Asus Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Bilgisayar ürünlerinin her yeni modelinde yükselttiği performans çıtası ve zirve noktasına ulaştırdığı ürün kalitesiyle dünya çapında büyük beğeni ve övgü toplayan Asus, dizüstü bilgisayar konusunda da ustalığını konuşturmaya devam ediyor.

Her bütçeden kullanıcıya hitap eden Asus laptop notebook dizüstü bilgisayarları, kullanıcıların hemen her türlü ihtiyacını karşılamaya aday olarak öne çıkıyor.

Asus Laptop Fiyatları

Kullanım amacınıza bağlı olarak Asus dizüstü bilgisayarlarının donanım konfigürasyonu değişebilir. Bu değişikliğe bağlı olarak da ürün fiyatlarında farklılık söz konusu olabilir. Eğer sıradan bir bilgisayar kullanıcısıysanız ve alacağınız ürünü genel olarak internet gezintisi, ofis programları kullanımı, genel çoklu ortam (film, müzik, video vb.) oynatmak, yoğun grafik altyapısı olmayan basit oyunları -örneğin işletim sistemiyle gelen oyunlar- oynamak için satın almak istiyor olabilirsiniz. Sizi mutlu edebilecek ürünlerin fiyatı, seçeceğiniz dizüstü bilgisayarın sahip olduğu donanım özelliğine göre artış ya da azalma gösterebilir.

Daha fazla performans, disk kapasitesi ve yüksek çözünürlüklü ekran istiyorsanız; daha çok, yoğun grafik animasyon ve video işleme programlarıyla uğraşan bir iş veya hobi sahibiyseniz, tercih ettiğiniz ürünlerin fiyatları, donanımları nispetinde farklılık gösterecektir. Bunların yanında Asus’un geliştirdiği dokunmatik özellikli, ikisi bir arada yapılı ürünler de, seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Bilgisayar oyunlarına meraklıysanız, tercih edeceğiniz Asus laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, en yüksek performansa ve en hızlı donanıma ait ürünler olmalıdır. Bu sayede en son çıkan oyunları hiçbir grafik kısıtlaması, oyun görüntüsünde yavaşlama ya da takılma olmaksızın en iyi görsel ve fiziksel etkileşimle oynayabilirsiniz. Ayrıca bu tür oyuncu dizüstü bilgisayarlarındaki donanım, pek çok masaüstü bilgisayardan daha hızlı, performanslı ve daha az enerji tüketecek şekilde tasarlanmıştır.

Asus Laptop Tercih Etmek İçin Sebepler

Uzun yıllardır sektörde bulunan Tayvan firması Asus; anakart, ekran kartı, ses kartı, hazır bilgisayar, monitör, laptop, akıllı telefon gibi daha pek çok üründe, özellikle yüksek malzeme kalitesiyle ön plana çıkıyor.

En düşük fiyatlı ürünlerinden en pahalısına, geliştirdiği bütün cihazlardaki donanımı, elektronik ve soğutma ünitelerini hassasiyetle tasarlayıp uygulayan Asus, bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartıyor. Asus laptop’ları tercih sebeplerinizden biri, Türkiye’nin en iyi ve en tecrübeli teknik servis ağını bünyesinde bulunduran firmalardan biri olmasıdır.

Cihaz veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir arıza meydana geldiğinde, hızlı ve etkili çözümler üreten teknik ekip, Asus markasının Türkiye’de üst sıralara taşınmasındaki en önemli etkenlerdendir. Ciddi bir rekabet ortamının yaşandığı masaüstü ve dizüstü bilgisayar piyasasında Asus’un tercih etmeniz için bir diğer sebep ise, dizüstü bilgisayarla gelen yardımcı yazılımlardır.

Asus Splendid, Express Cache, FlipLock, Gaming Assistant, ICESound, ROG Game First gibi günlük kullanımda etkisini rahatlıkla görebileceğiniz yazılımların yanı sıra, Live Update Utility gibi yazılımlarla da kullandığınız ürünü her zaman güncel tutabilirsiniz. Genel bilgisayar bilgisine sahipseniz, Asus’un web sitesini ziyaret ederek satın aldığınız ürünün koduyla sürekli güncellenen yazılımları istediğiniz zaman indirebilir, anakart yazılımı olan BIOS’ların da yeni sürümlerini kolaylıkla kendi bilgisayarlarına kurabilirsiniz. Bu sayede var olan donanımınızı maksimum düzeyde kullanırsınız.

Asus, Microsoft Windows 8 ve Windows 8.1 ile gelen ürünlerin Windows 10’a ücretsiz yükseltmesini de destekliyor. Marka, halihazırdaki ürünlerinin tamamına Windows 10 sürücülerini ve yazılımlarını yayımlamayı ve ilgili yazılımları güncellemeyi sürdürüyor. Windows 10 güncellemelerini veya Asus web sitesinin teknik destek bölümünden arzu ettiğiniz güncel yazılımları kolaylıkla indirilebilirsiniz.

Her zaman kaliteli ürünleriyle adından söz ettiren Asus, satın aldığınız donanımlarınıza ve donanımlarınızla birlikte gelen yazılımlarınıza her zaman destek olmaya devam ediyor.

Asus Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

90 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. Asus
  2. Lenovo
  3. HP
  4. Casper
  5. MSI
  6. Dell
  7. Acer
  8. Monster
  9. Toshiba
  10. Apple
  11. Hometech
  12. Exper
  13. I-Life
  14. Packard Bell
  15. Dark
  16. Ezcool
  17. Samsung
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core i3
  4. Intel Core M
  5. Intel Celeron
  6. AMD A12
  7. AMD A9
  8. AMD A8
  9. AMD A6
 7. İşlemci A-Z
 8. Ekran Boyutu
 9. İşletim Sistemi
 10. Ekran Kartı A-Z
 11. Ekran Kartı Hafızası
 12. Ram (Sistem Belleği)
 13. Harddisk Kapasitesi
 14. SSD Kapasitesi
 15. Ekran Özelliği
 16. Max Ekran Çözünürlüğü
 17. Ekran Kartı Tipi
 18. Optik Sürücü
 19. Cihaz Ağırlığı
 20. Kullanım Amacı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli
 23. Ürün Modeli
 • Marka Asus

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/asus
BAŞA DÖN