Avva

Erkek giyiminin en önemli adreslerinden biri olarak ifade edilen Avva, üretmiş olduğu birbirinden kullanışlı ürünler sayesinde sektörde adından sıkça söz ettirir. Son yıllarda erkek modasının çeşitlilik kazanması sebebiyle kullanıcıların dikkatini çeken markalardan biri olmayı başaran marka, üretmiş olduğu ürünlerin kalitesiyle bilinir. Erkek modasında standartların dışına çıkan markalar arasında yer alır. Erkek kullanıcılarının her ortamda şık görünmesini destekleyen kıyafetleri özenle tasarlar ve üretir. Erkek modasının, siyah, beyaz ve gri tonlardan ibaret olmadığını kanıtlar. Her sezon kullanıcılarının beğenisine sunduğu eşsiz kaliteye sahip renkli ürünler eşliğinde tanınır. Marka, üretmiş olduğu ürünler sayesinde erkek modasına yeni bir soluk getirmeyi amaç edinir. Üretimini sağladığı ürünlerde yenilikçi tasarım çizgilerini de barındırır. Bu bağlamda farklı tarz ve zevklere hitap etmeyi hedefler. Yenilikçi çizgisinden ödün vermeden ilerleyerek kullanıcıların gardırobuna farklı bir dokunuş katmak ister. Farklı ve yenilikçi kombin oluşturmayı arzu eden kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Avva, birbirinden farklı ürün alternatifine sahiptir.

Avva ürünleri, birbirinden farklı model ve beden aralığına sahip olduğundan dolayı, tüm kullanıcılarının ortak zevkine hitap etmeyi amaçlar. Kullanıcıların arzu ettiği kombinleri gerçekleştirmesini destekler. Birbirinden hoş ve detaylara dayalı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. Erkek giyimin ayrılmaz parçası olarak bilinen tişörtler, eşsiz renkleri sayesinde tüm kullanıcıların giyim tarzına aynı anda hitap etmektedir. Avva tişört modelleri, geniş beden ve model aralığına sahiptir. Farklı renk alternatiflerinden meydana gelen Avva t shirt çeşitleri ise desenli ve sade modelleri ile ön plana çıkar. Geniş beden aralığı sayesinde tüm kullanıcıların aradığı ürünü en kısa sürede temin etmesi amaçlanmaktadır. Günlük ve spor kombin oluşturmayı arzu eden kullanıcıların tercih edeceği ürünler, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak kalitede üretilmiştir. Kullanıcıların rahatça hareket edebilmesi için pamuklu kumaştan üretilir. Bu yönüyle markanın tüm ürünleri sağlık açısından da kullanıcı konforunu desteklemeyi sürdürür.

Dış Giyime Yenilikçi Dokunuş Katan Avva Ürünleri

Erkek dış giyim konusunda son derece başarılı işlere imza atan marka, üretimini gerçekleştirdiği çeşitli mont ve kaban modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanan kabanları ile dikkatleri çeker. Sahip olduğu geniş ürün ağı sayesinde kullanıcı kitlesini büyütmeyi amaçlar. Avva kaban alternatifleri, tüm erkek kullanıcıların zevkine hitap edecek ölçüde farklı renk ve desenlerle tasarlanır. Farklı tasarımlardan oluşan seçeneklere sahip olan kabanlar, üretildiği kumaş yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Tüm modeller tozlanma önleyici teknolojilerle donatılan ve sıcak tutan kumaş yapısı eşliğinde üretilir. Kullanıcılar, sonbahar ve kış aylarında öncelikle korunaklı dış giyim ürünlerini tercih eder. Ürünlerde kullanılan kumaşların her biri mevsim çeşitliliğini destekler. Bu sayede marka, ürünlerinin her mevsim kullanılabilmesini hedefler. Serin havalarda tercih edilen ince yapılı montlar, soğuk kış aylarında kullanılması mümkün olan kaşe kabanlar ve şişme montlar, markanın üretmiş olduğu dış giyim seçeneklerine birer örnektir. Marka tarafından üretimi sağlanan kaban ve mont gibi dış giyim alternatiflerini arzu edilen şekilde kombin haline getirmek mümkündür. Dış giyim ürünlerinin her biri tüm korunaklı ve konforlu özelliklerinin yanı sıra şıklık da sunar.

Yenilikçi tasarımlar eşliğinde üretilen Avva dış giyim alternatifleri, kullanıcıların her ortamda giyebilmeleri amacıyla özel olarak tasarlanır. Şık bir akşam yemeğine ya da davete giderken giyeceğiniz kaşe kaban sayesinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanız mümkün olur. Markanın kaşe kaban alternatiflerini çalışma hayatında da rahatlıkla tercih ederek ofis şıklığı yakalayabilirsiniz.  Spor aktiviteleri ya da piknik, kamp gibi etkinlikler esnasında tercih edeceğiniz şişme mont alternatifleri eşliğinde spor ve şık görünümü aynı anda elde etmeniz de söz konusudur. Kendi tarzını sergilemekten hoşlanan erkek kullanıcıların ortak tercihi olarak ifade edilen Avva mont modelleri, birbirinden güçlü alternatifleri sayesinde kullanıcılarına seçme şansı tanır. Kapüşonlu mont modellerini de bünyesinde barındırmayı başaran marka, kullanıcılarına konfor ve şıklığı aynı anda sunmaktadır. Pek çok kumaşla uyum sağlayan kapüşonlu mont alternatifleri hem spor hem de klasik tarzın ortak tercihi haline gelir. Soğuk ve yağmurlu havalarda tercih edilen kapüşonlu mont çeşitleri, geniş beden ve renk aralığına sahiptir. Ayrıca, iç dolgulu mont tasarımlarına sahip olan Avva, üretmiş olduğu mont modellerini minimal detaylarla süsleyerek kullanıcılarına tasarım açısından güçlü ürünler sunmayı amaçlar. Birbirinden farklı dış giyim ürün alternatifleri sayesinde erkek giyiminin öncelikli tercihi olmayı başarır.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi: Avva Kazak Modelleri

Kış aylarında vücudun soğuktan korunması amacıyla sıcak tutan kumaşlardan meydana gelen kıyafetler giyilmesi önerilir. Bu kıyafetler arasında yer alan kazaklar, birbirinden farklı model alternatifi sayesinde kullanıcılarına seçme şansı tanır. Avva kazak modelleri, sahip olduğu geniş ürün ağı eşliğinde erkek kullanıcıların gardırobunda güçlü bir yere sahiptir. Ağırlıklı olarak kış mevsimine uygun bir şekilde tasarlanan kumaşlarıyla soğuk aylarda hem şık görünmeyi hem soğuktan korunmayı sağlamaktadır. Kalın yapıya sahip olan ürünler, eşsiz tasarımlar eşliğinde üretilerek sonbahar ve kış sezonunun vazgeçilmez parçaları haline gelmeyi başarır. Yün ağırlıklı kumaşlardan üretilen ürünlerin her biri dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Markanın üretimini gerçekleştirdiği kazak alternatifleri arasında ince kumaşlarla üretilen modellerde bulunur. Bu sayede erkek kullanıcıların ara sezonlarda bile şık görüntüsünü sürdürmesi amaçlanır. Geleneksel ve modern çizgiler aracılığıyla üretimi gerçekleştirilen ürünler, her sezon yenilenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Erkek kullanıcıların arzu ettiği görünüme kavuşabilmesi için tasarlanan modellerin her biri birbirinden farklı desen alternatifine sahiptir. Ürünler, farklı örgü alternatifleriyle kış aylarında tercih edilen kıyafetlerin başında yer alır.

Avva ürünleri, geniş beden aralığına sahiptir. Bu sayede her yaştan kullanıcının markanın ürünlerini tercih edebilmesi kolaylaşır. Markanın üretimini gerçekleştirdiği kazak modelleri, sade ve hareketli parçalardan meydana gelir. Kış aylarında minimal desenli ürünlere ek olarak, canlı renklerden oluşan koleksiyonları da kullanıcıların beğenisine sunan marka, bu sayede her kullanıcının zevkine aynı anda hitap etmeyi sürdürür. Kendine özgü yaka biçimi olan kazak modellerinin başında gelen balıkçı yaka kazaklar, birbirinden farklı renk ve model alternatifleri sayesinde her kullanıcının tarzına uyum gösterir. Balıkçı kazak modelleri hem spor hem de klasik tarza sahip olan kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Erkek kullanıcıların kurtarıcı parçalarından biri olarak ifade edilen kazaklar, kullanıcıların tarzını yansıtan modellere sahiptir. Avva özelinde üretilen kazakları, deri montlarla kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz. Avva deri mont modelleri, yumuşak dokusu sayesinde kullanıcılarına konfor sunmayı amaçlar. Montları klasik kombinlerinize yumuşak geçişler eklemek için tercih edebilirsiniz. Montların her biri birbirinden farklı renk ve model alternatifine sahiptir. Fermuarlı, kapüşonlu ve cepli tasarımlara sahip olan ürünlerle mevsim geçişlerini konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Avva Takım Elbise Modelleri

