Kaç yaşında olursanız olun, değişmeyen alışkanlıklarınızdan biri mutlaka müziktir. İnsanlığın var olduğu ilk çağlardan bu yana çeşitli formlarda kendine yer bulan müzik, bugün de gün içerisindeki vazgeçilmezlerden biridir. Japon menşeli Alpine, sektördeki uzmanlığını 1967 yılından bu yana tüm dünyaya sergilemeyi sürdürüyor.

Alpine Oto Teyp

Müzik dinlemeyi sıradan bir eylemden ziyade ayrı bir zevk olarak değerlendiriyor ve buna uygun ekipmanlar kullanıyorsanız, Alpine oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar tam size göre. Son teknolojiyi ürünlerinde en iyi yorumlayan Alpine’in sizlere sunduğu ürünler bluetooth CD alıcısı, dijital medya alıcısı ve bluetooth alıcılı CD player ürünleridir.

Sizlere farklı bir müzik deneyimi sunmayı hedefleyen Alpine, Bass Engine SQ sistemi ile her zaman dinlediğiniz müzikleri bambaşka bir şekilde duymanızı sağlayabilir. Ana kontrol tuşunun yanında yer alan bass düğmesiyle, ileri seviye bas seviye ayarlama fonksiyonuna ulaşabilirsiniz. Seçebileceğiniz altı farklı seviyeyle en iyi ses dengesini sağlayabilirsiniz.

Alpine oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlarla gelen başka bir özellik ise konumu sayesinde kolayca ulaşabileceğiniz, USB ve AUX bağlantı noktaları üzerinden ana ünitenizle harici aygıtlara bağlanabilmenizdir. USB bellek ya da harici diskleri bu ürünlerle hiçbir zorluk yaşamadan kullanabilirsiniz.

Alpine Oto Teyp Fiyatları

Alpine oto teyplerin tüm ses ayarlarını, iOS ve Android tabanlı akıllı aygıtlar üzerinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Facebook mesaj bildirimlerini oto teybiniz üzerinden alabilirsiniz. Bu ürünler tuneIt uyumluluğu gibi yeni nesil özellik ve fonksiyonların tümünü bir arada bulundurur. Alpine oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarların direksiyondan kumanda özellikleri dolayısıyla, müzik, radyo ve bildirim gibi özellikleri aracınızda en az efor ile kullanabilirsiniz.

Aracınız start – stop düzeneğine sahipse, Alpine oto teypleri sizin için oldukça uygun olacaktır. Zira ürünlerin özellikleri sayesinde aracınızın motoru durduğunda da teybiniz çalışmayı sürdürür. Tercih edeceğiniz ürünlerin ana üniteleri 1000 mA USB şarj desteği verebildiği için bu ünitelere hem taşınabilir HDD sürücülerinizi bağlayıp kolayca kullanabilirsiniz, hem de bu sayede akıllı telefonlarınızı gönül rahatlığıyla şarj edebilirsiniz. Böylelikle tüm müzik arşivinizi arabanızda taşıyabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Alpine oto teyplerinin fiyatları; model, giriş çıkış çeşitleri, ses çıkış gücü, kablosuz bağlantı imkânları ve ekstra özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Alpine Oto Teyp Yorumları

İhtiyaçlarınız doğrultusunda edinebileceğiniz Alpine oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlarda bluetooth özelliği tümleşik olarak gelebilir. Bu sayede araç içinde cep telefonunu etkili bir şekilde kullanabilmek için gerekli pek çok kullanışlı fonksiyonla beraber, hands free uygulamalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulamalar; gelen çağrıları bekletme ve çağrılar arası geçiş yapabilmeyi, telefon rehberi için otomatik güncelleme ve kolay alfabetik aramayı, daha kolay müzik aramayı ve yürütebilmeyi kapsar.

Akıllı telefonlarınızın özelliklerini daha rahat kullanabilmeniz için yüksek hızlı USB bağlantısına sahip olan Alpine oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlarda üst düzey ses kalitesinin ve kolay kullanımın tadını çıkarırsınız. Bu ürünlerle şarkı, sanatçı, albüm ve benzeri müzik içerikleri üzerinden hızlı müzik arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınızda bulunan hoparlör sistemlerinden tiz ve orta sesleri berrak, bas sesleri ise doygun şekilde alabilmenize olanak tanıyan Alpine oto teypleri, ön aydınlatma düğmelerinin şıklığı sayesinde aracınızın ön göğüs kısmına ayrı bir şıklık katabilir. Bunların yanı sıra ürünlerde bulunabilen direct control mode aracılığıyla akıllı telefonlarınızdan müziklerinizi yönetebilir, ana ünite üzerindeki fonksiyonları düzenleyebilirsiniz.

Aracınıza uygun Alpine ürünlerini seçerek müzik zevkinizi aracınızda kesintisiz olarak yaşayabilir, ürünlerin beraberinde gelen gelişmiş fonksiyonları kullanarak sürüş keyfinizi artırabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Alpine Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Usb Girşi
Toplam 22 / 22 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/alpine