Klavyeler, oyuncular açısından en önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Birçok marka gelişen oyuncu kitlesinin ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli klavye modelleri üretiyor. Çoğu sektörde olduğu gibi oyun sektöründe de belirli modalar ve akımlar bulunuyor. Bloody, hem sektörde hakim olan trendlere uygun ürünler üretiyor hem de oyuncular arasında ikonikleşmiş tarzda ürünler üretiyor. Ayrıca Bloody’nin oldukça geniş bir üretim yelpazesi bulunuyor. Bu sayede hem giriş seviyesinde hem orta segmentte hem de profesyonel seviyede klavye modellerine rastlamak mümkün oluyor. Bloody, ürettiği klavyeler ile kullanıcılar tarafından sektörün en başarılı fiyat/performans markalarından biri olarak anılıyor.

Bloody Klavye Modelleri Oyuncuların Tercihleri Etrafında Şekilleniyor

Oyuncular için birçok klavye modeli üretilse de oyuncuların tüm taleplerine cevap veren bir model bulmak zor olabiliyor. Bloody, ürettiği klavye modellerini tamamen kullanıcının en iyi deneyimi yaşaması amacıyla dizayn ediyor. Böylece oyuncular, hem rekabetçi oyunlarda kendilerine yardımcı olabilen bir klavyeye hem de kendileri için tasarlanmış olan bir klavyeye sahip olabiliyor. Tuş dizilimleri, tuş tipleri, yardımcı tuşların bulunduğu noktalar ve makro tuşları gibi birçok özellik, oyuncuların deneyimini etkileyen hususlar arasında yer alıyor. Bloody klavye modellerinin kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanmasının başlıca sebepleri şunlardır:

 • Mekanik Tuş Anahtarları: Şüphesiz oyuncuların en çok önem verdiği klavye özelliği, mekanik tuş anahtarları oluyor. Bloody, giriş seviyesinden profesyonel seviyeye kadar ürettiği birçok klavye modelinde mekanik tuş anahtarlarına yer veriyor. Ayrıca bu anahtarlar, klasik bir MS değerine sahip olmuyor. Kullanıcı deneyimine önem veren Bloody, farklı hassasiyet seçeneklerine sahip olan modeller üretiyor. Bu sayede kullanıcılar, alışkanlıklarına en uygun klavyeye sahip olabiliyor. Profesyonel seviye klavye modellerinde tuş basım ömrü 100 milyona kadar varabiliyor.
 • Su Geçirmez Modeller: Özellikle profesyonel oyuncular, günlerinin büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiğinden yemeklerini dahi bu noktada tüketiyorlar. Zaman zaman sıvı dökülmesi gibi birçok kaza yaşanabiliyor. Bloody, ürettiği birçok klavye modelini su geçirmeyen tasarımlarla üretiyor. Sıvı dökülmesi sonrasında klavyelerde herhangi bir bozulma yaşanmıyor ve su akış kanalları sayesinde klavye içerisinde sıvı birikmiyor.
 • Bilek Desteği: Uzun süreler boyunca bilgisayar oynayan kullanıcıların en büyük şikayeti bilek ağrısı oluyor. Bloody, bazı klavye modellerinde bilek desteğine yer veriyor. Bu bilek destekleri hafızalı materyallerden üretiliyor ve bu sayede ilk günkü yapılarını koruyabiliyor. Bilek destekleri tüm klavyeyi kaplamak yerine oyuncuların yoğun bir şekilde kullandığı klavyenin sol tarafında yer alıyor.
 • Metal Plaka: Bloody, ürettiği klavyelerin maksimum dayanıma ve ömre sahip olması amacıyla klavyelerde metal bir plaka kullanıyor. Bu metal plaka hem klavyelerin görünümü hem de kalitesi açısından büyük bir öneme sahip oluyor.
 • Makro Tuşları: Makro tuşları MOBA ve MMO türünü tercih eden oyuncular tarafından oldukça önemseniyor. Bloody, ürettiği orta ve profesyonel segment modellerin birçoğunda makro tuşlara yer veriyor. Bu tuşlara yazılım arayüzü sayesinde çeşitli kombinasyonlar ve fonksiyonlar atanabiliyor.

Bloody Klavye Modelleri Kullanıcıların Zevklerine de Hitap Ediyor

Oyun sektöründe yaşanan gelişmeler sonucunda üretilen birçok ekipmanda daha sade tasarımlar tercih ediliyor. Ancak bu sade tasarımlar bazı oyunculara hitap etmiyor. Bloody, ürettiği klavye modellerinde hem sade hem de ihtişamlı tasarımlara yer veriyor. Bu sayede farklı zevklere sahip olan kullanıcılara başarıyla hitap edebiliyor. Klavyelerin genel görünümünü RGB ışıklandırmalarıyla destekleyen Bloody, geliştirdiği yazılım arayüzü sayesinde kullanıcılara büyük bir özelleştirme imkânı sunuyor. Bu RGB ışıklandırmalar tam olarak 16.7 milyon farklı renk seçeneğine ayarlanabiliyor. Siz de uygun fiyat seçenekleriyle oyun deneyiminizi iyileştiren ve estetik kaygılarınızı gideren bir klavye modeline sahip olmak isterseniz Bloody klavyelerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bloody Klavye Fiyatları ve Modelleri

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bloody Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. MF Product Klavyeler
  10. Redragon Klavyeler
  11. Asus Klavyeler
  12. A4Tech Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. Platoon Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Frisby Klavyeler
  20. Inca Klavyeler
  21. PolyGold Klavyeler
  22. Packard Bell Klavyeler
  23. Turbox Klavyeler
  24. Concord Klavyeler
  25. Ajazz Klavyeler
  26. Apple Klavyeler
  27. Dell Klavyeler
  28. GameBooster Klavyeler
  29. Magic-Refiner Klavyeler
  30. Microsoft Klavyeler
  31. Philips Klavyeler
  32. SteelSeries Klavyeler
  33. Dexim Klavyeler
  34. Trilogic Klavyeler
  35. Corsair Klavyeler
  36. Delux Klavyeler
  37. Elba Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Piranha Klavyeler
  40. Raynox Klavyeler
  41. Xtrike Me Klavyeler
  42. AOC Klavyeler
  43. Addison Klavyeler
  44. GOMAX Klavyeler
  45. Hiper Klavyeler
  46. Hytech Klavyeler
  47. Rii Klavyeler
  48. Zalman Klavyeler
  49. Casper Klavyeler
  50. Classone Klavyeler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk
 8. Bağlantı
  1. Kablolu
 9. Klavye Tipi
  1. Mekanik
  2. Standart
 10. Dili
  1. Türkçe Q
 11. Nümerik Tuşlar
 12. Touchpad
 13. Aydınlatma
 14. RGB
 15. Bilek Desteği
 16. Multimedya Tuşları
 17. Fonksiyon Tuşları
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Bloody
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/bloody
Başa dön