Bebekler, dünya üzerindeki en savunmasız canlılardır. Ebeveynleri onlara zarar gelmemesi için her şeye özen gösterirler ve onların üzerlerine titrerler. Aynı zamanda onların çok hassas bir cilt yapısına sahip oldukları da bilinmektedir. Bu sebeple onların cildiyle temas eden her şeye ekstra özen gösterilmelidir. Kötü bir malzeme içeren herhangi bir şey, bebeklerin hassas cildine zarar verebilir.

Bebekler için kullanılacak ürünleri seçerken sadece bakım ürünlerine değil; banyo sonrası onların cildiyle temas edecek olan havlu ve bornozlara da dikkat edilmeli; kumaşlarının cinsinden antialerjik olup olmamasına kadar her şeyi ayrıntılı olarak gözden geçirilmelidir.

Bebitof, Panolino, Gaye, Organickid, Chicco, Pierre Cardin, Hamur, Miniworld, Sebi Bebe, Pamuk Atölyesi, Toms Elia, Babyjem gibi markalar ve daha fazlası bebekleriniz için birbirinden çeşitli banyo sonrası havlu ve bornozların yanı sıra plaj havluları da üretmiştir.

Bornoz Setleri Size Rahatlık Sağlar

Bebitof, Panolino, Gaye, Miniworld markalarının kız ve erkek bebekler için birbirinden eğlenceli desenler içeren bornoz takımları vardır. Bu markaların bornoz takımları iki farklı gruba ayrılmaktadır: bir grupta bornoz ve terlik varken, diğer fazla ürün içeren takımda bornoz ve terliğe ek olarak havlu ve kese de vardır. Özellikle ikinci grup bornoz takımı ebeveynlere büyük kolaylık sağlamaktadır; bebeğiniz için dilerseniz bornoz, dilerseniz de havlu kullanabilir ve keseyle de cildine zarar vermeden onu temizleyebilirsiniz.

Ayrıca Organickid markası sadece bebeklere değil, 6.yaş dahil olmak üzere çocuklar için de bornozlar üretmektedir.

Banyo Havluları ile Pratik Kurulama

Eğer bornoz yerine banyo havlusu tercih ediyorsanız, havlu konusunda pek çok alternatifiniz bulunmaktadır.

Bebitof, Organickid ve Gaye markalarının ayıcık, tavşan, araba, çiçek desenli banyo havlularına ek olarak Panolino markasının havlu setleri bulunmaktadır. Bu setlerin içinde havluyla birlikte kese de vardır.

Plaj Havlusunu Uzakta Aramanıza Gerek Yok

Sadece banyo sonrası havlular değil, bebeklerin ve çocukların havuz veya deniz kenarında kurulanabilecekleri pançolar Hamur, Pamuk Atölyesi ve Toms Elia markalarında bulunmaktadır.

Dilerseniz banyo sonrasında da kullanabileceğiniz bu pançoların eğlenceli desenleri bebeklerinizin ve çocuklarınızın dikkatini çekmekle kalmayıp, onların havlu içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmelerini sağlar.

Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Ter Havluları

Bebekler evlerinden dışarı çıktıklarında onlara ekstra dikkat edilmesi gerekir. Ebeveynlerin, onların bakımı için bebek çantalarında taşıdıkları bazı şeyler vardır ve bunlardan biri de ter havlusudur. Terlerini sık sık kontrol edip gerektiğinde ter havlularını değiştirmek hastalanmalarının önüne geçebilmeyi sağlar.

Sebi Bebe ve Babyjem markaları bebekler için ter havluları üretmiştir. Hassas cilt yapısına sahip olan bebekler için uygun olan yumuşak ter bezleri, ebeveynlerin en büyük yardımcılarından olacaktır.

Bebek Havlusu ve Bornozlarının Özellikleri

  • Ürünlerin hepsi %100 pamuktur ve doğal ipliklerden üretilmiştir.
  • Alerjik, kanserojen madde içermezler. Böylece kumaşlar bebeklerin cildine zarar vermez.
  • Yumuşak yapıdadırlar, bebeklerin hassas cildini tahriş etmezler.
  • Güçlü su emicilikleri vardır.
  • Kedi, ayıcık, tavşan gibi tatlı desenlerin yanı sıra nakışlı model havlular da vardır. Yani pek çok alternatif bulunur.
  • Çamaşır makinesinde yıkanabilirler. Ürünleri daha uzun süre kullanabilmek için tersten yıkama, kurutma ve ütülemeye dikkat etmeniz gerekir.

Bebek Havlusu ve Bornozu Fiyatları

Bebek havlusu ve bornozu fiyatları çok yüksek değildir. Bornoz takımlarının fiyatları havlulara göre daha fazladır ancak bornoz takımlarının içinde bornoza ek olarak kese, havlu, terlik gibi ürünler de bulunduğundan bu normaldir.

Pek çok farklı marka bulunduğundan, kesenize uygun ürün alabileceğiniz bir tanesini bulabilir; bebeğiniz için en uygun olanı seçip alarak güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Havlusu ve Bornozu Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 3406 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/80381050/311645