Bebeklerin hassas ciltlerinin bakımı, temizliği ve korunması için geliştirilen Biobaby, bebeklerin bu alanlardaki tüm ihtiyaçlarını gidermek için ideal ürünler sunuyor.

Alman laboratuarlarında dermatolojik olarak test edilen Biobaby güneş kremi,  hiçbir ürününde bebeğinizin cildine zarar verebilecek alkol, paraben, parfüm gibi kimyasal maddeler içermiyor. Organik bileşenlerden oluşan Biobaby ürünleri ile doğal cilt florasının yapısını bozulmadan korunuyor ve nemlendiriliyor.

Tüm bakım, temizlik ve koruma serilerinde doğal içerikler kullanarak üretim yapan Biobaby, güneş serisinde de organik içeriği sebebiyle güvenilir bir alternatif olarak pek çok anne tarafından tercih ediliyor.

Biobaby Güneş Kremi ve Losyon

Güneş ışınları cilde direkt olarak temas ettiğinde zarar verici olabildiği için, özellikle hassas bebek ciltleri ekstra bir korumaya ihtiyaca duyuyor. Bu ihtiyacı karşılamak için üretilen Biobaby güneş kremi ve losyon hassas ciltleri güneş ışınlarının zararlı etkilere karşı korurken, vücudun d vitaminini karşılaması için gereken güneş ışınlarını sağlıkla alabilmesine yardımcı oluyor.

Özellikle bebeklerin cildi çok daha korunaksız olduğundan, yüksek faktörlü güneş kremleri, bebeklerin hassas ciltleri için gereken korumayı tek başına sağlamaya yetmezken, Biobaby güneş kremi ve losyon, cildin yapısını bozacak zararlı maddeler içermeden spf 50 koruma faktörü ile tam koruma sağlıyor.

Yalnızca bebekler için geliştirilmiş özel formülü sayesinde, zararlı kimyasal etkilerine karşı savunmasız olan hassas bebek cildine de zarar vermiyor ve cildi tahriş etmiyor. Bebeklerin hassas cilt tiplerine uygun olduğu için çevresel faktörlere karşı da tam bir koruma kalkanı gibi cildi sarıyor, nem kaybını önleyerek, nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak test edilen Biobaby güneş kremi,  bebek ciltlerine uygun olduğu kanıtlanmış bir ürün olduğu için tüm anneler güvenle kullanıyor. Organik içeriği sayesinde, deri üzerindeki gözenekleri tıkamıyor ve bebek cildinin nefes almasını sağlıyor.

Biobaby güneş kremlerinden maksimum fayda ve koruyuculuk sağlamak için, tam güneşe çıkıldığında değil, güneşe çıkılmadan bir süre önce kullanılması gerekiyor. Böylece güneş kreminin cilt tarafından emilimi için yeterli süre geçmiş olacağından daha etkin bir koruma ve nemlendirme sağlanmış oluyor. Yapısındaki doğal yağlar suyla temas ettiğinde de etkisini kaybetmediği için Biobaby güneş kremi&losyon cildi korumaya devam ediyor.

Biobaby Güneş Yağı

Bebek ciltleri normalden çok daha hassas olduğu için, özel olarak korunmaları gerekiyor. Doğal yağlardan elde edilen Biobaby güneş yağı, dış etkilere daha açık ve daha savunmasız olan bebek cildini özel olarak tasarlanmış hipoalerjenik formülü ile tahriş etmiyor ve güneş ışınları, rüzgâr, deniz ve çevresel faktörler yüzünden kuruyan bebek cildine gereken nem takviyesini yaparak, cilt sağlığını ve bütünlüğünü koruyor.

Minerallerle zenginleştirilmiş formülü ile hassas ciltlerin daha çabuk kaybolan elastikiyetlerinin korunmasına yardımcı oluyor. Aynı şekilde güneş ışınlarına karşı cildi sararak, zararlı ışınlardan kaynaklanan kızarıklık, lekelenme ya da daha ileri boyutlardaki yanmalara karşı koruma sağlıyor. Mevsimsel şartların sebep olduğu gerginliği azaltıyor.  Günlük kullanıma uygun olan Biobaby güneş yağı, cilde dost yapısı sayesinde sık kullanımdan kaynaklanan herhangi bir probleme yol açmıyor.

Dermatolojik olarak test edilmiş ve tüm bebek ciltleri için uygun olduğu kanıtlanmış Biobaby güneş yağı, dış etkenlere karşı korumasının yanı sıra doğal yağlardan elde edilen zengin içeriği ile cildi besliyor. Bebek cildi ile uyumlu ph değeri sayesinde, sağlıklı ve dengeli bir şekilde cildi nemlendiriyor ve bebekleri rahatlatıyor. Su ile temas ettiğinde etkisini kaybetmiyor ve suyun içindeki nemi hapsederek, daha uzun ve daha yoğun bir koruma sağlıyor. Alkol, renklendirici, paraben ya da parfüm içermiyor.

 

BioBaby Güneş Kremi ve Yağları

1 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. BioBaby
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Uriage
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Satıcı
 • Marka BioBaby
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/biobaby
BAŞA DÖN