Asus
Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)

Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)

Asus
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kalite (14.02.2017)
Fiyatının hakkını veriyor internette bu kart hakkında oyun performans videolarını incelemenizi tavsiye ederim. Full hd için gayet yeterli bir kart ayrıca soğutması mükemmel battlefield 1 3 4 saat kadar oynadım fanlar sanki hiç çalışmıyor gibi sıcaklığa baktığımda 43 dereceydi sadece. Fanları manuel olarak son devirde devreye aldığımda sıcaklık 30 40 saniye içinde 20 derecenin altına kadar düştü tabi mevsim kış bunun da etkisi mutlaka vardır. İ7 3770 sahibiyim darboğaz yaşamadım biraz daha yeni nesil bir işlemciyle harikalar yaratır bu kart. Asus kalitesi :) . devamını göster devamını gizle
Uğur İpekçi Tüm Yorumlar (8)
DSACategoryId/2147483646/8/204

Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)

ASUS – Dünyanın No.1 Gaming Markası

ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1060 rakiplerini Aura RGB Aydınlatma ile geride bırakıyor

 • OC Modda 1873 MHz saat hızı ile sıradışı performans ve oyun deneyimi.
 • Patentli Wing Blade Fanlar ile DirectCU III %30 daha serin ve 3 kat daha sessiz performans.
 • ASUS FanConnect 4-pin GPU-kontrollü girişler optimum termal performans için sistem fanlarınıza bağlanır.
 • Super Alloy Power II ile Endüstrideki Tek Auto-Extreme Teknolojisi üst düzey kalite ve en iyi kararlılığı sağlar.
 • Aura RGB Lighting ile hızlı ve kişiselleştirilmiş oyun tarzını yansıt.
 • VR-dostu HDMI girişleri sizi içine çeken sanal gerçeklik(VR) deneyimleri.
 • GPU Tweak II ile Xsplit Gamecaster sezgisel performans ayarı sağlar ve oyununuzu anında yayınlamanızı sağlar.
 • NVIDIA ANSEL oyun içi ekran görüntüsü almak için devrimsel bir yenilik.
 • NVIDIA GameWorks™ muhteşem akıcılıkta oynnaış ile interaktif ve sinematik bir deneyim.
Product Image

EN İYİ GAMING MARKASI!Product Image

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAK

ROG Strix GeForce® GTX 1060 gaming ekran kartı, içerisinde %30 daha serin ve 3 kat daha sessiz performans sağlayan Patentli Wing-Blade Fanlarla DirectCU III Teknolojisi, en üst kalite ve en iyi kararlılık için benzersiz Auto-Extreme Teknolojisi'nin de bulunduğu özel ASUS teknolojileriyle doludur. Aura RGB Lighting ile kişiselleştirilmiş oyun sistemine, VR-dostu HDMI girişleriyle sizi içine çeken sanal gerçeklik (VR) deneyimlerine sahip olursunuz. ROG Strix GeForce® GTX 1070, size aynı zamanda sezgisel performans ayarı ve anlık oyun yayını sunan XSplit Gamecaster ile GPU Tweak II'yi barındırır.


Product Image

PERFORMANSTA SEVİYE ARTIŞI

mars

SERİN VE SESSİZ OYNA

DirectCU III Teknolojisi ile GPU'ya Direkt Temaslı Isı Boruları

%30 Daha Serin ve 3X Daha Sessiz Performans

GPU'ya diretk temas halindeki ısı borularıyla GPU'dan daha fazla ısı uzaklaştıran ve referans tasarımları geride bırakarak, %30 daha serin oyun performansına ulaşan ASUS'a özgü DirectCU III soğutma teknolojisi.

mars

Sessiz Oyna

Üçlü Wing-Blade 0dB Fan Tasarımı

%105 Daha Fazla Hava Basıncı ile Maksimum Hava Akışı

DirectCU III, içerisinde referans kartlardan 3 kat daha sessiz çalışan, maksimum hava akışı ve ısı bloğunun üstüne güçlendirilmiş %105 statik basınç sağlayan, patentli yeni kanat fan tasarımıyla geliştirilen üçlü 0dB fanlar barındırmaktadır. 0dB fanlar, League of Legends® ve StarCraft® gibi oyunları tamamen sessiz oynamanızı sağlar - çünkü GPU sıcaklığı belirli bir sıcaklığın altındayken fanlar tamamen durur*. Bu DirectCU III'ü piyasadaki en serin ve en sessiz grafik kartı yapar.

mars

ASUS FanConnect

%30 Daha Serin ve 3 Kat Daha Sessiz Performans

Oyun oynarken GPU sıcaklığı sıklıkla işlemci sıcaklığından daha yüksektir. Buna rağmen kasa fanları genellikle işlemci sıcaklığını referans alır ve bu nedenle sistemin soğutması etkin olmaz. Uygun termal performans için ROG Strix grafik kartları, iki adet 4-pin GPU kontrollü girişle sistem fanı bağlanabilirdir.

mars

ÜST SEVİYE KALİTE VE EN İYİ KARARLILIK

AUTO-EXTREME Teknolojisi

Tüm ASUS grafik kartları, endüstride bir ilk olarak, %100 otomasyonla işleyen ve en üst seviye materyallerin kullanıldığı yeni bir kalite standartı haline gelen AUTO-EXTREME Teknolojisi'yle üretiliyor. AUTO-EXTREME Teknolojisi, geliştirilmiş performans ve uzun ömürün yanısıra, grafik kartı kalitesinin de belli bir kalitenin üzerinde olmasını garantiliyor. Bu yeni üretim şekli, zararlı kimyasalları ortadan kaldırırken, güç tüketimini de %50 oranında azaltarak, çevreye verilen zararı minimuma indiriyor.


6+1 Fazlı Super Alloy Power II

Gelişmiş Dayanıklılık ve Etkinlik

ASUS mühenisleri, yüksek kalite alaşımlı malzemeleri grafik kartı tasarımlarına toplam kararlılığı güçlendirmek için dahil ettiler. Super Alloy Power II malzemeler, etkinliği arttırır, güç kaybını azaltır ve önceki tasarımlardan %50 daha serin termal seviyelere ulaşır.

mars

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ OYUN TARZI - Aura RGB Lighting

Tarzın Performansla Buluştuğu Yer

Önde ve arka plakada bulunan Aura RGB Lightning ile ROG Strix ekran kartları, kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi için altı farklı efekte sahip milyonlarca renk görüntüleyebilirler.

mars

ÜST DÜZEY OYUN DENEYİMİNE HAZIR OLUN

VR-dostu HDMI Girişleri

ROG Strix grafik kartları, aynı anda hem ekrana hem de sanal gerçeklik cihazına bağlanabilmesi için iki HDMI girişine sahiptir. Yani kablo değiştirmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman sanal gerçeklik deneyimine kavuşabilirsiniz.

mars

Kusursuz ve Tam Oynanışı Deneyimleyin

Ultra akıcı Oynanış için en iyi ikili

NVIDIA G-SYNC™, ROG Swift oyuncu monitörünüzün tazeleme oranını GeForce® GTX ile güçlendirilmiş bilgisayarınızdaki GPU ile eşleştirir, böylecek ekran yırtılmaları, giriş gecikmesi ve takılmalar en aza indirilmiş olur. ROG Strix gaming grafik kartları ve ROG Swift gaming monitörleri ile sahneler anında görüntülenir, nesneler daha keskin görünür ve oynanış daha akıcı hale gelir.

mars

GPU Tweak II ile XSplit Gamecaster

Gerçek zamanlı sezgisel grafik ayarı

Sezgisel, tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarlanan GPU Tweak II, hız aşırtmayı daha kolay ve görsel bir hale sokarken, uzman hız aşırtmacılar için gelişmiş seçenekleri de bünyesinde barındırıyor. Yeni Gaming Booster işlevi ise gereksiz işlemleri kapatıp tüm kaynakları oyununuza sunarak sistem performansını en üst seviyeye çıkarıyor.


Gaming Booster

Tek tıkla performans artışı
 • Görsel efektler:
  Windows'un görsel efektlerini kapatarak performansınızı arttırır.
 • Sistem Hizmetleri:
  Windows hizmet ve işlemlerini otomatik veya elle kapatın.
 • Bellek Birleştirme:
  İşlemleri kapatmanıza gerek kalmadan sistem belleğinizi yeniden düzeltin & boşaltın.

XSplit Gamecaster

Anında Oyun Yayını

99 dolar değerindeki 1 yıllık XSplit Gamecaster premium lisansı* ile oyununuzu yayınlayabilir veya kaydedebilirsiniz. Ekran üzerinde ekstra olarak GPU saat hızı, sıcaklık, VRM kullanımı ve hatta GPU Tweak II kontrolleriyle de istediğiniz profili seçebilir ve tek tıkla performans artışı yaşayabilirsiniz.


Performans

Ultra hızlı FinFET ve yeni nesil bellek teknolojilerine ek olarak DirectX 12 özellikleri ile GeForce GTX 1060, performans ve güç tasarrufunda dev bir adımdır. Bu sayede en hızlı, akıcı ve güç tasarruflu oyun deneyimine kavuşursunuz.


Yeni Nesil Oyun Teknolojileri - NVIDIA Pascal

GeForce GTX 1060, aralarında VR, ultra yüksek çözünürlüklü ve çoklu monitör kurulumları gibi en yeni görüntüleme cihazlarının isteklerini karşılamak için Pascal'ın gücünü kullanır. Aynı zamanda akıcı oynanış ve sinematik deneyimin yanında, sanal gerçeklikte bile görüntü yakalayabilen 360 derece teknolojisini de barındıran NVIDIA GameWorks™ teknolojilerini içerir.


VR Ready

NVIDIA VRWorks™ teknolojileri tarafından sağlanan düşük gecikmeli ve önde gelen sanal gerçeklik başlıkları için tak-çalıştır uyumluluğu ile yeni nesil sanal gerçeklik performansını keşfedin. Sanal gerçeklik ses, fizik ve hissiyatı her anı hissedip duymanızı sağlayacak.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Grafik İşlemci NVIDIA GeForce GTX 1060
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL®4.5
Video Belleği GDDR5 6GB
Saat Hızı OC Mode - GPU Boost Clock : 1746 MHz , GPU Base Clock : 1531 MHz Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1708 MHz , GPU Base Clock : 1506 MHz *Retail goods are with default Gaming Mode, OC Mode can be adjusted with one click on GPU Tweak II
CUDA Core 1280
Bellek Hızı 8008 MHz
Bellek Arayüzü 192-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük:7680x4320
Arayüz DVI Çıkışı : Var x 1 (DVI-D)
HDMI Çıkışı : Var x 2 (HDMI 2.0)
Display Port : Var x 2 (Standart DP)
HDCP Desteği : Var
Aksesuarlar 2 x ROG Velcro Hook & Loop
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Sürücü
Boyutlar 11.73 " x 5.28 " x 1.57 " İnç
29.8 x 13.4 x4 cm
Boyutlar En iyi soğutma performansı için ASUS STRIX-GTX1060, fan bloğunu iki yuvaya genişletir. Satın almadan önce kasa ve anakartınızla uyumunu kontrol ediniz!
Hızlandırılmış saat hızı, sistem durumuna göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.geforce.com adresini ziyaret ediniz.
3D Desteği Var
Bağlantı Display, DVI-D, HDMI
Bellek Hızı 8208 MHz
Bellek Tipi GDDR5
Bit Değeri 192 Bit
Chip Seti NVIDIA GTX
Çekirdek Hızı Boost 1873 MHz
Çekirdek Hızı 1645 MHz
DirectX Desteği 12
Display Çıkışı 2 Adet
DVI Çıkışı 1 Adet
DVI-D 1 Adet
DVI-I Yok
Geliştirilmiş Teknolojiler OpenGL
Grafik Bellek 6 GB
Grafik İşlemcisi NVIDIA GeForce GTX1060
HDMI Çıkışı 2 Adet
Mini Display Çıkışı Yok
Minimum Güç Kaynağı (PSU) 500 W
Overclock (Hız Aşırtma) Var
Slot Tipi PCI-Express 3.0
Soğutma Fanlı Soğutma
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV00000029VN
Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1060 OC 6GB 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING) Yorumları
Tüm yorumları gör (8)
 • Beş Yıldız

  Soğutma açısından çok iyi. Fakat son parti ürünlerin Hynix hafıza ile gelmesi beni çok memnun etmedi. Overclock değerleri çok iyi değil. Genel olarak memnunum. Oyun için tavsiye edilir. PUBG 1080p'de High ve Ultra ayarlarda ortalama 70-100fps arası alıyorum.

  BÜYÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ALDIM KULLANIYORUM

  idirimdeyken almıştım şuan baya fiyatı uçmuş ben 1350 tl ye aldım.. ya makine budur birader gerisi yalan :D piyasadaki en iyi 1060 bu. OC desteği var. orta seviye canavarı idyebiliriz.. ama tabi bu fiyata bunu almayın şuan 1750 lira 250 lira daha katıp 1070 ti alabilirsiniz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (18)

 • Nvidia Farkı

  Ürünü Cumartesi söyledim Salı günü elime geçti, kutusunda ve içinde ki üründe herhangi bir sorun yok, indirimdeyken almıştım 1250 tl civarı Amd ve Nvidia arasında kalanlar için şöyle söyleyeyim Nvidia gayet başarılı fiyatına göre sürekli güncelleme getiriyor çünkü eğer 2'lem de kalan arkadaşlar varsa indirimde yakalayınca düşünmeden Nvidia modelini seçsin tavsiyemdir , bunun yanına i5 6600k Overclock işlemci tam uyumlu bir iyi bir işlemci olur. Eğer oyun bilgisayarı diziyorsanız hiç düşünmeyin.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (3)

 • Süper Kart

  Süper bir ekran kartı asus un tasarım olsun kalitesi olsun tartışılmaz düzeyde güzel deneme fırsatım olmadı henüz power supplyin değişmesi gerekiyor çalışmasında sıkıntı olacağını düşünmüyorum ki keza 3 yıl garanti veriyor asus bu ürüne tavsiye ederim. Hepsiburada.com çok teşekkür ediyorum paketleme süper teslimat sıkıntısız fiyata gelirsek çok güzel bir kampanya yapmıştı gece 4 civarı aldım sepete indirim ile daha ne olsun hepsiburada ya başarılar iyi çalışmalar diliyorum ve bol kampanyalar

  - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Kalite

  Fiyatının hakkını veriyor internette bu kart hakkında oyun performans videolarını incelemenizi tavsiye ederim. Full hd için gayet yeterli bir kart ayrıca soğutması mükemmel battlefield 1 3 4 saat kadar oynadım fanlar sanki hiç çalışmıyor gibi sıcaklığa baktığımda 43 dereceydi sadece. Fanları manuel olarak son devirde devreye aldığımda sıcaklık 30 40 saniye içinde 20 derecenin altına kadar düştü tabi mevsim kış bunun da etkisi mutlaka vardır. İ7 3770 sahibiyim darboğaz yaşamadım biraz daha yeni nesil bir işlemciyle harikalar yaratır bu kart. Asus kalitesi :) .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Beş Yıldız

  Ürün zaten şahane. Kargo hızı mükemmel. Üzerinde 6+2 pin PCIe girişi mevcut. Benim güç kaynağımda 4 pin çıkış vardı. İnternetten baktığımda aslında dönüştürücü ile 10TL civarı bir masrafa 4 pini 6+2 pine dönüştürebiliyorsunuz ancak yinede garanti olsun diye gidip 6+2 çıkışlı bir güç kaynağı aldım. Kartın performansı şahane. Mevcut oyunların hepsini full ayarda çalıştırıyor. VR desteği mevcut. Daha ne olsun.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Asus Kalitesi

  Asus takıntısı biri olduğum için bu kartı aldım. GTX 660 kartımı GTX 1060 ile değiştirdim yine Asus kalitesinden şaşmadım. Hepsi burada sitesine çok teşekkür ederim. Kargo çok iyi paketlenmişti ve 1 gün içinde ekran kartı elime ulaştı. Sayenizde hafta sonu oyunları yeni ekran kartıyla oynadım.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • harika ürün

  ürünün performansından memnunum. kargo pakedi sağlam bir sekilde yapılmış.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (6)

 • Tüm yorumları gör (8)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN