Anka markası, mutfaklarda ve evin diğer bölümlerinde hanımlara yardımcı olan akıllı ürün modelleriyle dikkat çekiyor. Yaratıcı ve kullanışlı tasarımlar sayesinde ev işlerini gerçekleştirirken zaman kazanılıyor. Dekoratif ürün modelleriyle ev tasarımını daha özgün ve kişisel hâle getirmek mümkün oluyor. Çamaşır yıkama filtreleri ile toplu olarak çamaşır yıkanan otel, pansiyon, yurt gibi yerlerde karışıklık oluşturmadan çamaşırları yıkayabilme şansına erişiliyor. Giysileri çamaşır makinesinin yıpratıcı etkisinden koruyan çamaşır yıkama fileleri sayesinde daha uzun ömürlü giysilere sahip olunabiliyor. Geçirgen ve ince dokulu kumaşıyla filtreler su ile deterjanın çamaşırların içine işlemesine yardımcı olarak etkili bir temizlik sağlıyor. İpli ve geniş ağızlı yapısıyla kullanıcılarına kullanım kolaylığı yaratan çamaşır yıkama filtreleri sıkıca bağlanarak verimli bir yıkama için çamaşır makinesine atılabiliyor.

Mutfaklarda ev hanımlarının su, süt, şerbet gibi sıvıları bir şişeden diğer şişeye aktarırken yaşanabilecek sıçrama ve damlama problemlerini ortadan kaldıran Anka hunilerle hızlı ve hijyenik bir aktarım gerçekleştirilebiliyor. Silikondan üretilmiş olan Anka huniler, katlanabilir olan yapılarıyla mutfaklarda oldukça az yer işgal ediyor. Silikon yapıları sıvıların hızla kaymasını mümkün kılıyor. Mikrodalga fırınlara sahip olan tüketiciler için işlevsel özellikler sunan Anka koruma kapakları, sıcaklığa karşı dayanıklı yapılarıyla güvenli ve sağlıklı bir kullanım vadediyor. Gıdaların yoğun sıcaklık altında dağılmasını önleyen mikrodalga koruma kapaklarıyla daha hoş görünüme sahip yiyecekler tüketebilmek mümkün hale geliyor.

Yemek sunumlarını daha şık ve estetik hale getirmek isteyen kişilerin yardımcısı olan Anka spiral sebze doğrayıcılar sayesinde daha lezzetli yemekler yenebiliyor. Birçok sebze türünün kolayca ve jülyen şekilde doğranmasını sağlayan bu ürün sayesinde salata hazırlamak da kolaylaşıyor. Pişirdikleri kurabiyeleri kişiye özel hale getirmek isteyen kadınların bu ihtiyacına cevap veren Anka kurabiye kaşeleriyle doğum günlerinde ve özel günlerde isme özel kurabiyeler hazırlanabiliyor. İçeriğinde yer alan ve çok sayıda parçadan oluşan kalıplar sayesinde hatasız bir yazım gerçekleştirilebiliyor. Sofraları daha kullanışlı hale getiren silikon nihaleler çaydanlık ve tencerelerin masa üzerine konulabilmesine izin veriyor. Yemeklerini sıcak ve sürekli mutfağa gidip gelme zahmeti duymadan yemek isteyen aileler için ideal olan silikon nihaleler, sıcak tencerelerin masa örtüsünü yıpratmasını önlüyor. Silikon olmalarının verdiği avantajla deterjan aracılığıyla kolayca hijyenik hale getirilebiliyor. 

Satın aldıkları ya da topladıkları fındıkları elle, taşla ya da ağızla kırarak zaman harcayan tüketiciler için pratik bir çözüm sunan Anka fındık kıracakları aracılığıyla fındık kırmak saniyeler alan bir işleme dönüşüyor. Daha az güç harcayarak daha etkili bir kırma işlemi gerçekleştiren fındık kıracaklarıyla fındıkların biçimleri de korunuyor. Mutfaklarında daha pratik bir temizlik için kağıt havlu kullanan kadınlar için son derece kullanışlı olan Anka kağıt havluluklar, hem mermer hem de fayans yüzeylere monte edilebiliyor. Kağıt havluların koparılmaya hazır halde beklemesini ve daha az alan kaplamasını sağlayan bu aparatlar yardımıyla mutfakta hız kazanılıyor.

Anka yumurta dilimleyici modelleri, şık kahvaltı sunumları gerçekleştirmeye olanak tanıyor. Haşlanmış yumurtaların simetrik bir şekilde kesilerek tabaklara yerleştirilmesini mümkün kılan yumurta dilimleyicilerle zaman kazanmak mümkün hale geliyor. Anka krema pompaları aracılığıyla kurabiye ve pasta hazırlamak daha zevkli bir hal alıyor. Farklı başlık seçenekleri ile değişik şekillerde süslemeler yapma imkanına erişiliyor. Pratik kullanım olanaklarıyla zevkli bir şekilde tatlı hazırlamak olanak kazanıyor. Anka mandal sepetleri aracılığıyla çamaşır asarken vakitten tasarruf ediliyor. Mandalları kaybetmeyi de önleyen mandal sepetleri tüm mandalların bir arada saklanmasını sağlayarak bu ürünlere ulaşma kolaylığı sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...