Hem güvenlik hem de oyun oynamaya dikkat eden bir yönlendirici görmeniz nadirdir, ancak Asus Router gerçekten tam bir paket gibidir. Gerek yetişkin olarak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamada gerekse çocuklarınızın kullanımı için denetim kontrolü yapmanıza izin veren teknik donanımları itibarıyla Asus Router ürünleri, yönlendirici sınıfı içerisinde kendisini fark ettirmeyi kolaylıkla başarır.

Rakipsiz Olmanın En İyi Yolu, Zengin Donanım

Zengin özellikleri, ultra bant hızları ve güçlü bağlantısı ile Asus Router ürünleri genel olarak en iyi hizmeti almanızı sağlar. Üründen ürüne farklılık gösteren Mbps birleşik çift bant hızı, ürünleri 4K ve UHD video akışı için ideal bir seçenek haline getirir, büyük dosyaları hızlı bir şekilde paylaşır ve ara belleksiz çevrim içi oyun oynamanızı mümkün hale getirir.

MU-MIMO teknolojisi, birden fazla cihaza bağlanmasına ve aynı anda her birine en yüksek hızda veri akışları sağlamasına olanak tanır. Bununla birlikte, bu özellikten yararlanmak için cihazınızın MU-MIMO özellikli bir donanıma sahip olması gerekir. Bu açıdan Asus Router kalitesiyle bu desteği sağlayabilirsiniz. MU-MIMO anten tasarımı, cihazlarınıza güçlü bir sinyal yönlendirmek için AiRadar ışın şekillendirmesi ve ayrıca evinizin veya ofisinizin en karanlık köşelerine bile Wi-Fi aralığını arttırmak için önemlidir.

Sürekli Daha İyisi İçin Sağlanan Katkılar

Menzil: En kötü keşif, yalnızca mülkünüzü yeterince karşılayamayacağını öğrenmek için en üst düzey bir yönlendirici satın almaktır. Şaşırtıcı yüksek hızlar göz alıcıdır, ancak yönlendiriciniz tüm evinize Wi-Fi sağlayamıyorsa, bir anlamı olmayabilir. Bu anlamda Asus Router ile gereken kare görüntülerini kapsadığından emin olabilirsiniz.

Hız: E-posta gönderiyor, video oyunları oynuyor veya video akışı yapıyor iseniz güçlü bir Asus Router modeli işlerinizi daha kolay hale getirir ve daha verimli bir performans elde etmenizi sağlar. Herkesin ihtiyaçları roket hızında çalışan yönlendiriciler gerektirmez, bu yüzden satın almadan önce internetinizi nasıl kullandığınızı düşünün. AC yönlendiriciler şu anda mevcut olan en hızlı seçenektir, çok fazla oyun veya video akışı gerçekleştiriyorsanız son nesil Asus yönlendiricilerden memnun olmamak mümkün değildir.

Akıllı özellikler: Yönlendiriciler yıllar öncesine göre çok daha akıllıdır. Ebeveyn denetimleri, güvenlik için yerleşik güvenlik duvarları, mobil uygulama erişimi ve önemli trafik için öncelik belirleme gibi özel yetenekleri kontrol edin. Akıllı yönlendiriciler, Wi-Fi'nizi tamamen kontrol etmenizi sağlar.

Doğru Yönlendiriciyi Bulma

Bağlı ev ürünleri, akıllı TV'ler, akıllı telefonlar ve hayatımızı yöneten diğer mobil cihazlarla artan Wi-Fi bağlantı talebini karşılayabilecek bir kablosuz yönlendirici ile evinizi veya işinizi donatmak her zamankinden daha önemlidir. Yeni bir yönlendirici seçerken, kapsama alanınızın boyutunu, istemci sayısını ve yönlendiriciye bağlanacak cihaz türlerini göz önünde bulundurmalısınız.

Daha İyi Bağlantı İçin

  • AiMesh uyumlu
  • ASUSWRT özelliklerinin tamamlayıcısı
  • Güçlü kablolu yönlendirme performansı
  • Daha iyi çevrim içi oyun deneyimi için WTFast ve Adaptive QoS
  • AC2900 ve MU-MIMO teknolojisi
  • USB 3.0 desteği
  • WiFi ve LED'ler için fiziksel düğmeler

Kablosuz Sinyalinizi Uzatma İmkânı

Büyük veya çok katlı bir evde yaşıyorsanız, Wi-Fi "ölü bölgeleriniz" olabilir. Bunlar, evinizin ana yönlendiricinizin kablosuz bir sinyalle erişemediği bölgeleridir. Bunu, evinizin etrafında uzun kablolar çalıştırma zahmetine girmeden çözmenin kolay bir yolu, yönlendiricinizin Wi-Fi sinyalini alacak, güçlendirecek ve yeniden yayınlayacak kablosuz bir menzil genişleticidir. Tam da bu problemleri çözmek için tasarlanan Asus Router ürünleri bağlantı konusunda tam performans sağlayarak herhangi bir problemden uzak kalmanızı mümkün hale getirir. Hem masaüstü hem de eklenti varyasyonlarında kurulumu nispeten kolaydır. Yeniden yayınlanan sinyal ana yönlendiricinizden aldığınız seviden büyük farklar göstermez ve bunların çoğu, evinizde kesintisiz dolaşımı kolaylaştıran ayrı bir ağ oluşturur. Asus’un bazı yönlendiricileri şu anda mevcut yönlendiricinizle aynı ağ SSID'sini ve parolasını paylaşacak genişleticiler yapar.