Takım elbiseler, erkek kullanıcıların gardırobunda yer alan en klasik parçalardan biri olarak bilinir. Takım elbise satın alırken, vücutta pot durmaması, paça boyunun kısa olmaması ve kol boyunun ölçüsü gibi unsurlara dikkat edilebilir. İş hayatının en vazgeçilmez parçaları olarak bilinen Avva takım elbise modelleri, klasik giyim tarzını benimseyen erkek kullanıcılar için eşsiz alternatiflere sahiptir. Spor ve klasik görünümü harmanlayarak, şık bir kontrast oluşturmak isterseniz markanın takım elbise modelleri, spor parçalar ile birleştirilmeye oldukça uygundur. Takım elbise altına giyeceğiniz spor ayakkabı ve tişört kombini sayesinde daha sportif bir şıklık elde edebilirsiniz. Markanın takım elbise seçenekleri, tasarımları sayesinde klasik tarzı benimseyen kullanıcıların da ortak tercihi haline gelir. Birbirinden farklı renk ve kalıp alternatifiyle her mekânda size eşlik edebilir. Özel gün ve çeşitli davetlerde sıklıkla başvurulan bazı takım elbise çeşitlerinin desenli kumaşlar eşliğinde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan modelleri de bulunur. Bu modeller klasik tarzını sürdürmeyi arzu eden erkek kullanıcıların favori tercihi haline gelebilir. Marka ürünlerini her yeni sezonda, yenilikçi koleksiyonlar eşliğinde kullanıcılarına sunar. Takım elbise modelleri, modaya uyum sağlayan klasik parçaları da bünyesinde barındırır. Birbirinden farklı beden, tarz ve bütçeye uygun ürünler, konforlu ve sağlıklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Pamuk ve keten gibi rahat kumaşlar eşliğinde kullanılan tüm ürünlerle tüm gün daha konforlu hissedilmesi amaçlanır.

Markanın üretimini sağladığı takım elbise modellerini, spor şıklığı benimseyen kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiğini söylemek mümkündür. Avva tshirt üzerine tercih edilmesi mümkün olan takım elbisenin ceketi, vücuda oturan doğru kesimden meydana gelir. Takım elbise seçiminde, erkek kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Takım elbisenin vücuda tam oturması ve doğru mevsim için doğru kumaşın tercih edilmesi, kullanıcıların tercihlerinde dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer alır. Avva, ürettiği takım elbiselerde bu noktalara dikkat ederek kullanıcıların takım elbise içinde kusursuz görünmesini destekler. Kaliteli erkek takım elbise modelleri eşliğinde günün her anında şık ve tarz hissetmek mümkündür. Markanın üretimini gerçekleştirdiği ürün seçenekleri, bütçe dostu olması sebebiyle erkek kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Her bütçeye uygun fiyat aralığından meydana gelen ürünler, kullanıcıların tarz görüntüsünü gün boyu korumasını sağlar. Markanın ürünleri, terletmeyen ve rahatsız etmeyen kumaştan üretildiği için kullanıcıların konforlu hissetmesini destekler. Pamuklu kumaştan üretilen takım elbiseler, kolay ütülenebilir avantajı sayesinde sıklıkla tercih edilir.

Sportif Şıklık Arayanların Ortak Tercihi: Avva

Sportif şıklık elde etmeyi arzu eden kullanıcılar, tercihlerini Avva özelinde üretilen çeşitli tekstil ürünlerinden yana kullanır. Avva sweatshirt modelleri, sportif şıklık elde etmeyi arzulayan kullanıcıların ortak tercihi olarak bilinmektedir. Ürünlerin her biri pamuklu yapısı sayesinde sonbahar ve kış sezonunun vazgeçilmez spor şıklığı olarak bilinir. Birbirinden farklı desen ve model alternatifleriyle kullanıcılarına avantaj sağlar. Markanın üretmiş olduğu sweatshirt çeşitleri, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Beden ve model aralığının geniş olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ürünler, kaliteli kumaşları ve kumaş teknolojileri sayesinde kolay ütülenir. Avva özelinde üretilen sweatshirt modellerini serin yaz akşamlarında da tercih etmek mümkündür. Baskılı ya da kendinden desenli model aralığına sahip olan ürün grubunda genellikle pamuklu kumaş kullanılır. Bu sayede sweatshirt kullanıcılarının ürün içinde kendilerini rahat hissetmesi sağlanır. Spor şıklığını sürdürmeyi arzu eden kullanıcıların bir diğer tercihi ise Avva spor ayakkabı çeşitleri olabilir. Bağcıklı ya da bağcıksız model alternatifine sahip olan spor ayakkabılar, günlük yaşantıda sıklıkla tercih edilir. Sezonun trendlerini yansıtan spor ayakkabı modelleri eşliğinde kullanıcıların hem şık hem rahat hissetmesi sağlanır.

