Sınavlara ve derslere çalışırken öğrencilere yardımcı olan Ankara Yayıncılık kitapları, ayrıntılı bilgilere ulaşmanız için özenle hazırlanmış birçok esere sahip olabilmenizi sağlar. Alanlarında uzmanlaşmış isimlerin kaleme aldığı bu çalışmalar, ders ve sınav kitapları arasında yer alan birçok eseri içerir. Konu anlatımlı kitapları öğrencilere ulaştıran Ankara Yayıncılık, eksik olduğunuz alanlara dair ayrıntılı okumalar yapmanıza imkân tanır. Böylece sınavlarda ve derslerde daha yüksek puanlara ulaşmanız kolaylaşır. Her bir derse ait konu anlatımlı kitaplara kütüphanenizde yer vererek zengin bilgilere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Konu tekrarı yaparken de kullanabileceğiniz bu kitaplar, test çözmeden önce göz gezdirmeniz için uygundur. Böylece Ankara Yayıncılık testleri ile daha verimli bir şekilde sınav hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Okuduklarınızın daha ayrıntılı olarak zihninizde kalması için bu konulara özel olarak hazırlanmış testleri çözmeniz gerekir. Dikkatinizi artırmanız için de ideal olan testler, sınav sorusu kalitesinde birçok soruyu içerir. Hem kolay soruları hem de zor soruları bir arada içeren Ankara Yayıncılık test kitabı çeşitleri, gerçekçi provalar gerçekleştirmek isteyen adaylar için idealdir. Farklı soru tiplerini içeren kaynak kitaplar da konulara çalışırken yararlanabileceğiniz eserler arasında yer alır. Benzer şekilde, sınav kitapları yardımıyla da hazırlıklarınızı başarılı bir şekilde sürdürüp yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Kaliteli Soruları İçeren Ankara Yayıncılık Kitapları

 • İçeriklerinde ÖSYM kalitesinde sorulara yer veren ve son yıllarda çıkmış sorular baz alınarak hazırlanan testleri adaylara sunan Ankara Yayıncılık, başarılı bir hazırlık süreci geçirmenize yardımcı olur.
 • Kâğıt ve baskı kalitesi yüksek olan test kitapları ve deneme sınavları hazırlayan yayınevi, asıl sınavı gerçekçi şekilde prova etmenize imkân tanır.
 • Ankara Yayıncılık soru bankası çeşitleri, Türkçe ve matematik gibi temel derslere dair yüzlerce soruya bir arada erişmenize olanak tanır.
 • Ankara Yayıncılık deneme setlerini kullanarak sınav öncesinde kaliteli bir şekilde prova yaparak seviyenizi tespit edebilirsiniz.
 • Kontrolden geçirilerek hatasız şekilde hazırlanan soruları içeren test kitapları ve deneme sınavları, kendinizi başarılı bir biçimde sınamanız için idealdir.

Açıklamalı Çözümlere Yer Veren Ankara Yayıncılık Sınav Kitapları

İçeriklerinde çözümlü sorulara yer veren konu anlatımlı kitaplar sayesinde yanlışlarınızı çok daha kolay şekilde tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda ayrıntılı bir biçimde sorularda yer alan diğer şıkların neden yanlış olduğunu da anlatan çözümler yardımıyla eksiklerinizi kapatmanız kolaylaşır. Ankara Yayıncılık seti içerisinde yer alan çözümlü soru bankaları da size büyük bir kolaylık sağlar. Çözümleri okurken konu tekrarı yapmanıza da olanak tanıyan bu kitaplar, hangi noktalarda yanlışlarınız olduğunu hemen anlamanız için idealdir. Denemeleri çözdükten sonra doğrularınızı ve yanlışlarınızı pratik bir şekilde saymak için cevap anahtarı bölümünden yardım alabilirsiniz. Teknolojinin sunduğu olanakları da adaylara ulaştıran kitaplar ve deneme setleri, karekod üzerinden soruların çözümlerine erişmeniz için uygundur. Böylece akıllı cep telefonunuzu kullanarak soruların videolu çözümlerine ulaşabilirsiniz. Tahta üzerinde yapılan anlatımlar, konuları ve hatalı olduğunuz noktaları daha kolay kavramanız için idealdir. Akıllı tahtalarla uyumlu şekilde kullanılmaya elverişli olan kitaplardan ve deneme setlerinden öğrencilere ders anlatırken yararlanabilirsiniz. Öte yandan konu anlatımlı kitaplar da adayların verimli bir çalışma dönemi geçirmesi için birçok avantaj oluşturur. İpucu noktalarına ve özel detaylara içeriklerinde farklı renklerle yer veren kitaplar, ayrıntıları kaçırmamanız konusunda size yardım eder.

