Fren sisteminin önemli bir parçası olan fren diski, fren balatalarının tekerleklerini yavaşlatmada veya durdurmada önemli bir rol oynar. Her otomobil markası ve araç modeli için özel olarak tasarlanan Bosch fren diski ürünleri, araçların daha emniyetli bir şekilde yavaşlamasına katkıda bulunur. Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan fren diski araç için oldukça önemlidir. Değişik model seçenekleri arasından ihtiyacınıza hitap eden fren diskini tercih edebilirsiniz. 

Fren Diskinin Özellikleri Nelerdir?

Frenleme sisteminde önemli bir yere sahip olan fren diskleri, aracınızı minimum düzeyde bir çaba ile durdurmanıza yardımcı olur. Havalandırmalı fren diskleri sayesinde soğutma için yeterli performans elde edilebilir. Yüzey alanları oldukça büyük olan fren diskleri, ısı değişimi konusunda ideal özelliklere sahiptir. Havalandırmalı fren disklerindeki sürtünme halkaları, çubuk ya da ağ aracılığıyla birbirine kolayca bağlanabilir. Dönen fren diski sayesinde disk içindeki bir kanaldan havanın dışarı çekilmesi sağlanır. Kaliteli malzemelerden üretilen fren diskleri en zorlu koşulların bile üstesinden gelebilecek kapasitededir. 

Fren Diski Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fren disklerinde yer alan sürtünme halkaları hızlı bir şekilde deformasyona uğrama eğilimindedir. Rahatsız edici ses ve titreşimlerden uzak durmak için aşınan fren disklerinin yenisiyle değiştirilmesi gereklidir. Araç modelinize uygun olarak alacağınız ön ya da arka fren diski ile ihtiyacınız olan güvenliği sağlayabilirsiniz. Yüksek karbon teknolojisi ile üretilen fren diskleri, daha yüksek performans ve daha fazla sürüş konforu elde etmenize olanak tanır. Aracınızın markası ve modeliyle uyumlu olarak tasarlanan fren disklerini seçerek her türlü yolculuğa içiniz rahat bir şekilde çıkabilirsiniz. Delikli ya da oluklu olarak üretilen fren diskleriyle havanın sağlıklı bir şekilde soğutulmasına katkıda bulunabilirsiniz. Aracınıza uygun olan fren disklerini tercih ederek yedek parça ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Dış etkenlerden kaynaklanan çeşitli problemler sonucu hasar gören disklerinizi sağlam fren diski ile yenileyebilirsiniz. 

Fren Diski Kullanımı Nasıldır?

Hatasız montaj olanağı sunan fren diskleri son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Korozyona karşı koruma ve dış etkenlere karşı dayanma sağlayan disk kaplamasıyla sürüşleri daha güvenli hale getiren diskler araçlar için oldukça gereklidir. Fren diski kampanaları, üstün kalitedeki özellikleri ve kullanım açısından sağladığı kolaylıklar ile ön plana çıkar. Üst düzey işçilikle üretilen ön ve arka fren diskleri araçlar için uzun süreli koruma sağlar. Aşınma sınırına ulaşmış olan ya da yıpranan fren diskleri kısa süre içerisinde yenisiyle değiştirilebilir. Kaliteli ve doğru fren diski kullanımıyla frenleme sırasında oluşan ısı güvenli bir şekilde aktarılabilir. Isıyı belirli miktarlarda emebilen diskler ile aşırı ısınmadan kaynaklanabilecek sorunların önüne geçmeniz son derece kolaydır. 

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyat Seçenekleri

Bosh fren diski fiyatları modeller arasında farklılık gösterebilir. Araçların marka ve modeliyle uyumlu olarak tasarlanan fren diskleri ekonomik fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Ön fren diskleri arka fren disklerine göre fiyat olarak hafif düzeyde artış gösterebilir. Ön ve arka fren disklerini birlikte alarak aracınız için gerekli fren disklerini yedek parça olarak bulundurabilirsiniz. Fren diskleriniz zarar gördüğünde hasarlı olanı yenisiyle değiştirerek ekonomik açıdan tasarruf yapabilirsiniz. 

  • Kaliteli fren diskleriyle araç içerisinde sürüş güvenliğini sağlayabilirsiniz.
  • Frenlerin yıpranma ve aşınma düzeylerini azaltabilirsiniz. 
  • Parlak karbür kaplaması sayesinde kirli jant sorununa engel olabilirsiniz. 
  • Aşınmaya dayanıklı ve korozyon oluşturmayan fren diskleri ile yolculuk keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. 
  • Her türlü araç için üretilen fren diski ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun olan fren diskini çeşitli fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Fren Diski Fiyatları

1790 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Araç Markası
Toplam 24 / 1790 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20019478/60002136/bosch