Bilgisayar oyunlarını daha konforlu şekilde oynamak ve oyunlarda başarısını artırmak isteyenler, oyunculara yönelik geliştirilen çevre birimlerine yöneliyor. Köklü çevre birimi markası A4 Tech’in alt markalarından biri olan ve geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar üzerinden teknoloji ve oyun meraklılarıyla buluşturan Bloody, özgün tasarımlı klavye çeşitleriyle oyuncuların gözdesi oluyor. Son yıllarda popüler hale gelen mekanik klavyelerin yanı sıra klasik membran yapılı ürünlere de ev sahipliği yapan Bloody klavye, konusundaki uzmanlığını, her üründe gösteriyor. KeyDominator 2 adlı yazılımla işlevleri pratik şekilde kişiselleştirilebilen ve oyuncuların, rakipleri karşısında birkaç adım daha öne geçmelerini sağlayan modeller, oyun süreçlerinin yanı sıra metin tabanlı kullanımlarda da ideal seçenekler arasına rahatlıkla giriyor.

Farklı Gereksinimlere Göre Farklı Özelliklerde Bloody Klavye Modelleri

Klavye özelinde ürün gamını, oyuncuların gereksinimlerine göre şekillendiren Bloody klavye modellerini; RGB aydınlatmalı tam mekanik, tam mekanik, 8 tuşu mekanik, 4 tuşu mekanik ve mekanik olmayan (membran) şeklinde sınıflandırıyor.

Oyuncuların motivasyon kaynağı olurken tarzlarını da yansıtmalarına yardımcı olan RGB aydınlatmayla zenginleştirilen RGB tam mekanik klavyeler, markanın mekanik anahtarlama kullandığı ürünler oluyor. Milisaniyelerin önem kazandığı rekabetçi oyunlarda başarı elde etmek isteyen ve edindiği klavyeyi yıllarca kullanabilmeyi hedefleyen oyun tutkunlarının yönelebilecekleri modellerdeki tuşlar, Bloody’nin Light Strike adını verdiği mekanizma sayesinde 0.2 ms içerisinde aktive edilebiliyor. Gecikmesiz yapıdaki tuşlar, 100 milyon tıklama ömrüyle dayanıklılığını kanıtlıyor. Hem ön tanımlı olarak gelen aydınlatma seçenekleri hem de tamamen kişiselleştirilebilir RGB aydınlatma desteğiyle göz dolduran mekanik formlu Bloody klavye çeşitleri, sıvı dökülmelerine dayanıklı olmasıyla da beğeni topluyor. Numerik tuşlu ürünlerin yanında numerik tuşsuz modeller de Bloody’nin mekanik klavyeleri içerisinde yer alıyor. Özellikle yer sıkıntısı olan ya da aktif olarak numerik tuşları kullanmayanlar, doğrudan doğruya ilgili modelleri tercih edebiliyor. Tek renk aydınlatma sunan mekanik klavyeler de teknik açıdan, RGB destekli ürünlerden farklılık içermezken tasarım itibarıyla daha sade ve geleneksel görünebiliyor.

Mekanik Tuşun Hızı ve Membran Dokunun Konforu Bir Arada

8 tuşu mekanik yapıdaki Bloody klavye modelleri, FPS ve aksiyon türü oyunlarda en sık kullanılan; Q, W, E, R, A, S, D, F tuşlarının mekanik olmasıyla öne çıkıyor. Bu tür oyunlar oynayıp hamlelerini milisaniyeler içerisinde gerçekleştirmek isteyen oyun tutkunlarının tercih edebilecekleri klavyeler, tasarım açısından mekanik formdaki klavyelerden geri kalmıyor. Bilek destekli ve bilek desteksiz olabilen ürünler, tek renk veya RGB aydınlatmayla gelebiliyor. 4 tuşu mekanik yapıdaki ürünler ise FPS ve aksiyon oyunlarındaki karakterlerin ya da araçların yönetilebilmesinde kullanılan W, A, S, D tuşlarının mekanik olmasıyla oyuncuların ilgisini çekiyor. RGB desteğine sahip modeller, etkileyici tasarımları ve oyunculara özel ekstra tuşlarıyla fark yaratıyor. Mekanik tuşlu klavyelerin aktif kullanım esnasında çıkardığı sesten hoşlanmayan ya da membran klavyelerin sunduğu klasik dokunuş hissiyatından vazgeçemeyenlere özel olan membran yapıda Bloody klavye modelleri de bulunuyor. Sade ya da agresif tasarımlı olabilen ürünler, RGB aydınlatma, tek renk aydınlatma, multimedya tuşu, oyun tuşu, bilek desteği gibi değişkenler içerebiliyor.

Kablo uzunluklarından kasa kalitesine, ergonomik yapısından yazılım desteğine kadar pek çok özelliğiyle teknoloji ve oyun tutkunlarından tam not alan Bloody klavye çeşitleri, dayanıklı ve konforlu kullanım sağlayan bir klavye edinmeyi amaçlayanlar için de güzel bir seçenek oluyor. Ürünün sahip olduğu teknik özelliklere göre değişiklik gösteren Bloody klavye fiyatları, kısıtlı bütçesiyle daima en iyi oyuncu ekipmanını almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bloody Klavye Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Bağlantı
  1. Kablolu
 5. Klavye Tipi
 6. Markalar A-Z
  1. Bloody Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Inca Klavyeler
  11. MF Product Klavyeler
  12. Platoon Klavyeler
  13. SW Future Klavyeler
  14. Asus Klavyeler
  15. Microsoft Klavyeler
  16. Motospeed Klavyeler
  17. Philips Klavyeler
  18. Redragon Klavyeler
  19. PolyGold Klavyeler
  20. Concord Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Rush Klavyeler
  23. Trust Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. SteelSeries Klavyeler
  28. Dexim Klavyeler
  29. Hytech Klavyeler
  30. Micropack Klavyeler
  31. Trilogic Klavyeler
  32. GameBooster Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Ajazz Klavyeler
  36. Apple Klavyeler
  37. Casper Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Xtrike Me Klavyeler
  41. Cooler Master Klavyeler
  42. Corsair Klavyeler
  43. Ducky Klavyeler
  44. Piranha Klavyeler
  45. Avec Klavyeler
  46. GOMAX Klavyeler
  47. Hiper Klavyeler
  48. Promate Klavyeler
  49. Raynox Klavyeler
  50. Yukka Klavyeler
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Touchpad
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Bloody
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/bloody
Başa dön