Eksiklerinizi Çabucak Kapatmak İçin Ankara Yayınları’ndan Yararlanın

Belirli bir dersin belirli bir konusuna dair yoğun şekilde eksiklerinizin bulunduğunu tespit ettikten sonra Ankara Yayınları kitapları arasındaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Paragraf sorularında zaman kaybettiğinizi ve yüksek doğru oranlarına ulaşamadığınızı düşünüyorsanız Ankara Yayınları’nın paragraf soru bankalarından yararlanabilirsiniz. Bu soru bankaları sadece paragraf konusuna dair testlere yer verdiği için bu alanda uzmanlaşabilirsiniz. Böylece hem zaman yönetimi konusunda avantaj elde etmeniz sağlanır hem de daha yüksek doğru oranlarına ulaşmanız mümkün hale gelir. Ankara Yayınları Türkçe kitapları arasında dil bilgisi konusuna özel olarak hazırlanmış çalışmalar da bulunur. Böylece dil bilgisi alanındaki eksiklerinizi kapatmak için bu kitaplardaki ilgili soruları çözebilirsiniz. Ankara Yayınları matematik kitapları arasında yer alan ve de doğal sayılar, asal sayılar, havuz problemleri gibi konuları içeren çalışmaları tercih ederek kendinizi sayısal alanda da geliştirebilirsiniz. Farklı soru örneklerine ve çok sayıda soru tipine içeriklerinde yer veren bu eserler sayesinde verimli bir şekilde hazırlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Ankara Yayınları İngilizce kitapları ise yabancı dil konusunda kendinizi geliştirmeniz için hazırlanmıştır. Zaman çekimlerini kolayca kavramak ve kelime hazinenizi zenginleştirmek için İngilizce dersine özel olarak hazırlanmış kitaplarla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Renkli baskıları ve sevimli görselleri ile dikkat çeken İngilizce kitapları yardımıyla konuları daha kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Görsel hafızayı da güçlendiren bu eserler, görselleri aklınızda rahatça tutarak kelimeleri ve konuları hatırlamanızı kolaylaştırır.

Sınavlarda Yüksek Net Oranlarını Ankara Yayınları İle Yakalayın

Farklı derslere özel olarak hazırladığı konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları ile dikkat çeken Ankara Yayınları yardımıyla sınavlarda başarı elde edebilirsiniz. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersine özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı kitaplar, sınavda bu alandan karşınıza çıkabilecek sorulara karşı önceden hazırlıklı hale gelmenizi sağlar. Aynı zamanda coğrafya dersi için detaylı şekilde konuları işleyen kitaplar da yayınevinin geniş seçkisinde yer alır. Böylece çeşitli şehirler ve bölgeler hakkında yeni bilgiler edinerek genel kültürünüzü de geliştirebilirsiniz. Sözel dersler arasında yer alan İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi için Ankara Yayınları’nın hazırladığı soru bankalarından yararlanabilirsiniz. Farklı tarihî olaylara dair ayrıntılı soruları içeren bu kitaplar, hafızanızı daha etkili şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Öğrendiklerinizi pekiştirmeniz için ideal olan soru bankaları, farklı konulara dair önemli ayrıntıları ön plana çıkaran testlerle bilginizi sınar. Sınavlara hazırlanırken farklı derslere ait konu anlatımlı kitapları ve soru bankalarını düzenli olarak kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Böylece tüm dersler hakkındaki bilgilerinizi taze tutmanız ve yenilemeniz kolaylaşır. Fen Bilimleri alanındaki soruları ve konuları içeren çalışmalar da Ankara Yayınları ile size sunulur. Bu sayede kimya, fizik, biyoloji gibi alt dallara ait çeşitli konuları yakından öğrenebilirsiniz. Bol soru pratiğine içeriğinde yer veren bu kitaplar, konuları derinlemesine kavramanız için hazırlanmıştır.

Soru Çözümü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zaman yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için soruları süre tutarak çözmeye özen göstermeniz gerekir. Test çözerken sınav ortamına benzer bir ortam oluşturmanız, daha gerçekçi şekilde prova yapmanıza olanak tanır. Sorulardaki olumsuzluk eklerine dikkat ederek testleri doğru şekilde çözebilirsiniz.

Deneme Setlerinin Özellikleri Nelerdir?

Sınavda karşınıza çıkabilecek tüm konulara dair soruları çözmenizi kolaylaştıran deneme setleri sayesinde hazırlıklarınızı başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Deneme setlerinin cevap anahtarları ve çözümlü anlatımlara yer veren içerikleri, pratik ve kullanışlı çalışmalardan yararlanmanızı sağlar.

Tüm Dersler Kitaplarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Türkçe, İngilizce matematik gibi derslere dair konulara bir arada içeriklerinde yer veren tüm dersler kitaplarıyla ayrıntılı bilgilere tek bir eser üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm dersler soru bankaları, farklı derslere dair çok sayıda teste bir arada ulaşmanız için hazırlanmıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ankara Yayıncılık

867 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Hemen Al Sonra Öde
 6. Sepette Kampanyalı Ürünler
 7. Yayın Tarihi
 8. Yazar A-Z
 9. Basım Dili
 10. Boyut
 11. Satıcı A-Z
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön