Havlu, Bornoz

Bebekler için pek çok şeye ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyaçlardan biri olan bebek havlusu ve bornozu ebeveynlerin titizlikle araştırarak tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bebeğin banyo sonrası kurulanması için tercih edilen bu ürün aynı zamanda pek çok şekilde kullanım avantajı da sağlıyor. Bebeğin üşümesine engel olarak vücut ısısını dengeli bir sıcaklık aralığında tutulmasına yardımcı oluyor. Bebek havlusunun kalitesine göre emici özelliğinin bulunması bebeğin kısa sürede vücudunun kuru olmasına olanak sağlıyor. Bebek havluları oldukça hassas ürünler olduğu için özel olarak tasarlanıyor. Bebeklerin ciltleri oldukça hassas bir yapıda olduğu için satın alınan ürünün hijyen bakımından üst düzey bir formda tasarlanmış olması büyük önem arz ediyor. Herhangi bir şekilde kullanılan ürün tarafından bebeğin cildinin tahriş olmaması ve bebeğin konforunun devam etmesi için özel olarak tasarlanan bebek havlularını tercih etmek gerekiyor. Bebek havluları genellikle doğal materyallerden tasarlanarak üretildiği için içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmuyor. Birbirinden farklı bebek havlusu modelleri ebeveynlerin hizmetinde sunuluyor. Çeşitli renk ve desen aralığında sunulan bu ürünler pek çok kullanıcının zevkine göre tasarlanıyor. Online üzerinden bebek havlusu ve bornozu ürünlerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri işaretleyerek kaydedebilirsiniz. Bütçenize uygun ürünler arasından tercihlerinizi gerçekleştirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bebek Bornoz Seti 

Bebek bornoz seti ebeveynlerin sıklıkla satın aldığı ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Her yaş grubuna ve cinsiyete uygun çeşitlilikte üretilen bebek bornoz setleri hepsi burada ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bebek bakımında önemli bir yere sahip olan havlu ve bornoz modelleri hassas kumaşlardan üretilerek tasarlanıyor. Bebeklerin ciltleri yumuşak olduğu için ve herhangi bir farklı kimyasal reaksiyonda alerji ihtimaline karşı dikkat etmek önemli ölçütler arasında yer alıyor. Banyo yapıldıktan sonra genellikle kullanılan havlu ve bornoz setlerin kaliteli kumaş türlerinden oluşturuluyor. Emici özelliği yüksek olan havlular kısa sürede bebeklerin vücudunun kurumasına yardımcı oluyor. Bu sebeple bebeğin üşümesinin önüne geçiliyor. Aynı zamanda bornozlu kumaşlarında antibakteriyel özellikler barındırarak üretilmesi ebeveynlerin dikkat ettiği noktalardan biri olarak söylenebilir. Birçok markanın piyasaya sunduğu bebek bornoz seti  kullanıcıların tercihlerine göre birçok çeşitlilikte üretiliyor. Bornoz setlerinde bebeklerin yaş skalası büyük önem arz ediyor. Yeni doğan bebeklerdeki bornoz setleri diğerlerine göre daha farklı olabiliyor. Genellikle yeni doğan bebekler için pelerin ya da panço tarzında ürün modelleri bulunuyor. Gittikçe büyüyen bebekler için ise bornoz setleri tasarlanarak oluşturuluyor. Bebek bornoz setlerinin bir diğer özelliği ise yaz ve kış olmak üzere mevsimlik olarak oluşturulması da söylenebilir. Kışlık için üretilen bebek bornoz takımları genellikle kalın ve peluş olacak şekilde üretiliyor. Yazlık bornozlar ise genellikle pamuksu ince kumaşlardan üretilerek çocuğun kendini konforlu hissetmesine yardımcı oluyor.

Bebek Bornozu Çeşitleri 

Bebek bornozu çeşitleri pek çok faktöre göre tasarlanarak çeşitli ürün yelpazesi ile kullanıcıların hizmetini sunuluyor. Bebeklerin yaş skalası, cinsiyetleri, ürünün kalitesi, mevsimlik olarak tasarlanması ve diğer pek çok unsur ürün çeşitliliğini etki eden unsurlardan birkaçı olarak sıralanabilir. Aynı zamanda bebek bornozu çeşitliliğinde kullanım amaçlarına göre de geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Bebekler için plaj havluları ve kumda havluları da ebeveynlerin tercih ettiği bebek bornoz modelleri arasında yer alıyor. Bu ürünler kullanım avantajlarının yanı sıra ebeveynlere sağladığı konfor alanı ile de tercih sebebi haline geliyor.

  • Bebek Plaj Havlusu 

Bebek plaj havlusu çeşitli yaş aralığında oluşturularak tasarlanıyor. Yeni doğan bebekler için de üretilen bebek plaj havlusu genellikle panço şeklinde üretilerek piyasaya sunuluyor. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilen bu ürünler kaliteli ve pamuksu yapılarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Vücut ısısını koruyup aynı zamanda cildin nefes almasına imkan tanıyacak şekilde özel kumaşlar tarafından üretilen bu ürün modeli ile bebeklerin kendilerini rahat hissetmeleri sağlanıyor. Online üzerinden bu ürün modellerini inceleyerek bebeğiniz için uygun olanları seçebilirsiniz.

  • Bebek Kundak Havlusu 

Bebek kundak havlusu en çok tercih edilen bebek havlu modelleri arasında yer alıyor. Kundak havlusunda boyun kısmını saran bir başlık bulunuyor. Böylelikle bebeğin kafası da havlu tarafından tam olarak sarılarak bebeğin üşümesi engelleniyor. Yeni doğan bebekler başta olmak üzere çeşitli ürün yelpazesi ile oluşturulan bir ürün modeli ebeveynler tarafından sık sık satın alınıyor. Bu ürün modeli kış ve yaz aylarına göre de çeşitli kumaş tipleri ile üretiliyor. Kış aylarında genellikle polar kundak bebek havluları ebeveynlerin dikkatini çekiyor. Bu ürün modelleri soft bir yapıya sahip olmasının yanı sıra vücut ısısını dengeli bir sıcaklıkta tutarak bebeğin üşümesine engel oluyor. Yaz mevsimi için ise daha çok bebeğin terlemesine engel olacak kumaş türleri tercih ediliyor. Bebek kundak havluları bebeğin kendilerini daha konforlu hissetmesine olanak sağlayarak aynı zamanda uykuya geçiş için de yardımcı ürünler arasında bulunuyor. Online üzerinden birbirinden farklı bebek kundak havlu modellerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kaydederek daha sonra bütçe aralığınız doğrultusunda siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bebek Bornoz Takımı 

Bebek bornoz takımı birbirinden farklı modelleri ile ebeveynlerin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bebeklerin yaş skalasına göre farklı modelleri olan bebek bornoz takımlarının aynı zamanda cinsiyetlere göre de çeşitli tasarımları bulunuyor. Hayvan figürleri başta olmak üzere birbirinden farklı desen ve renk seçeneği ile üretilen bebek bornoz takımları pek çok ebeveynin ilgisini çekiyor. Ayrıca ürünlerde kullanılan hassas kumaş türleri ile ebeveynler güvenle bebekleri için bebek bornoz takımlarını tercih etme olanağına sahip oluyor. Bornoz takımlarının pamuksu ve soft yapısı sebebiyle bebekler kendilerini konforlu hissediyor. Ayrıca banyo sonrası hızlı bir şekilde kurulanarak herhangi bir üşüme ya da soğuk alma durumunun önüne geçiliyor. Bebek bornoz takımlarında vücut havluları, saç havluları ve bornoz bir set ürünler bulunuyor. Bebeğiniz için tercih ettiğiniz ürün modellerini inceleyebilirsiniz. En çok beğenilen ürünleri öne çıkararak bu ürünler arasında tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Bornozu Kullanım Avantajları 

Tek bornozunun çeşitli kullanım avantajları bulunuyor. Öncelikle bebeğin banyoya sonrası üşümesi engelleniyor. Bunun yanı sıra kışlık ya da yazlık oluşturulan bebek bornozları ile bebeğin mevsim geçişlerine yönelik hissedebileceği herhangi bir aksiliğin önüne geçiliyor. Kışlık polar ya da peluş bebek bornozları ile çocuğunuzun vücut sıcaklığı korunuyor. Yaz aylarında ise ince kumaşlardan oluşturularak tasarlanan pamuklu bebek bornozları ile ise bebeğiniz terletmiyor. Bunun haricinde bebek bornozlarını özellikle kundak havlularını yeni doğan bebekler için uyku döneminde önemli ürünlerden biri oluyor. Anne sıcaklığı ve güvenini sağlayan kundak bebek havluları ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürün modelleri arasında yer alıyor. Online üzerinden birbirinden avantajlı bu ürün modellerini görüntüleyerek satın alabilirsiniz.

Bebek Bornozu Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Bebek bornozu satın alırken bazı detaylara dikkat etmek büyük önem arz ediyor. Öncelikle ürünün kalitesi ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli detaylardan biri olarak kullanıcılara önemle hatırlatılır. Markanın güvenilirliğine paralel olarak ürünün kalitesi de kendini gösteriyor. Bu sebeple kullanıcılar, bebek bornozu satın alırken satın alacağı ürünün kumaş türüne ve hassas bir yapıya sahip olmasına dikkat etmesi oldukça önemli kriterlerden biri oluyor. Bunun yanı sıra bir diğer önemli unsurlardan biri satın alınacak bornoz türünün bebeklerin yaş skalasına uygun olması gerektiği oluyor. Aksi takdirde satın alınan üründen elde edilebilecek verim yeterli gelmeyebilir. Bununla beraber ürünün yıkanma şekilleri de oldukça önemli kıstaslardan biri olarak sayılabilir. Bazı kumaş türlerinde yıkandıktan sonra tiftiklenme ya da bedende küçülme görülebilir. Bu sebeple ürün satın alırken yıkanma şekillerine göre tercihte bulunmak büyük önem arz ediyor. Bu kriterlere dikkat ederek bebeğiniz için uygun olan bornoz ve havlu modellerini seçebilirsiniz. 

Bebek Havlusu ve Bornozu Fiyatları 

Bebek havlusu ve bornozu fiyatları pek çok unsura göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün kalitesi, markası, tasarımı, işlevi, kumaş türü ve özelliği fiyat farkına doğrudan etki eden özelliklerden birkaçı olarak sayılabilir. Bebek havlusu veya bornozu üzerinde tercih yaparken bütçe aralığı oldukça önemli kıstaslardan biri olarak kullanıcıların dikkat ettiği nokta oluyor. Hepsiburada'nın geliştirilmiş arama motoru ile birbirinden farklı markaların ürünlerini görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz markanın ismini ve üründe görmek istediğiniz özellikleri belirleyerek sadece belirlediğiniz ürünleri sayfanıza düşürebilirsiniz. Bunun haricinde fiyat filtresi özelliği ile bebek havlusu ya da bebek bornoz takımı için ayıracağınız bütçe aralığını sınırlandırabilirsiniz. Bu sınırlandırma işlemini gerçekleştirirken bütçe aralığınıza uygun olacak fiyatı minimum ve maksimum olacak şekilde filtreleyebilirsiniz. Bu işlem sonucunda sadece belirlediğiniz bütçe aralığındaki ürünleri görüntüleyerek hem bütçe hem de zaman tasarrufu elde etme olanağına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Böylece ürünleri hem kalite hem de fiyat performansı açısından aynı anda değerlendirme fırsatına erişerek alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bütçe dostu bu platformun sunmuş olduğu birbirinden avantajlı kullanım kolaylığı ile online alışverişinizi gerçekleştirirken kendinizi konforlu hissedebilirsiniz.

Bebek Havlusu ve Bornozu Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları ürün tercihinde pek çok kullanıcıya rehber görevi görüyor. Ürünle ilgili yapılan yorumlar, kullanım detaylarına ilişkin öneriler ve diğer pek çok unsur deneyimli kullanıcıların analizleri ile belirleniyor. Yapılan birbirinden farklı yorumlar kullanıcıların kafalarında ürünle ilgili oluşan soru işaretlerini gidermede büyük ölçüde yardımcı oluyor. Bebeğiniz için bebek havlusu ya da bornoz takımı satın alırken deneyimli kullanıcıların ürün ve modeller ile ilgili yaptığı yorumlara göz atabilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız ürün üzerinde detaylı değerlendirmeler yapma fırsatına erişerek daha doğru bir şekilde karara varabilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada deneyimli kullanıcıların beğenilerine göre en çok satın alınan ve memnun kalınan ürün modellerini öne çıkanlar kategorisinde kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu şekilde ürünleri filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Bu ürünler arasından tercihlerinizi gerçekleştirerek satın alacağınız üründe daha fazla memnuniyet duyma fırsatı elde edebilirsiniz.

Bebek Havlusu ve Bornozu İndirim ve Kampanyaları 

Çeşitli gün ve haftalarda birbirinden farklı indirim ve kampanyalar Hepsiburada ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu indirim ve kampanyaları sıkı takip ederek satın alacağınız ürün üzerinde tanımlama fırsatı elde edebilirsiniz. Satın alacağınız ürün üzerinde herhangi bir indirim veya kupon tanımlanabilir özellikte ise piyasadan daha uygun fiyata ürün satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle bütçe tasarrufu elde ederek yapacağınız alışverişten kazançlı çıkabilirsiniz. Bu platformun sağlamış olduğu birbirinden farklı avantajlardan faydalanarak ayrıcalıklı kullanıcılardan biri olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Havlusu ve Bornozu Fiyatları

4198 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yaş
Toplam 43 / 4198 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?