Ata Yayıncılık soru bankası ile eğitimde destek almak kolaydır. Özellikle ilk öğretim aşamasındaki çocuklar için soru bankaları edinmek gerekiyor. Bazen öğretmenler tercih ettiği gibi, kurslarda da soru bankası tercih edenler vardır. Ata Yayıncılık soru bankası ürünleri sınıflara göre değişim gösteriyor. 1. 2. sınıf gibi farklılıklar sayesinde doğru kitabı tercih etmek kolaylık sağlıyor. Kitaplar deneme sınavı gibi formlarda da olabiliyor. Soru bankalarının da kendi içerisinde çeşitlere ayrıldığını söylemek mümkündür. Bazılarında ek olarak video çözümü dikkat çekiyor. Böylelikle öğrenciler video sayesinde daha iyi bir şekilde konuyu anlamak için imkan buluyor. QR koda sahip olan kitaplar sayesinde bu işlem gerçekleşiyor. Öğrencinin ihtiyacına göre uygun olanı seçmek için seçenekler sunuluyor. 

Ata Yayıncılık Soru Bankası Çeşitleri

Ata Yayıncılık soru bankası çeşitleri sınıflara göre ayrılıyor. 1. sınıf, 2 sınıf. 3. ve 4.sınıf olarak çeşitlenen kitaplar farklı konseptleri ile de biliniyor. Her sınıfın konuları farklılaşıyor. Çünkü müfredat da değişim gösteriyor. Bu nedenle soru bankalarının güncel olması önem kazanıyor. Müfredata bağlı olarak yapılan güncellemeler de kitaplar üzerinde belirtiliyor. Aynı zamanda soru bankası çeşitleri derslere göre de ayrılıyor. Ata Yayıncılık soru bankası çeşitlerinde görülen dersler türkçe, matematik, hayat bilgisi, fen bilimleri ve ingilizce olarak değişiyor. Elbette her sınıfta hangi dersler görülüyor ise bunlar da ona göre belirleniyor. Sınıfa ve derslerin bütününe uygunlu deneme sınavları yer alıyor. Bunlara soru bankaları da eşlik ediyor. Yaz tatilinde öğrencilerin öğrendiği bilgileri unutmaması için yaz tatili soru bankası setleri de yer alıyor. Ata Yayıncılık soru bankası ürünleri bu şekilde birbirinden ayrılıyor. Bazen ise tek bir derse özel soru bankaları bulunuyor. Özellikle matematik gibi derslerin soru bankaları, bu alanda gelişmek isteyen öğrenciler için önemli oluyor. Kitap seçimi yaparken öğrencilerin eksikliğini dikkate almak gerekiyor.

Ata Yayıncılık Soru Bankası Hakkında

Ata Yayıncılık bir süredir sektörde yer alan bir firma olarak biliniyor. Ata Yayıncılık markası aslında soru bankaları sunuyor. Bunun yanında farklı kitapları da görülüyor. Özellikle gelişen teknoloji ile dijital içeriklerini de ürünlerinde barındırıyor. Soru bankaları her yaştaki öğrenci için gerekli bir kitap grubu olacak şekilde tasarlanıyor. Bu nedenle Ata Yayınları da soru bankası üretimi gerçekleştiriyor. Yaş gruplarına ve sınıflara uygun olarak hazırlanan ve tasarlanan soru bankalarında müfredat dikkate alınıyor. Çünkü bu sayede kitaplar daha güncel bir hale geliyor. Kitaplar birçok çeşidine sahiptir. Bu çeşitler içerisinden soru bankalarını tek tek seçmek kolaylık sağlıyor.. Bunun yanında kitapları bir set halinde de seçmek için seçenekler bulunuyor. Pek çok kişi soru bankalarına ilgi gösteriyor. SInavlardan daha iyi notlar almak ve konuyu anlamak için soru bankaları önem kazanıyor. Soru bankasının düzenli kullanımı ile öğrenciler eğitimde daha başarılı bir hale gelebiliyor. Soru bankasının kalitesi de bu aşamada önem arz ediyor. 

Ata Yayıncılık Soru Bankası Fiyatları

Ata Yayıncılık soru bankası fiyatları, soru bankaları hakkında merak edilenlerden bir diğeri ouloyr. Çünkü soru bankalarının düzenli olarak ve sık sık kullanılması önem arz ediyor. Bu aşamada düzenli olarak soru bankası alanlar fiyatlara daha fazla merak gösteriyor. Ata Yayıncılık soru bankası fiyatları pek çok faktöre göre değişime açıktır. Bunlardan biri elbette sayfa sayısıdır ve çok sayfaya sahip olan soru bankaları ile az sayfaya sahip olanlarda fiyat farkı mümkün hale geliyor. Aynı zamanda teknolojik donanımı da önemli bir etkendir. Hepsiburada içerisinde Ata Yayıncılık soru bankası çeşitleri yer alıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ata Yayıncılık Sorubankası Fiyatları

173 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Sınıf
Toplam 36 / 173 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?