Ek Güvenlik ve Oyun Özellikleri Bonusu

QoS özellikleri, ağ trafiğinize öncelik vermenize kolay erişim sağlar. Oyun veya gerçek zamanlı aktarım gibi belirli trafik türlerine öncelik vermek için uyarlanabilir QoS otomatik ayarlarını kullanabilir veya hangi trafiğin ve cihazların öncelik kazanacağını manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bant genişliğini sınırlamak için geleneksel QoS de bulunur.

Oyunları otomatik olarak öncelik haline getiren tek tıklamayla LAN güçlendirmesinin tadını çıkarın. Bu yönlendiriciler, WTFast tarafından desteklenen Gamers Private Network (GPN) sürümüyle kullanıldığı takdirde, hizmet otomatik olarak oyun paketleriniz için en verimli rotayı seçecektir.

Asus Router ürünleri içerisinde ayrıca ticari sınıf güvenliği AiProtection'ı da içerenleri de mevcuttur. Asus Router, cihazlarınıza kötü amaçlı saldırılara ve virüslere karşı ekstra koruma sağlar. Bunu gerçekleştirecek olan AiProtection, tüm ağınızı saldırıları önlemek ve bulaştığınız virüsleri etkisiz hale getirmek için izler. AiProtection'ın Trend Micro'dan eklenmesi, ekstra bir güvenlik katmanı eklerken, ebeveynler için ebeveyn kontrolü seçenekleri ve ağdaki herkes için gizlilik koruması ekler. Yönlendiriciyi adım adım ilerleyerek takıp bağlayan kullanıcı dostu Asus Router, arayüzü sayesinde kurulum anlamında zorluk çıkarmaz.

Asus Router cihazları, USB 2.0 ve USB 3.1 başta olmak üzere çeşitli USB bağlantı fırsatı sunar. Bu, yazdırmak, harici bir sabit sürücüye dosya depolamak veya dosya aktarmak için hızlı bir seçenektir.

Testlerden Alınan Tam Not

Oyun yönlendiricileri, zorlu oyuncular için yüksek performans ve düşük gecikme vaat eder. Asus çift bantlı yönlendiricileri emsallerine kıyasla güçlü bir değer oluşturur ve kablosuz tasarıma sahip yönlendirici çeşitleriyle de yüksek performans sunar.

Gerekli test aşamalarına dâhil edilen Asus Router ürünleri, düzinelerce yapılan hız testlerinde diğer yönlendiricilere göre daha düşük ortalama ping ile gecikme testlerindeki en iyi oyun yönlendiricilerinden biri olmayı başardı. Bu arada, kablosuz yönlendiriciyi, Wi-Fi ağınız için ebeveyn kontrolleri ve cihaz önceliklendirme seçenekleri de dâhil olmak üzere birçok gelişmiş ağ kontrolü sunan tam özellikli bir uygulama kullanarak kontrol edebilirsiniz. Bu, çoğu insanın iyi bir oyun yönlendiricisinden ve çift bantlı bir yönlendiriciden istediği tüm beklentileri karşılar.

Kolayca Özelleştirilebilen Sezgisel Menü

Bir yönlendirici menüsünde çok sayıda özelleştirilebilir özellik olduğunda işlevsellik artar. Aynı şekilde bir yönlendiricinin zaman zaman kolayca hareket edebildiği ve hatta yardımcı olduğu zamanlar da buna dâhildir. Asus Router ürünleri bunların hepsini ve daha fazlasını hayata geçirmek için tasarlandı.

Kurulum işlemi oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bir modeme bağlamak, bilgisayarınızı yönlendiriciye bağlamak, yönlendiriciyi açmak, bir PIN girmek, yönlendirici için giriş / şifre ayarlamak ve SSID'leri / şifreleri ayarlamak. Ürün yazılımı otomatik olarak yükseltilir ve tüm işlemi gerçekleştirmek çok kısa sürer.

Asus kullanıcı arayüzü, diğer Asus yönlendiricilere sahip olanların bilmesi gerektiği gibi bir performans birimidir. Yardım etmek için Asus, bir ayarın üzerine fareyle geldiğinizde bir soru işaretinin belirdiği bir işlevsellik eklemiştir. Fare ile tıkladığınızda, ayarın ne yaptığını bildiren bir iletişim kutusu açılır. Bu düşünce kullanışlı ve yararlıdır.

Menüde gezinmek kolaydır ve cihazlara öncelik vermek için uyarlanabilir QoS, oyun deneyiminizi geliştirmek için GameBoost ve daha fazla ağ güvenliği için AiProtection dâhil olmak üzere hemen hemen özelleştirmek istediğiniz her şey ve daha fazlası için seçeneklere sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Router Fiyatları

23 ürün listeleniyor
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001272/asus