Dünyanın bilişim teknolojileri üreten en büyük firması olan Apple inovasyonda çığır açan ileri teknolojiye sahip ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. İnsan hayatını kolaylaştıran bilişim teknolojilerini her geçen gün geliştiren Apple bilişim alanında akla gelebilecek her türlü ürünü üretiyor. Apple'ın yeni nesil klavyeleri, klavyeye bakış açınızı değiştirebilecek kadar iddialı özellikleri ile dikkat çekiyor. Kelimeleri yazıya dökmenin en rahat, en pratik ve en taşınabilir hali olan Apple, klavye modelleri ile tam anlamıyla farklı bir deneyim yaşatıyor.

Apple Klavye Modelleri

Klavyeler hakkındaki düşüncelerinizi sonsuza kadar değiştirecek olan Apple klavye modelleri Apple'ın üstün hizmet kalitesi ve ileri teknolojileri ile yepyeni bir deneyimin kapısını sizler için açıyor. Denge, bütünlük ve kontrol edilebilme özelliklerini mükemmel bir uyum ile birleştiren Apple klavye modelleri kullanıcıya olağanüstü bir yazma deneyimi sunuyor. Her dokunuşta tutarlı ve net bir şekilde tepki vererek mükemmel dengeye ulaşan tuş takımı ile yazma eylemini keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor. Yüzde 33 artırılan tuş stabilitesi ile Apple klavye modelleri tuşların üzerinde parmaklarınızın çok daha rahat hareket edebilmesini sağlıyor.

9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro modelleri ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan akıllı Apple klavye modelleri sizi fişlerle, eşleştirme problemiyle ve düğmelerle vedalaştıran akıllı teknolojiler ile donatılıyor. Smart connector iPad ile akıllı Apple klavye modelleri arasında hem veri hem de güç akışı sağlaması ile klavyeyi şarj etme sorununu ortadan kaldırıyor. Akıllı klavye iPad'iniz için herhangi bir kurulum gerektirmediği için klavyeyi takar takmaz yazmaya başlayabiliyorsunuz. Türkçe F ve Q klavye tipleri ABD İngilizcesi düzenlerine sahip olan akıllı Apple klavye modelleri uygulamalar arasında geçiş yapmayı ve arama gibi pek çok işlevi tek tuşla gerçekleştirebiliyor.

Geleneksel klavyelerdeki tuş takımlarının arasına toz, kir ve kırıntıların kaçmasına sebep olan boşluklar akıllı Apple klavye modelleri ile sonsuza kadar yok oluyor. Suya ve lekeye dayanıklı özel dokunmuş tek bir kumaş katmandan oluşan smart klavye modellerinde tuşlar lazerle işlendiği için geleneksel klavyelerdeki temizlik problemi bu olağanüstü inovasyon ile sona eriyor. Anodize alüminyum kaplamalı bir gövdeye sahip sayısal tuş takımlı Apple klavye modelleri gövdesi üzerinde bulunan ve dokunma hissi yaratan tuş takımları ile oldukça dikkat çekiyor. Sayısal tuş takımlı Apple klavye modelleri işlevsel tuşları sayesinde ekran parlaklığı, ses ayarı, ileri - geri sarma, mission control ve launchpad gibi pek çok Mac özelliğine tek dokunuşta erişim sağlıyor.

Apple Klavye Fiyatları

Teknolojileri ile olduğu kadar tasarımları ile de fark yaratan Apple klavyeler, Apple kullanıcıları için sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Ultra ince ve hafif tasarımları ile klasik klavyelerden ayrılan Apple klavyeleri yazma kolaylığının yanı sıra taşıma kolaylığı da sağlıyor. Apple ürettiği tüm teknolojilerde olduğu gibi klavyelerini de insana fayda prensibi ile üretiyor. Bu nedenle Apple markası teknolojinin ulaşılabilir olmasına inandığı için klavye fiyatlarını herkesin erişebileceği bir fiyat politikası ile belirliyor.

Tüm Apple ürünlerinde olduğu gibi Apple klavye modelleri de yüzde yüz yenilenebilir enerji ile üretiliyor. Yüksek çevre bilincinin yön verdiği bu üretim anlayışı ile Apple gücünü doğadan alıyor. Bu üretim anlayışı sadece Apple klavye fiyatları için değil Apple'ın tüm ürünlerinin fiyatlarında da belirleyici bir rol oynuyor. Satın almış olduğunuz her bir Apple ürününde dünyayı koruyan ve onu daha yaşanabilir kılmayı amaçlayan üretim anlayışına da destek vermiş oluyorsunuz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Apple Klavye Fiyatları

8 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Apple Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. Redragon Klavyeler
  12. SW Future Klavyeler
  13. Inca Klavyeler
  14. PolyGold Klavyeler
  15. Asus Klavyeler
  16. MF Product Klavyeler
  17. Microsoft Klavyeler
  18. Motospeed Klavyeler
  19. Philips Klavyeler
  20. Concord Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Micropack Klavyeler
  29. Trilogic Klavyeler
  30. Bloody Klavyeler
  31. GameBooster Klavyeler
  32. Hytech Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. SteelSeries Klavyeler
  35. Turbox Klavyeler
  36. Ajazz Klavyeler
  37. Casper Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Cooler Master Klavyeler
  41. Piranha Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. Avec Klavyeler
  44. Corsair Klavyeler
  45. GOMAX Klavyeler
  46. Hiper Klavyeler
  47. Promate Klavyeler
  48. Raynox Klavyeler
  49. Yukka Klavyeler
  50. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Bluetooth
  3. Kablolu
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Touchpad
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/apple
Başa dön