın kapısını uzaktan kumanda yardımıyla kolayca açabilirsiniz. Metrelerce mesafeden sinyal gönderebilmeniz için uygun olan garaj kumandaları yardımıyla oto açma kapama sistemlerinin sunduğu esnek kullanım olanağını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda evinizin bahçesine girerken de kullanabileceğiniz açma kapama kumandaları, kapıları manuel olarak hareket ettirmekle harcayacağınız zaman ve enerji kaybını engeller. Ergonomik olan uzaktan kumanda sistemleri, küçük ebatları sayesinde arabanızın torpido gözünde kolayca saklayabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Garajınızdaki kepenk sistemini açıp kapatabilmeniz için geliştirilmiş olan oto uzaktan açma kapama sistemleri de bulunur. Motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilen pratik ürünler sayesinde işlevsellik elde edebilirsiniz. Kepenk ve panjur motorları ile uyumlu çalışan açma kapama sistemlerini ilgili noktalara monte ederek konfor kazanabilirsiniz.

Oto Açma Kapama Sistemleri ile Oluşan Emniyet

Arabanızın kontak anahtarı girişi bölümünde kullanabileceğiniz koruyucu ekipmanlarla otomobilinizin emniyetini arttırabilirsiniz. Çalıştırma düğmesi koruyucularının yarattığı güvenlik sayesinde arabanızı sizin dışındaki kişilerin kullanmasını engelleyerek hırsızlığa karşı ekstra önlem oluşturabilirsiniz. Metal malzeme ile üretilmiş olan koruyucu kapaklar, otomobilinizi sadece sizin çalıştırabilmenize olanak tanıyarak beğeninizi kazanır. Bantlı tasarımları ile yapıştırma kolaylığı yaratan kapaklar, kontak bölümüne kaçabilecek yabancı cisimleri ve bu bölümü kirletebilecek toz zerreciklerini önleyebilmeniz için de elverişlidir. Arabanızla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında alarma sistemleri de yer valır. Otomobilinizi uzaktan kontrol edebilmeniz için ideal olan alarm sistemleri, aracınızın kapıları zorlandığında devreye girerek çevreye gürültü yayıp hırsızları uzaklaştırır. Otomobilinize binmeden önce alarm sisteminizin kumandası aracılığıyla sinyal gönderip kilitleri açabilirsiniz. Aynı şekilde arabanızdan ayrıldıktan sonra alarm sisteminizi yöneten kumanda yardımıyla otomobilinizin kapılarını kilitleyebilirsiniz. Kodlanabilir olarak tasarlanan kilit sistemleri ile de hayatınıza konfor katabilirsiniz. Şifreli kilit özelliği bulunan garaj ve bahçe kapısı alarmlarını şifreli şekilde çalıştırabilirsiniz. Böylece sadece şifreyi bilen kişiler garajınızın ya da bahçenizin kapısını açabilir. Pilli akıllı kumandalar, şarj işlemlerine gerek duymadan kullanım gerçekleştirebilmeniz için idealdir.

Pratiklik Sağlayan Oto Açma Kapama Sistemleri

Farklı araba markalarına ve bu markaların farklı araba modellerine uyumlu şekilde üretilmiş olan araç açma kapama sistemleri vardır. Bu ürünler sayesinde otomobilinizin kabininde büyük bir konfor elde ederek çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Farlarınızı kolayca yönetebilmeniz için üretilmiş olan far açma kapama anahtarı modelleri, tek hamlede işlemlerinizi yerine getirebilmenize yardımcı olur. Tasarımlarında yer verdikleri figürler sayesinde far açma kapama anahtarlarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Ergonomik olan yüzeylerinden yararlanarak bu anahtarları kolayca çevirebilirsiniz. Uzun farları ve kısa farları anında yakıp kapatmak için arabanıızaa far açma kapama anahtarlarını monte edebilirsiniz. Aynı zamanda sis lambalarıyla da uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu anahtarlar yardımıyla trafikte konfor ve güvenlik elde edebilirsiniz. Kullanıcı dostu oto açma kapama sistemleri arasında pencere anahtarları da yer alır. Bu anahtarları pencerelerinize monte ederek yolculuk esnasında son derece kolay bir şekilde otomatik pencerelerinizi yönetebilirsiniz. Geniş yüzeyleri ve zarif tasarımları ile öne çıkan pencere anahtarları, saniyeler içerisinde pencerelerinizi aralayıp kapalı hale getirebilmeniz için idealdir. Aracınıza çok kısa bir sürede monte edebileceğiniz anahtarlar, ince hatları ve pratik bağlantı noktaları ile öne çıkar.

Oto Açma Kapama Sistemleri ile Konfor Kazanın

Üstü açılıp kapatılabilen araçlar için ideal olan tavan kontrol düğmesi modellerini kullanarak otomobilinizin üst kısmını kolayca yönetebilirsiniz. Tavan ışıklarını kullanabilmenize de izin veren düğmeler yardımıyla sürücü koltuğunda oturarak arabanızın farklı özelliklerini tek hamlede yönetebilirsiniz. Arabanızın güvenliğini sağlamak için yararlanabileceğiniz pratik ürünler de oto açma kapama sistemleri arasında size sunulur. Bu ürünler arasındaki araba kilitleri, otomobilinizin emniyetini üst düzeyde tutabilmeniz için idealdir. Bağlantı parçaları ile beraber sunulan kilit sistemlerini kısa bir sürede arabanıza monte ederek daha güvenli bir şekilde otomobilinizi koruyabilirsiniz. Yanıp sönen uyarı desteğini de kullanıcılarına sunan kilit sistemleri aracılığıyla otomobilinizi otoparklarda kolayca fark edip zaman kazanabilirsiniz. Montaj işlemlerini kolaylaştıran parçaları içeren bu ürünler, dakikalar içerisinde arabanızın yeni bir kilit sistemine sahip olmasını sağlar. Kapı kilidi desteğini uzaktan kumanda ile yönetebilmeniz sayesinde gerekli durumlarda bu kilitleri kapatıp açabilirsiniz. Otomobilinizi park ettikten sonra tek tuşla kilit sistemini aktive edebilirsiniz. Böylece arabanız çeşitli tehlikelere karşı tam güvenlikle korunur. İçeriklerinde kontrol kutusuna yer veren araba kilit sistemleri, uzak mesafelerden dahi arabanıza erişebilmenizi sağlar.

Sürücü Dostu Oto Açma Kapama Sistemleri

Bagaj ve depo açma düğmesi modellerine oto açma kapama sistemleri arasından erişerek çok yönlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Arabanızın bagajını tek tuşla kontrol edebilmeniz için ideal olan bu ürünler, acil durumlarda bagajınızdaki eşyalara rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlar. Tasarımlarında bagaj kısmını işaret eden illüstrasyonlara yer veren düğmeler sayesinde hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiğini hatırlamanız da kolaylaşır. Farklı araba modelleri için geliştirilmiş olan ayna anahtarı çeşitlerini de otomobilinizde kullanabilirsiniz. Ayna anahtarları sayesinde aynalarınızın açısını güvenli bir şekilde değiştirerek otomobilinizi rahatça sürebilirsiniz. Aynı zamanda araç kabini için ideal olan yardımcı ekipmanları da otomobilinize monte edebilirsiniz. Dörtlü flaşör sistemlerini arabanıza monte ederek, trafikte dörtlüleri yakmanızı gerektiren zamanlarda bu işlemi tek hamlede gerçekleştirebilirsiniz. Ergonomik yüzeyleri ve kolay basılabilir düğmeleri sayesinde dörtlü flaşör çeşitlerini acil durumlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomobilinizdeki çeşitli noktalarda yaşayabileceğiniz açma kapama sorunlarına karşı kullanabileceğiniz birçok ürün vardır. Bu ürünler arasındaki kontak anahtarları, arabanızın mevcut kontak sisteminde sorun olduğunda gerekli değişimi kısa bir sürede gerçekleştirebilmeniz için geliştirilmiştir. Kontak anahtarları arasından seçim yaparken otomobilinizin modeli ile uyumlu ürünleri tercih etmeye özen göstermeniz gerekir.

Oto Açma Kapama Sistemleri ile Kontrol Sağlayın

Kullanıcı dostu özellikler taşıyan oto açma kapama sistemleri sayesinde kontrol sağlayarak konfor elde edebilirsiniz. Hem aracınızdaki camları hem de aynaları kontrol edebilmeye olanak tanıyan pratik sistemlerle beraber büyük bir rahatlığa erişebilirsiniz. Gerekli durumlarda camlarınızı açıp kapatmak ve dış aynalarınızın açısını belirlemek için açma kapama sistemlerinin sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Arabanızdaki önemli aksesuarların yıpranması durumunda bunları yenileriyle değiştirerek otomobilinizin özelliklerinden verimli bir şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasındaki fren müşürü modelleri, farklı araba modelleriyle uyumlu olan ürünleri size sunar. Böylece arabanızın fren sisteminden güvenli ve sorunsuz şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fren anahtarı aparatına da oto açma kapama sistemleri aracılığıyla erişebilirsiniz. Böylece frenleme sisteminizin herhangi bir tehlikeye yol açmasını engelleyerek trafikte ve park işlemleri sırasında emniyet elde edebilirsiniz. Arabanızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılabilmesini önleyen kilit sistemlerine de açma kapama ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Baston kilit modellerinden yararlanarak otomobilinizin direksiyonunu sabitleyebilirsiniz. Böylece üçüncü şahısların aracınızı direksiyonunu kullanmasını önleyerek ekstra emniyet elde edebilirsiniz. Pedal ile direksiyon arasına sıkıştırılabilen baston kilitler, saniyeler içerisinde aracınıza kurabilmeniz için idealdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alarm Sistemleri

1410 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1410 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024950/20029356