Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Astrolojide Temel Kavramlar - Öner Döşer

Astroloji Okulu Yayınları
270,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

395,00 TL
400,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033031/211846
Astrolojide Temel Kavramlar - Öner Döşer
Gerçek astrolojiyi doğru bir şekilde öğrenebilmek için,
bugüne kadar Türkiye''de yayımlanmış en kapsamlı Türkçe kaynak kitap

Ülkemizde astroloji öğrenmek isteyenlerin en büyük sıkıntısı, gerçek ve doğru astroloji bilgilerini edinecekleri Türkçe kaynak bulabilmektir. Burç kitapları ve hazır yemek tarifi gibi hazırlanmış astroloji kitapları dışında, beş bin yıllık bu devasa bilgi birikiminin hakkıyla öğrenilebileceği astroloji kitabı sayısı yok denecek kadar azdır Türkiye''de. Bu durumun en olumsuz sonuçlarından bir tanesi, astrolojinin kendisiymiş gibi sunulan bu popüler astrolojinin ötesine geçememek, dolayısıyla da gerçek astroloji ile tanışamamaktır. Oysaki gerçek astrolojiyle karşılaşıldığında, popüler astrolojinin gerçek astrolojiyi yansıtmaktan ne denli uzak olduğu hemen fark edilir; kişinin astroloji adına o güne dek etraftan ve medyadan duyup bildikleri ile gerçek astroloji arasında derin bir uçurum olduğu görülür.

Ortaçağ astrolojisi uzmanı Öner Döşer''in "Astrolojide Temel Kavramlar" adlı bu kitabı, temel olarak iki çok önemli amaç taşıyor: Bir tanesi, okurları gerçek astrolojiyle buluşturmak, diğeri ise sağlam bir astroloji öğrenimi için gereken temel bilgilerin sistemli bir şekilde öğretildiği zengin içerikli Türkçe bir kaynak yaratmak.

Klasik ve modern astroloji bilgi ve tekniklerinin bir arada sunulduğu bu kitap; geniş kapsamı, konuları hem teorik hem de pratik yönden ele alışı, konu çeşitliliği ve uygulamalı örnekleriyle, Türkiye''de kendi alanında bir ilk olma özelliği taşıyor. "Astrolojide Temel Kavramlar", okurlara, yabancı kaynaklara başvurmaya gerek kalmadan bu çok eski ilim ve sanatı öğrenebilecekleri bir bilgi hazinesi sunuyor...
Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 536
Yayın Tarihi 2013
Yazar Öner Döşer
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KPOZITIF57817
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön