Bu bölümde, küçük kız çocuklarının oyun dünyasına hitap eden birçok Barbie oyuncak bebek modeline ulaşabilirsiniz. Kız çocuklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel gelişimini olumlu yönde etkileyen ve oyun çağının vazgeçilmez unsurlarından biri olan Barbie oyuncak bebekler, onların hayal dünyasında geniş bir yer kaplıyor. Çocukların televizyondan da tanıdıkları Barbie oyuncak bebek modelleri en sevdikleri oyuncak bebekler arasında yer alıyor. Çizgi filmlerde görüp çok sevdikleri karakterlere somut olarak dokunmak çocukları çok mutlu ediyor. Küçük çocuklar Barbie oyuncak bebeklerine yeni kıyafetler giydirmek, saçlarını taramak, arabalarına koyup gezdirmek yedirmek ve uyutmak gibi içgüdüsel oyunlarla aslında gelecekteki rollerini benimsiyor, duygusal ve sosyal yönden gelişiyorlar. Kız çocukları bebeklerle oynarken annelerini rol model alıyor, oyuncak bebeklerine annelik yaparak çevresinde gözlemlediği gerçek hayatı modelleyip canlandırıyor ve bu hayat için gerekli olan duygusal ve sosyal becerilerini geliştiriyor. Bütün bu oyun aktiviteleri çocuklarınızın gelecekteki rollerini benimsemelerini, gerçek hayatı deneyimlemelerini,  kendi kimliklerini ve öz benliklerini kazanmalarını, sorunlarla başa çıkabilme becerisi edinmelerini sağlıyor. 

Barbie Oyuncak Bebek Modelleri 

Çocuğunuzun her bakımdan geliştiği oyun döneminde ihtiyaç duyduğu tüm oyuncak modellerini bu bölümde bulabilirsiniz. Bu bölümde; 3 ve 12 yaş aralığında bulunan küçük prensesler için güzel ve sevimli tasarımlara sahip birçok Barbie oyuncak bebek modelleri yer alıyor. Çocuklarınızın çok seveceği Barbie bebekler arasında, Parti kızı Barbie, Yakışıklı Barbie Ken Bebek, Deniz Kızı Barbie, Uzun Saçlı Prensesler, Berbie Kariyer Bebekleri, Barbie Peri Bebekleri, Barbie Ajan, Gelin Barbie modelleri gibi çocuklarınızın hayal dünyasını süsleyen Barbie oyuncak bebek çeşitleri yer alıyor. Et bebekler, bez bebekler  ve model bebekler de seçebileceğiniz diğer ürünler arasında bulunuyor. 

Birbirinden güzel ve sevimli yüzlerce Barbie oyuncak bebek seçeneği arasında mutlaka çocuğunuzun çok seveceği bir Barbie oyuncak bebek modelini bulabilirsiniz. Oyuncak bölümünde, Barbie ooyuncak bebek modelleri dışında oyun evleri ve setleri de bulabilirsiniz. Barbie bebeklerle satılan oyun evleri ve setlerinin yanı sıra, tek başına satılan oyun evleri veya setleri de bulabilirsiniz. Barbie ve Köpeği ile Havuz Partisi, Barbie Uzay Macerası Uçan Kaykay, Barbie Renk Atölyesi, 2016 Mutlu Yıllar Barbie, Barbie Pembe Karavan, Barbie Temizlik Arabası, Barbi Bebek Arabası gibi birçok oyun setleri ve oyun evleri bulabilirsiniz. Çocuklarınızın hayal dünyasını zenginleştirecek, oynarken onları mutlu edecek birbirinden güzel ve eğlenceli oyuncak bebekleri almadan önce sağlıklı malzemeden üretilmiş olup olmadığını bilmek de büyük önem taşıyor. Çocuklarınızın sürekli temas halinde olduğu, sarılıp uyuduğu oyuncak bebeklerin kuru veya ıslak temizlemeye elverişli olmasının yanı sıra hassas ciltlerine zarar vermeyen ve zararlı sert kimyasallar içermeyen malzemelerden üretilmiş olması da en önemli faktörlerden birisi. 

Bu kategoride,  zararlı kimyasallar içermeyen, sağlıklı malzemelerden üretilen ve kolay temizlenebilen yüzlerce Barbie Oyuncak Bebek modeline ulaşamak mümkün oluyor. Birçok tanınmış markadan oluşan Barbie oyuncak bebek ürünü yelpazesi içinde model bebekler dışında, bebek arabaları, iki katlı Barbie bebek evleri, bebek ve oda setleri, mutfak oyun setleri, kaykay pistleri de yer alıyor. Ayrıca, Barbie bisikleti, kuyruklu at, Barbie malibu evleri, galaksi oyun setleri, kuaför salonu setleri, oyuncak barbie bebek şatoları, müzisyen barbiler, pusetler, araba oyun setleri, emojili kıyafet oyun tasarımı setleri, damat ken bebekler gibi çok sayıda oyun seti ve bebek modellerini bulabilirsiniz.  Arzu ederseniz ürünleri detaylarıyla tek tek inceleyebilir, dilerseniz bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve kalite güvencesiyle satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barbie Oyuncak Bebek Fiyatları

2673 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Oyuncak Bebek ve Aksesuar
Oyuncak Bebek
Oyuncak Bebek
Model Bebekler
Model Bebekler
Oyuncak Bebek Evi
Oyuncak Bebek Evi
İnteraktif Oyuncak Bebek
İnteraktif Oyuncak Bebek
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın