Dünyanın bilişim teknolojileri üreten en büyük firması olan Apple inovasyonda çığır açan ileri teknolojiye sahip ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. İnsan hayatını kolaylaştıran bilişim teknolojilerini her geçen gün geliştiren Apple bilişim alanında akla gelebilecek her türlü ürünü üretiyor. Apple'ın yeni nesil klavyeleri, klavyeye bakış açınızı değiştirebilecek kadar iddialı özellikleri ile dikkat çekiyor. Kelimeleri yazıya dökmenin en rahat, en pratik ve en taşınabilir hali olan Apple, klavye modelleri ile tam anlamıyla farklı bir deneyim yaşatıyor.

Apple Klavye Modelleri

Klavyeler hakkındaki düşüncelerinizi sonsuza kadar değiştirecek olan Apple klavye modelleri Apple'ın üstün hizmet kalitesi ve ileri teknolojileri ile yepyeni bir deneyimin kapısını sizler için açıyor. Denge, bütünlük ve kontrol edilebilme özelliklerini mükemmel bir uyum ile birleştiren Apple klavye modelleri kullanıcıya olağanüstü bir yazma deneyimi sunuyor. Her dokunuşta tutarlı ve net bir şekilde tepki vererek mükemmel dengeye ulaşan tuş takımı ile yazma eylemini keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor. Yüzde 33 artırılan tuş stabilitesi ile Apple klavye modelleri tuşların üzerinde parmaklarınızın çok daha rahat hareket edebilmesini sağlıyor.

9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro modelleri ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan akıllı Apple klavye modelleri sizi fişlerle, eşleştirme problemiyle ve düğmelerle vedalaştıran akıllı teknolojiler ile donatılıyor. Smart connector iPad ile akıllı Apple klavye modelleri arasında hem veri hem de güç akışı sağlaması ile klavyeyi şarj etme sorununu ortadan kaldırıyor. Akıllı klavye iPad'iniz için herhangi bir kurulum gerektirmediği için klavyeyi takar takmaz yazmaya başlayabiliyorsunuz. Türkçe F ve Q klavye tipleri ABD İngilizcesi düzenlerine sahip olan akıllı Apple klavye modelleri uygulamalar arasında geçiş yapmayı ve arama gibi pek çok işlevi tek tuşla gerçekleştirebiliyor.

Geleneksel klavyelerdeki tuş takımlarının arasına toz, kir ve kırıntıların kaçmasına sebep olan boşluklar akıllı Apple klavye modelleri ile sonsuza kadar yok oluyor. Suya ve lekeye dayanıklı özel dokunmuş tek bir kumaş katmandan oluşan smart klavye modellerinde tuşlar lazerle işlendiği için geleneksel klavyelerdeki temizlik problemi bu olağanüstü inovasyon ile sona eriyor. Anodize alüminyum kaplamalı bir gövdeye sahip sayısal tuş takımlı Apple klavye modelleri gövdesi üzerinde bulunan ve dokunma hissi yaratan tuş takımları ile oldukça dikkat çekiyor. Sayısal tuş takımlı Apple klavye modelleri işlevsel tuşları sayesinde ekran parlaklığı, ses ayarı, ileri - geri sarma, mission control ve launchpad gibi pek çok Mac özelliğine tek dokunuşta erişim sağlıyor.

Apple Klavye Fiyatları

Teknolojileri ile olduğu kadar tasarımları ile de fark yaratan Apple klavyeler, Apple kullanıcıları için sadeliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Ultra ince ve hafif tasarımları ile klasik klavyelerden ayrılan Apple klavyeleri yazma kolaylığının yanı sıra taşıma kolaylığı da sağlıyor. Apple ürettiği tüm teknolojilerde olduğu gibi klavyelerini de insana fayda prensibi ile üretiyor. Bu nedenle Apple markası teknolojinin ulaşılabilir olmasına inandığı için klavye fiyatlarını herkesin erişebileceği bir fiyat politikası ile belirliyor.

Tüm Apple ürünlerinde olduğu gibi Apple klavye modelleri de yüzde yüz yenilenebilir enerji ile üretiliyor. Yüksek çevre bilincinin yön verdiği bu üretim anlayışı ile Apple gücünü doğadan alıyor. Bu üretim anlayışı sadece Apple klavye fiyatları için değil Apple'ın tüm ürünlerinin fiyatlarında da belirleyici bir rol oynuyor. Satın almış olduğunuz her bir Apple ürününde dünyayı koruyan ve onu daha yaşanabilir kılmayı amaçlayan üretim anlayışına da destek vermiş oluyorsunuz.

Apple Klavye Fiyatları

5 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Rampage
  3. Everest
  4. Logitech
  5. A4Tech
  6. Hadron
  7. Asus
  8. Platoon
  9. Microsoft
  10. Trust
  11. Inca
  12. HP
  13. PolyGold
  14. Frisby
  15. Gamepower
  16. Packard Bell
  17. Dell
  18. Rush
  19. Concord
  20. Bloody
  21. Corsair
  22. Razer
  23. SteelSeries
  24. Turbox
  25. Redragon
  26. Cooler Master
  27. GameBooster
  28. James Donkey
  29. GAMEMAX
  30. Hiper
  31. Acer
  32. Appa
  33. Elba
  34. Tigoes
  35. Avec
  36. Flaxes
  37. HyperX
  38. Raynox
  39. Addison
  40. Dark
  41. Fantech
  42. MSI
  43. Rebber
  44. BLUECAT
  45. Cyber
  46. Gringo
  47. Kingston
  48. Lenovo
  49. Philips
  50. Thermaltake
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
  1. Bluetooth
  2. Kablolu
 8. Klavye Tipi
 9. Dili
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Touchpad
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Bilek Desteği
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Satıcı
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/apple
Başa dön