1925 yılında İtalya Milano’da kurulan AREXONS şirketi sürekli inovasyon ve yatırım ile araç bakım alanında başladığı otomobil sektör yatırımlarını  geliştirerek kolay kullanımlı ve yüksek standartlı üretim hedeflemekte ve kullanıcılarına sunmaktadır.

Kullanılan aracın temiz görünmesi, küçük bile olsa çizik olmaması, temizliğinin uzun süre kalması kullanıcılar için önem taşır. AREXONS araç dış bakım ürünleri bu amaç ile geliştirilen ürünlerdir. Araç yüzeyindeki plastik, metal yüzeylere, aracın boyasına zarar vermeden temizlemeniz için geliştirilen şampuan ile aracınızı kendiniz kısa sürede temizleyebilirsiniz. Suyun olmadığı anlarda araç üzerindeki lekelerin hızla çıkartabilmesi için susuz temizleyici alternatifleri de sunulmaktadır. Aracın boyasındaki matlaşmalar ve çizikler için kullanabileceğiniz AREXONS cila ile aracı yıkama sırasında oluşabilecek çiziklerden, güneş, yağmur ve tozdan da korumuş olursunuz. Araçta oluşabilecek ince çizikler için de doldurma ve pastan koruma amacı ile hızlı bir çözüm olarak AREXONS çizik giderici kalemleri deneyebilirsiniz. Dış yüzey içerisinde boya dışında bakıma ihtiyaç duyulan tamponlar için de bakım ve koruma amacı ile AREXONS tampon boyaları kullanılabilmektedir.

Araç temizliğinde akla ilk gelen dış temizliği olsa da araç içi temizliği ve bakımı da önem taşır. Arexons araç içi temizliği için geliştirilen ürünler ile torpido bölümü, deri ve kumaş yüzeylerinin temizlik ve bakımı yapılabilmektedir. Araç torpido yüzeyleri zaman içerisinde eskir. Güneş ve kir gibi dış etkenler yıpranmasına neden olur. Doğal parlak, temiz, toz tutmadan kullanmanızı sağlarken bakımını da yapmak amacı ile geliştirilen AREXONS torpido bakım ürünleri araçta bulunan plastik, ahşap ve maun yüzeylere göre farklı özelliklerde kullanıma hazırlanmıştır. Araç koltuklarının deri veya kumaş olma özelliğine göre tercih edebilecek olan AREXONS döşeme bakım ve temizleme ürünleri ile de araç koltuklarının temizlik ve bakımları yapılabilmektedir.

Araç klimaları da zaman içerisinde kullanım ile kötü bir koku vermeye başlar. AREXONS araç klima temizleme ürünleri ile koku oluşumunun önüne geçilirken, klimada oluşan mantar ve bakteriler de temizlenerek hijyen sağlanır.

AREXONS jel ve yaprak parfümlerden tercih edeceğiniz koku ile de temizlik ve hijyenini sağlamış olduğunuz arabanızın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

Aracınızı kullanırken pek çok dış etkenle karşılaşırsınız. Araç camlarında oluşabilecek buğu, buz, kir kalıntıları güvenlik ve keyifli sürüş yapmanızı engeller. Sürüş güvenliğini tehdit eden önemli bir sorun camlarda oluşan buğudur. Keyifli ve güvenli sürüş için destek sağlamak amacı ile üretilen AREXONS buğu önleyici ürünleri cam çevresindeki plastik yüzeye zarar vermeden buğu oluşumunu engeller. Araç camının iç yüzeyine az miktarda yapılan bir uygulama ile yaklaşık bir ay etkisini devam ettirebilir. Buz oluşumunu engelleyen ve buzu hızlı çözen AREXONS buz çözücü ve önleyici ürünler de kış aylarında oluşan camlardaki buzlanma riskini azaltmak amacı ile kullanılmaktadır. Araç camında oluşacak her türlü kir kalıntılarının hızlı temizlenmesi için kullanılan AREXONS cam suları, antifiriz özelliği olan çeşitleri ile de soğuk günlerde cam suyunun donmadan kullanıma hazır olmasını sağlar. Yoğun yağmurda araç camlarında kalan su damlalarının oluşturacağı risklerden kurtulabilmek için de AREXONS yağmur damlası kaydırıcı ürünleri su damlalarının cam yüzeyinde tutunmasını engelleyerek yoğun yağmurlarda güvenli sürüş keyfi sağlar.

Araç kullanımında lastik patlaması kullanıcılar için büyük bir problemdir. Lastik tamirini hızlı ve kendi başınıza yapabilmeniz için geliştirilen AREXONS lastik tamir spreyi ile de lastiğinizdeki deliği yarık şeklinde olan yırtılmalar dışında tamir edebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

AREXONS araç bakım ürünleri içerisinde araç çiziklerini onarmak, parlatmak, leke ve korozyonlu bölgeleri temizlemek için olan ürünler dışında lastik ve paspaslar gibi lastik yüzeyler için geliştirilen koruyucu ve parlatıcı ürünler ve araç motor temizleme ürünleri de bulunmaktadır. Tüm temizleme ve bakım işlemleri için de AREXONS temizleme bezlerinden uygun olanını tercih edip kullanabilirsiniz.

Aracınızın bakım ve onarımı için sunulan AREXONS ürünleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek güvenli ve keyifli yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arexons

94 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Başa dön