Bilgisayar oyunlarını daha konforlu şekilde oynamak ve oyunlarda başarısını artırmak isteyenler, oyunculara yönelik geliştirilen çevre birimlerine yöneliyor. Köklü çevre birimi markası A4 Tech’in alt markalarından biri olan ve geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar üzerinden teknoloji ve oyun meraklılarıyla buluşturan Bloody, özgün tasarımlı klavye çeşitleriyle oyuncuların gözdesi oluyor. Son yıllarda popüler hale gelen mekanik klavyelerin yanı sıra klasik membran yapılı ürünlere de ev sahipliği yapan Bloody klavye, konusundaki uzmanlığını, her üründe gösteriyor. KeyDominator 2 adlı yazılımla işlevleri pratik şekilde kişiselleştirilebilen ve oyuncuların, rakipleri karşısında birkaç adım daha öne geçmelerini sağlayan modeller, oyun süreçlerinin yanı sıra metin tabanlı kullanımlarda da ideal seçenekler arasına rahatlıkla giriyor.

Farklı Gereksinimlere Göre Farklı Özelliklerde Bloody Klavye Modelleri

Klavye özelinde ürün gamını, oyuncuların gereksinimlerine göre şekillendiren Bloody klavye modellerini; RGB aydınlatmalı tam mekanik, tam mekanik, 8 tuşu mekanik, 4 tuşu mekanik ve mekanik olmayan (membran) şeklinde sınıflandırıyor.

Oyuncuların motivasyon kaynağı olurken tarzlarını da yansıtmalarına yardımcı olan RGB aydınlatmayla zenginleştirilen RGB tam mekanik klavyeler, markanın mekanik anahtarlama kullandığı ürünler oluyor. Milisaniyelerin önem kazandığı rekabetçi oyunlarda başarı elde etmek isteyen ve edindiği klavyeyi yıllarca kullanabilmeyi hedefleyen oyun tutkunlarının yönelebilecekleri modellerdeki tuşlar, Bloody’nin Light Strike adını verdiği mekanizma sayesinde 0.2 ms içerisinde aktive edilebiliyor. Gecikmesiz yapıdaki tuşlar, 100 milyon tıklama ömrüyle dayanıklılığını kanıtlıyor. Hem ön tanımlı olarak gelen aydınlatma seçenekleri hem de tamamen kişiselleştirilebilir RGB aydınlatma desteğiyle göz dolduran mekanik formlu Bloody klavye çeşitleri, sıvı dökülmelerine dayanıklı olmasıyla da beğeni topluyor. Numerik tuşlu ürünlerin yanında numerik tuşsuz modeller de Bloody’nin mekanik klavyeleri içerisinde yer alıyor. Özellikle yer sıkıntısı olan ya da aktif olarak numerik tuşları kullanmayanlar, doğrudan doğruya ilgili modelleri tercih edebiliyor. Tek renk aydınlatma sunan mekanik klavyeler de teknik açıdan, RGB destekli ürünlerden farklılık içermezken tasarım itibarıyla daha sade ve geleneksel görünebiliyor.

Mekanik Tuşun Hızı ve Membran Dokunun Konforu Bir Arada

8 tuşu mekanik yapıdaki Bloody klavye modelleri, FPS ve aksiyon türü oyunlarda en sık kullanılan; Q, W, E, R, A, S, D, F tuşlarının mekanik olmasıyla öne çıkıyor. Bu tür oyunlar oynayıp hamlelerini milisaniyeler içerisinde gerçekleştirmek isteyen oyun tutkunlarının tercih edebilecekleri klavyeler, tasarım açısından mekanik formdaki klavyelerden geri kalmıyor. Bilek destekli ve bilek desteksiz olabilen ürünler, tek renk veya RGB aydınlatmayla gelebiliyor. 4 tuşu mekanik yapıdaki ürünler ise FPS ve aksiyon oyunlarındaki karakterlerin ya da araçların yönetilebilmesinde kullanılan W, A, S, D tuşlarının mekanik olmasıyla oyuncuların ilgisini çekiyor. RGB desteğine sahip modeller, etkileyici tasarımları ve oyunculara özel ekstra tuşlarıyla fark yaratıyor. Mekanik tuşlu klavyelerin aktif kullanım esnasında çıkardığı sesten hoşlanmayan ya da membran klavyelerin sunduğu klasik dokunuş hissiyatından vazgeçemeyenlere özel olan membran yapıda Bloody klavye modelleri de bulunuyor. Sade ya da agresif tasarımlı olabilen ürünler, RGB aydınlatma, tek renk aydınlatma, multimedya tuşu, oyun tuşu, bilek desteği gibi değişkenler içerebiliyor.

Kablo uzunluklarından kasa kalitesine, ergonomik yapısından yazılım desteğine kadar pek çok özelliğiyle teknoloji ve oyun tutkunlarından tam not alan Bloody klavye çeşitleri, dayanıklı ve konforlu kullanım sağlayan bir klavye edinmeyi amaçlayanlar için de güzel bir seçenek oluyor. Ürünün sahip olduğu teknik özelliklere göre değişiklik gösteren Bloody klavye fiyatları, kısıtlı bütçesiyle daima en iyi oyuncu ekipmanını almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Bloody Klavye Fiyatları

10 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bloody
  2. Rampage
  3. Everest
  4. A4Tech
  5. Logitech
  6. Hadron
  7. Asus
  8. Platoon
  9. Trust
  10. Microsoft
  11. HP
  12. Inca
  13. PolyGold
  14. Frisby
  15. Gamepower
  16. Packard Bell
  17. Rush
  18. Concord
  19. Dell
  20. Razer
  21. Turbox
  22. Cooler Master
  23. Corsair
  24. Redragon
  25. SteelSeries
  26. GameBooster
  27. GAMEMAX
  28. Acer
  29. Appa
  30. Elba
  31. Apple
  32. Avec
  33. Gringo
  34. HyperX
  35. Raynox
  36. Addison
  37. Dark
  38. Fantech
  39. Flaxes
  40. Hiper
  41. Lenovo
  42. MSI
  43. Rebber
  44. BLUECAT
  45. Kingston
  46. Philips
  47. Tigoes
  48. İzoly
  49. Cyber
  50. Defender
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
  1. Kablolu
 8. Klavye Tipi
 9. Dili
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Touchpad
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Bilek Desteği
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Bloody
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/bloody
Başa dön