Spor Avva giyim ürünleri, kullanıcıların zamansız bir şekilde tercih edeceği kıyafetleri de bünyesinde barındırır. Modası geçmeyen, klasik hale gelen spor ürünler, erkek kullanıcılarının dolaplarında her mevsim kullanılabilecek vazgeçilmez parçalar olarak yer alır. Spor yaparken tercih edilen ürünler arasında bulunan spor ayakkabı ve sweatshirt modelleri, açık hava etkinliklerinde kullanılması mümkün olan güçlü alternatifler olarak bilinir. Sweatshirtler sade renklere ek olarak birbirinden canlı renklerden de üretilir.  Bu sayede her kullanıcının ortak zevkine hitap etmeyi başarır. Üç iplikli, kapüşonlu ya da bisiklet yaka modellerden meydana gelen sweatshirt seçeneklerinin yumuşak dokusu da kullanıcılarına konfor sunar.  Ürünler Avva ayakkabı modelleri ile rahatlıkla kombinlenebilir. Her zevke uygun olarak tasarlanan ayakkabılar kullanıcılarının ayak sağlığını önemsemektedir. Yazlık ve kışlık olarak üretilen ayakkabı modellerinin taban yapısı, kullanıcıların ayak sağlığını korumasına yardımcı olur. Kaliteli materyallerle üretilmiş ürünler eşliğinde uzun süreli yürüyüşler ve açık hava aktiviteleri gerçekleştirmek mümkün olur. Ek olarak, takım elbise gibi klasik parçalar altına tercih edilmesi mümkün olan modeller ile klasik tarzınızı sürdürebilirsiniz. Bakımı oldukça kolay olan markanın ayakkabı modellerini temizlemek için yalnızca bir nemli beze ihtiyaç duyulur. Ürünlerin üretimi esnasında kullanılan materyallerin kalitesi sayesinde uzun süreli bir kullanım avantajı elde etmeniz söz konusudur.

Avva Gömlek ve Pantolon Modelleri

Avva, üretimini sağladığı gömlek modellerini kaliteli kumaşlar eşliğinde kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Her mevsimde rahatlıkla tercih edilen Avva gömlek modelleri, birbirinden farklı desen ve model alternatifinden meydana gelir. Oduncu modeller ve kapüşonlu gömlekler, markanın sıklıkla tercih edilen spor gömlekleri arasında yer almaktadır. Düz renk gömlekler ise markanın klasik tarza sahip kullanıcıları için ürettiği modelleri bünyesinde barındırır. Gün içerisinde sıklıkla kullanılan gömlek modelleri, erkek kullanıcıların rahatlıkla tercih ettiği en temel giyim seçeneklerinin başında yer alır. Yeni kombinler yaratmanın kolay olduğu gömleklerle her sezon konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca, tüm modelleri ceket ve pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Böylece şık davetlerin vazgeçilmez kıyafetinin gardırobunuzda hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Pamuklu kumaşlar eşliğinde üretilen gömlekler, erkek kullanıcılara konfor sağlamayı amaçlar. Üst düzey konfor ve şıklık elde etmeyi arzu eden kullanıcılar, tercihlerini Avva özelinde üretilen gömleklerden yana kullanabilir. Çok kırışmayan ve kolay ütülenebilen gömlekler, aynı zamanda kullanıcılarına uzun süreli kullanım avantajı sunar.

Gömlek eşliğinde tercih edilmesi mümkün olan Avva pantolon modelleri ise keten, kot ve kumaş gibi birbirinden güçlü kombin alternatiflerine sahiptir. Marka özelinde üretilen pantolonlar da zengin ürün ağına sahip olmasından kaynaklı olarak geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Günlük yaşantıda tercih edilen kot pantolon modellerinde yırtık, skinny ve jean gibi seçenekler mevcuttur. Hem şık hem rahat olmayı arzu eden kullanıcıların tercih ettiği keten pantolonlar ise özellikle yaz aylarında giyilir. Kumaş modeller de kolay ütüleme avantajı sebebiyle kullanıcıların favori ürünleri arasında yer almayı başarır. Gömlek ve tişört gibi alternatifler ile kombin haline getirilen ürünler hem yaz hem de kış aylarında sıklıkla tercih edilen giyim ürünleri arasında yer alır. Her sezon yenilenen ürün koleksiyonu sayesinde Avva, kullanıcılarına günün her anı şık olma avantajı sunmaktadır. Siz de arzu ettiğiniz Avva ürünlerini Hepsiburada aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Avva ürünleri bedenleri nelerdir?

Üst giyim ve alt giyim açısından beden farklılıkları söz konusudur. Avva ürünleri çoğu zaman xs ile xxl beden aralığı sunar.

Avva ürünleri hangi kumaştan üretilir?

Avva ürünleri, keten, pamuk, suni deri ve kot gibi kumaşlardan üretilmektedir.

Avva ürünleri nasıl temizlenir?

Avva ürünlerini yıkama talimatına bağlı kalarak çamaşır makinesinde yıkamak mümkündür. Ayakkabı gibi aksesuarların ise nemli bir bezle silinmesi yeterli olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...