Blade marka parfümler, kendine has kokuları ve kalıcı etkileriyle moda takipçilerinin ve dış görünüşlerini özel bir parfümle zenginleştirmek isteyenlerin önde gelen tercihleri arasında yer alıyor. Markanın; modacılar, bilim insanları ve koku uzmanları tarafından geliştirilen birçok parfüm çeşidi, hem kadınlara hem de erkeklere özel onlarca seçenek oluşturuyor. Uzun ömürlü ve etkileyici bir kokuya sahip olarak kendi kimliklerini, çevrelerindeki insanlara daha iyi yansıtmak isteyenler için oldukça ideal bir marka olan Blade ile hem kaliteli hem de çarpıcı bir parfüme ulaşmak kolaylaşıyor. Modern çizgiler taşıyan şişe tasarımları, estetik olarak da kullanıcılarının beğenisini alırken parfümün kokusunun kaçmamasını da sağlayarak işlevsel bir özellik gösteriyor.

Blade Parfüm Çeşitleri Nelerdir?

Özel tasarımlarla dış görünüşleri daha da çekici hâle getirilen Blade parfümler, dinamik bir görüntü ortaya koyuyor. Gençlerin ve yetişkinlerin önde gelen tercihleri arasında yer almayı başaran marka, kadın ve erkek modellerini ayrı ayrı satışa sunmasının yanı sıra sevgililer için özel olarak tasarlanan paketlerle de alıcılarını memnun ediyor. Patenti Blade'e ait olan ve başka yerlerde bulunamayacak özgün parfüm çeşitleri, çiçek özlü kokulardan daha keskin ve çarpıcı kokulara kadar geniş bir çeşitlilik yaratıyor. Tüm bunlara ek olarak sporculara, çalışanlara özel parfümler de üretiliyor. Günlük hayat için ve özel hayat için farklı kokular sürmeyi tercih eden erkek ve kadınlar, bu ihtiyaçlarını Blade parfüm çeşitleri ile karşılayabiliyor. Marka, sıcak yaz aylarında yaşanan terleme problemini yok eden deodorantlarıyla da göz dolduruyor.

Blade Parfüm Fiyatları Ne Kadar?

Özel fiyat avantajı sağlayan ve ikili ya da üçlü olarak da satılabilen Blade parfümler, farklı ekonomik seviyelere uygun opsiyonlar yaratıyor. Farklı şişe boyutlarıyla da tüketicilerin karşısına çıkan Blade; küçük, orta ve büyük boy seçenekleriyle ekonomik ürünler oluşturuyor. Az miktarda sıkıldığında dahi etkisini hissettiren Blade parfümler, uzun soluklu bir kullanımı mümkün kılan kalıcı kokularıyla alıcıları için cazip seçenekler oluşturuyor. Blade ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarına ek olarak kullanışlı şişe tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Blade Parfüm Kalıcı mı? 

Özel formüller kullanılarak geliştirilen Blade parfümler, kalıcılık konusunda alıcılarının beklentilerini karşılayarak hem tende hem de kumaşlarda uzun süreli bir etki bırakıyor. Modası geçmeyen unutulmaz kokular oluşturmayı başaran Blade, kadınların ve erkeklerin yanı sıra yaşlıların ve gençlerin de büyük beğenisini kazanmayı başarıyor. Cildi tahriş etmeyen üretim teknolojileriyle sağlık açısından da olumlu geri dönüşler alan Blade, günlük hayatta daha havalı bir tarza sahip olmaya yardım ediyor. Elbiseleri değişse de kokuları aynı kalan kullanıcılar, çevrelerinde hep aynı etkiyi bırakmalarını sağlayan kokularıyla görünmez bir imza oluşturuyor. Blade marka parfümler ve deodorantlar, hoş bir kokuya sahip olmak isteyen bakımlı kişilerin takdirini topluyor.

Blade Parfüm Nasıl Açılır?

Blade ürünleri arasındaki metal şişe tasarımına sahip olan modeller, genellikle gaz hâlinde püskürtme sistemiyle çalışan düzenekleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra cam şişeli tasarımı bulunan modeller de bulunuyor. Bu tasarımla sunulan parfümler  depüskürtme düzeneğini kullanıyor. Her iki modelin de şişeyle uyumlu kapak tasarımları bulunuyor. Aşağıdan yukarıyla doğru uygulanan ufak bir parmak hareketiyle Blade parfüm şişeleri rahatlıkla açılabiliyor. Kullanım tamamlandıktan sonra parfümün kokusunu daha iyi muhafaza etmek için aynı şekilde, bu sefer yukarıdan aşağıya doğru bir basınç uygulayarak kapağı kapatmak mümkün hâle geliyor. Blade markasının özgün kokularının sunumunu daha estetik kılan özgün şişe tasarımları, parfümün yarattığı havayı yansıtan şekilleriyle alıcıların ilgisini çekiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Blade

70 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Miktar
  6. Türü
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön