Bayer

Köklü ilaç ve kimyasal madde üreticisi Bayer, gıda takviyelerinden vücut bakım setlerine, multivitaminlerden haşere öldürücülere, şampuanlardan anne sütü artırıcılara kadar son derece zengin bir ürün yelpazesine sahip. Markanın doğru beslenmeyi ve bakımlı bir vücuda sahip olmayı destekleyen ürün çeşitleri, sağlığına ve görünüşüne özen gösteren kullanıcıların tercihi oluyor. Böcek istilasına uğrayan ya da kemirgen tehdidi yaşanan alanlar, Bayer ürünleri sayesinde güvenli hale geliyor.

Haşere ve Kemirgenlerle Mücadelede Etkili Çözüm

 • Başta fare olmak üzere kemirgen türleriyle mücadele edebilmek için üretilmiş Bayer fare zehri çeşitleri, iç mekanların yanı sıra kanalizasyonlarda da kullanılabiliyor.
 • Hastane, kreş, gıda üretim tesisi gibi sprey ve toz ilaçların uygulanmasının sakıncalı olduğu ortamlar için geliştirilmiş karınca jellerinden karınca türlerini yok etmek için faydalanılabiliyor.
 • İstilacı haşereler arasında yer alan kalorifer böceği, hamam böceği ve diğer kakalak türleri, Bayer tarafından üretilmiş özel jeller sayesinde kapalı alanlardan uzak tutuluyor.
 • Markanın haşere karşıtı ürünleri, kanatlı ve yürüyen haşerelerin yanı sıra kene ve tahtakurularının saklandıkları yerden çıkması ve yok edilmesi için çözüm sunuyor.
 • Karasinek yemi olarak tasarlanmış kokusuz ve leke bırakmayan Bayer granüller, karasinekleri uygulama alanına çekerek hızlı şekilde ölmelerini sağlıyor.
 • Kullanıcılar, toz, jel, sprey ve tablet seçenekleriyle sunulan haşere ve kemirgenlerle mücadele ürünleri içerisinden uygulama alanına göre tercihte bulunabiliyor.

Bebeklere ve Annelere Özel Bayer Ürünleri

Bayer ürünleri içerisinde bebekler ve anneler için özel olarak üretilmiş çeşitli alternatifler yer alıyor. Markanın bebek pişik kremi çeşitleri, bebeklerin acı çekmesine ve huzursuzluk yaşamasına neden olan pişik sorununun önlenmesini sağlıyor. Mineral, multivitamin ve metafolin içerikli anne sütü artırıcı Bayer ürünleri, tüm hamilelik dönemi boyunca gıda takviyesi olarak kullanılabiliyor.

Doğal Özlü Şampuanlar, Cilt Kremleri ve Setler

 • Doğal özler içeren Bayer şampuan çeşitleri arasında normal, kuru ve yağlı saçlar için özel olarak üretilmiş alternatifler yer alıyor.
 • Markanın klinik olarak test edilmiş kaşıntı kremleri, cildin tahriş olan alanlarında meydana gelen kaşıntı ve kızarıklıkları gidererek rahatlama sağlıyor.
 • İçeriklerinde paraben bulunmayan Bayer jel çeşitleri, deride meydana gelen çatlaklardan sıyrıklara, güneş yanıklardan kesiklere kadar birçok yaralanma durumunda kullanılabiliyor.
 • Onarıcı etkiye sahip cilt bakım merhemleri, vücudun birçok noktasına uygulanabilmeleriyle öne çıkıyor.
 • Bayer bakım setleri, kullanıcılara aynı kremi çoklu olarak ya da farklı özelliklere sahip krem ve merhemleri bir arada temin etme şansı sunuyor.

Köpekler İçin Tasarlanmış Şampuan Çeşitleri

Bayer ürün yelpazesi içerisinde köpekler için özel olarak tasarlanmış şampuan alternatifleri de yer alıyor. Köpeklerin tüylerinin yıkanması ve derilerinin temizlenmesi sırasında kullanılan ürünler, kaşıntı ve koku gibi problemlerin giderilmesine yardım ediyor. Sertleşen ve mat görünen tüyler, yumuşak ve parlak bir form kazanıyor.

Günü Enerjik Geçirmeyi Sağlayan Gıda Takviyeleri

Mineral ve multivitaminin yanı sıra ginseng ve koenzim q10 gibi özel içeriklerle zenginleştirilmiş Bayer film kaplı tabletler, farklı paket seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Gıda takviyesi alternatifleri sayesinde kullanıcılar, güne daha enerjik şekilde devam etme fırsatı yakalıyor.

Soru 1: Bayer gıda takviyeleri ne amaçla kullanılır?

Cevap 1: İlaç özelliği taşımayan Bayer gıda takviyeleri, günlük mineral ve vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılıyor.

Soru 2: Bayer krem çeşitleri, tüm ciltler için uygun mudur?

Cevap 2: Dermatolojik testlerden geçirilmiş Bayer krem çeşitleri, tüm cilt tipleri için uygundur.

Soru 3: Haşere ve kemirgenlere yönelik Bayer ürünleri nasıl kullanılır?

Cevap 3: Markanın haşere ve kemirgenlere yönelik birçok ürün alternatifi bulunduğu için seçilen ürünün kullanım talimatlarına uygun şekilde uygulanması öneriliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...