Uzun yolculuğuna 1906 yılında Mardin'de başlayan Ariş Pırlanta, günümüzde hem Türkiye'de hem de dünya çapında satış ve pazarlama faaliyetleri ile markasını büyütmeye devam ediyor. Altın ve gümüş ile farklı mücevher tasarımları çalışan marka, pırlanta başta olmak üzere değerli maden ve taşları da zengin mücevher işçiliğinde kullanıyor. Tasarım küpeler, kolyeler, yüzükler ve bileziklerin yanı sıra üçlü ve dörtlü setler de çalışan firma, geleneksel el işçiliğinin yanı sıra modern çizgileri ile de beğeni topluyor. Evlilik setleri de büyük ilgi çeken firmanın, tektaş, tria, beş taşlı ve tamtur alyansları, evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yıllara dayalı bilgi ve tecrübesini hem tasarım hem de üretim aşamasında tüketici tercihleri doğrultusunda yoğurarak yeni mücevherlere dönüştüren firma yarattığı değer ile sektöre yön veren firmalar arasında yer alıyor.

Farklı konseptte tasarımları olan firmanın, her sezon çıkardığı yeni koleksiyonları, kadınlar tarafından olduğu kadar erkekler tarafından da yakından takip ediliyor. Zamanın ruhunu yansıtan tasarımların yer aldığı koleksiyonların yanı sıra daha geleneksel çizgilerden oluşan "vintage" koleksiyonları da oldukça ilgi çekiyor. Her bir koleksiyon, her bir tasarım ince ve titiz bir işçiliğin ürünü olduğu gibi özgün yaratıcılığın da dışa yansıması olarak üretiliyor. Küpe, bileklik, yüzük ve daha çok kolyelerden oluşan sezonluk koleksiyonlar; irili ufaklı değerli ve yarı değerli taşlar ile renklendiriliyor. 

Ürün gamı; kolye, küpe, bileklik ve yüzüklerden oluşan markanın tasarım yelpazesi ise sadece bayanlara değil; erkeklere, gençlere ve çocuklara da hitap eden özel ürünler ile çeşitlendiriliyor. Gençler için özel koleksiyonlar hazırlayan Ariş, renkli taşlı setleri ve gümüş takımları gençlerin beğenisine uygun hazırlıyor. Tarzına ve şıklığına önem veren erkekleri de unutmayan marka; klasik yüzük, küpe ve kolyelerinin dışında altın kol düğmeleri, kalem, tespih ve rozet koleksiyonunu da tüketicilerin beğenisine sunuyor. 

Günlük şık ve modern takıların yanı sıra özel davet ve günleri de unutmayan Ariş, elmas takıları ile de dikkat çekiyor. Elmas montürleri şık ve titiz işçiliği ile göze hitap eden marka, geleneksel tasarımlarının yanı sıra günün trendlerini takip eden modern çizgileri ile de beğeniliyor. Elmas işçiliğinde en iyiler arasında yer alan markanın küpe, yüzük, kolye, bileklik ve gerdanlıktan oluşan koleksiyon setleri; kadınların şıklığını tamamlarken, en özel hediyeler arasında yerini alıyor.

Evlilik setleri ve özellikle tektaş pırlanta konusunda uzmanlaşan firmanın klasikten modern çizgilere uzanan alyans koleksiyonu ile yeni evlilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tektaş pırlanta setlerinin yanı sıra üçlü, beşli ve yedili setleri de olan firma, her zevke hitap eden koleksiyonlarını uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ile belgelendiriyor. Kesimleri kusursuz olan baget, damla, kalp ve oval pırlantalar; renk, karat ve parlaklıklarına göre ayrılıyorlar. Her zevke ve bütçeye hitap eden pırlanta taşlı takı ve mücevherler, özel günler için kusursuz hediyeler olarak ilgi görüyor.

Fantezi takımları ile gösterişli ve farklı olmayı tercih eden tüketicileri de unutmayan Ariş, taşlı ya da taşsız, gümüş ve altın modelleri ile ince mücevher işçiliğini zevkli tasarımlar ile buluşturuyor. Fantezi koleksiyonunda modern tasarımların yanı sıra klasik çizgiler taşıyan setler de çalışan marka, ağırlıklı olarak pırlanta kullanıyor. Beyaz ve sarı altının yanı sıra pembe altına da yer veren Ariş tasarımcıları, gümüş ile yaptıkları çalışmalar ile de beğeni topluyor.

Zamana meydan okuyan tasarımları ile 100 yılı aşkın bir süredir mücevher üreten Ariş Pırlanta, kusursuz işçiliği ve şık tasarımları ile sektöre yön vermeye devam ediyor.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ariş Pırlanta

187 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Maden
  6. Satıcı
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön