Barilla Makarna Çeşitleri ve Fiyatları

Kuru gıda ürünleri arasında yer alan makarnalar, hızlı ve pratik şekilde pişirilmeleri ve son derece doyurucu olmalarıyla öne çıkıyor. Birçok mutfak için vazgeçilmez olan makarnaların içerik ve pişirme tekniği bakımından farklılık arz eden türleri bulunuyor. İtalyan mutfağının önemli lezzetlerini sofralara taşıyan Barilla makarna çeşitleri, zengin seçeneklerle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Spagettiden lazanyaya kadar birbirinden leziz ve kaliteli makarna alternatifleri, damak tadına özen gösterilen öğünleri ziyafete çevirmeye yardım ediyor.

Hızlı ve Pratik Şekilde Hazırlanan Enfes Makarnalar

 • Çocuklardan yetişkinlere kadar oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap eden Barilla makarna çeşitleri, hem lezzetli hem de besleyici olmaları nedeniyle sık şekilde tercih gören bir öğün alternatifi oluyor.
 • Markanın tüm makarna alternatifleri, hızlı ve pratik bir biçimde hazırlanabilir olmaları nedeniyle yemek yapmak için vakti olmayan kişilere çabuk ve kaliteli yemek pişirip yeme olanağı sunuyor.
 • Makarna ve enfes peynir lezzetlerini bir araya getiren Barilla tortellini çeşitleri, güçlü aromalı hamur işlerinden hoşlanan kişilerin favori lezzetleri arasında yer alıyor.
 • Geniş ürün yelpazesi içerisinde kalınlık, uzunluk ve şekil bakımından birçok farklı makarna çeşidine yer veren marka, kullanıcılara lezzetin yanı sıra görselliğe göre de seçim yapmaları için fırsat yaratıyor.
 • Barilla tarafından özel bir formülle üretilen lazanyalar, fırında pişirilen makarna türlerini tüketmeyi tercih eden kişiler için unutulmaz bir deneyime dönüşüyor.
 • Tam buğdaylı makarna çeşitleri, diyette olan ya da formunu korumaya dikkat eden kişilerin de keyifli bir şekilde makarna tüketmesini mümkün kılıyor.

Barilla’dan Baştan Çıkarıcı Makarna Çeşitleri

Barilla makarna çeşitleri içerisinde penne (kalem), spagetti, fettuccine, tagliatelle, farfalle (kelebek), fusilli (burgu), risoni (arpa şehriye), castellane, deniz kabuğu, kalın kesme, lazanya, bukle, linguine, midye, pappardelle, papyon ve tortellini gibi birbirinden özel ürün seçenekleri yer alıyor. Markanın zengin bir çeşitlilikle sunulan ürünleri, ana yemek olarak tüketilebilecekleri gibi birçok yemek türünün yanında da servis edilebiliyor.

Farklı Zevklere Özel Tasarlanmış Paket Seçenekleri

 • Markanın sade, aromasız, yumurtalı, üç peynirli ve sebzeli makarna çeşitleri, 250 gr ile 3 kg arasında değişen paket seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
 • Ürün seçenekleri içerisinde tekli paketlerin yanı sıra ikili, dörtlü, beşli, altılı, onlu veya on dörtlü olarak sunulan paketler de yer alıyor.
 • Özel koleksiyon, tam buğday ve masters of pasta gibi serilerle sunulan Barilla makarnalar, yalın şekilde tüketilebilecek seçeneklerin yanında çeşitli sos ve karışımlarla servis edilebilecek alternatifler de içeriyor.
 • Makarna çeşitlerinin yanı sıra sos ve krema gibi ürünler de içeren özel paket alternatifleri, kullanıcılara makarna ve sosunu bir arada hazırlama olanağı sağlıyor.
 • Barilla ürünleri arasında bulunan glütensiz makarnalar, buğday alerjisi ya da glüten intoleransı gibi sorunlarla karşı karşıya olan kişilere makarna tüketme fırsatı veriyor.

Soru 1: Makarna Çeşitleri Nasıl Pişirilir?

Cevap 1: Her makarna çeşidi için farklı pişirme şekilleri ve süreleri söz konusu olmakla birlikte makarnalar, ürün paketlerinde tavsiye edilen süreler göz önünde bulundurularak kaynamış suda ya da fırında pişirilebiliyor.

Soru 2: Makarna Çeşitleri Hangi Soslarla Beraber Servis Edilebilir?

Cevap 2: Makarna çeşitleri, genel olarak sebze, et, tavuk, peynir, krema, yağ, mantar, deniz ürünleri ya da baharatların ön planda olduğu hazır veya ev yapımı soslarla birlikte servis ediliyor.

Soru 3: Barilla Makarna Fiyatları Ne Kadardır?

Cevap 3: Her ürün paketinin içeriği ve miktarı farklı olduğu için Barilla makarna çeşitleri ve fiyatları, model özelinde değişkenlik gösteriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barilla Makarna Çeşitleri ve Fiyatları

146 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 146 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001470/60003452/barilla