Apple Tablet

Son yıllarda birçok kişinin gözdesi haline gelen tabletler, günden güne kişisel bilgisayarın yerini alıyor. İşlevselliği, kolay taşınabilirliği ve geliştirilen teknolojiler sayesinde tabletler, özellikle iş hayatını kolaylaştıran buluşlardan biri haline geldi. Modelleri, ekran boyutu ve hafıza seçenekleri ile ihtiyaçlara yönelik olarak türlere sahip tabletler, üretici markalar söz konusu olduğunda ciddi anlamda farklılıklar taşıyor.

Diğer kullanıcı elektronik ürünlerinde olduğu gibi, tabletlerde de en çok tercih edilen markaların başında gelen Apple, basitlik felsefesini tablet cihazlarına da yansıtmış durumda. Gerek arayüzü, gerek kullanıcı dostu tasarımı, gerekse işlevliliği ile Apple marka tabletler, diğer marka tabletlerle kıyaslandığında birçok farklılığa sahip.

Apple Tablet Fiyatları

iPad, gittikçe artan kullanıcı ihtiyaçlarının göz önüne alınarak donatılan farklı modelleri ile öne çıkıyor. Hafifliğiyle avantaj sunan iPad Air, daha portatif kullanım imkanı veren iPad Mini ve performansıyla diğerlerinden sıyrılan iPad Pro gibi tablet modelleri; ayrıca 16 GB, 64 GB, 128 GB alan ve farklı renk seçenekleri ile birlikte kullanıcılara sunulur. Tamamen kullanıcı beklentilerinin karşılanması ve her kesimin kolaylıkla kullanabilmesi için çeşitlenen iPad modellerinin fiyatları, piyasadaki rakipleri ile karşılaştırıldığında ortalamanın üzerinde kalacaktır. Ancak bir iPad satın alındığı zaman Apple hizmetleri, birçok ayrıcalıkları ve veri güvenliği gibi hususların da fiyata dahil olduğu unutulmamalıdır.

iPad’lerin üretiminde kullanılan malzemeler, ekran boyutları, hafıza alanı, retina ekran özelliği gibi çeşitlenebilen özellikler, bu tabletleri diğerlerinden farklılaştırır. Farklılıkların üstünlükleri fiyatları da etkileyen unsurlardandır. Bu yüzden bir tabletten ne beklediğinizi belirlemeniz, ürünün fiyatına doğrudan etki eder. iPad’inize; hafifliğine, saklama alanına veya ihtiyacınız olan başka bir özelliğe göre şekillenecek bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Fiyata etki eden bir diğer değişken de Apple markasının imajıdır. Birçok alanda kendini ispatlamış, farklılığını ortaya koymuş ve güvenilir Apple markasının ürün fiyatları üzerinde belli bir etkisi vardır. Bu farkın sadece marka değeri için değil, Apple’ın sunduğu birçok avantaj ve ek hizmetlerden faydalanmak için ödendiği düşünüldüğünde, fiyatlar da bütçenize uygun gelecektir. Ayrıca Apple güvencesiyle sunulan iPad’inizle uyumlu birçok aksesuarı da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Neden Apple Tablet?

Basit kullanımı ile tüm Apple ürünleri gibi farklı bir kullanıcı deneyimi sunan tabletler, üretkenliği artırmak için dizayn edilir. Bir Apple tablet ile yapabilecekler, kullanıcının gereksinimleriyle şekillenir. Tabletler için ihtiyaca yönelik birçok uygulama, Apple Store’da yer alır. Apple’ın iPad adını verdiği tabletlerine özel olarak tasarlanan binlerce uygulama, Apple Store aracılığıyla indirilebilir. Böylece tablet kullanıcısı, ihtiyacı olan özelliklerdeki uygulamayı kullanarak, tabletin işlevini dilediği gibi çeşitlendirir. Ayrıca diğer Apple ürünleri ile tamamen uyumlu olan iPad, verileri otomatik olarak senkronize ederek diğer ürünlerden erişmeye olanak sağlar.

Tabletler, bir bilgisayarı oradan oraya taşımak veya telefonların sahip olduğu kısıtlı özellikleri ve küçük ekranı kullanmak yerine, günlük işleri ve iş hayatını daha kolay ve verimli yönetmeye olanak sağlar. Apple tabletinizle işlerinizi bulunduğunuz her yerden kolayca yönetebilir, internete girebilir, sunum hazırlayabilir, görseller tasarlayabilir ve mail atabilirsiniz.

Ayrıca hız ve güvenlik de Apple’ın önem verdiği noktalardandır. Uygulamalar arasında hızlı geçiş, ürünlerin oyunlarda sunduğu yüksek performans ve ses kalitesi de Apple marka tabletlerin tercih edilme sebeplerindendir. Apple’ın müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti, diğer birçok markayla karşılaştırıldığında büyük fark yaratacak seviyededir. Apple destek hizmetleri, ürününüzü elinizden çıkarmaya karar verdiğiniz ana kadar, her konuda, her zaman yardımcı olacaktır. Bir Apple cihazı satın aldığınızda, Apple markasının ve hizmetlerinin daima yanınızda olacağı ve her ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz birilerinin olduğu güvencesi ile işlerinizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Apple Tablet Fiyatları ve Modelleri

37 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple Tablet
  2. Lenovo Tablet
  3. Samsung Tablet
  4. Alcatel Tablet
  5. Concord Tablet
  6. Everest Tablet
  7. Hometech Tablet
  8. Huawei Tablet
  9. Casper Tablet
  10. Reeder Tablet
  11. Alldocube Tablet
  12. Hegitech Tablet
  13. Jedi Tablet
  14. Exper Tablet
  15. Microsoft Tablet
  16. Teclast Tablet
  17. Vorcom Tablet
  18. C5 Electronics Tablet
  19. Chuwi Tablet
  20. Fluo Tablet
  21. Google Tablet
  22. Philips Tablet
  23. Redway Tablet
  24. Sunny Tablet
  25. Technopc Tablet
  26. Turkcell Tablet
  27. Ultrapad Tablet
  28. Vestel Tablet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Arttırılabilir Hafıza
 7. 3G
 8. Wi-Fi
 9. İşlemci Markası
 10. İşlemci Çekirdek Sayısı
 11. Disk Kapasitesi
 12. Kamera Çözünürlüğü
 13. Max Ekran Çözünürlüğü
 14. Dahili Hafıza
 15. Ekran Modeli
 16. İşletim Sistemi Tabanı
 17. Hafıza Kartı Tipi
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3008012/apple
Başa dön