Bosphorus, evlerini dekore ederken özgünlük ve yaratıcılık arayan kullanıcılar için ürettiği alternatif dekorasyon malzemeleri ile dikkat çekiyor. Ev yaşamını kolaylaştıran pratik ürünleriyle alıcılarını memnun eden Bosphorus, evlerine yeni bir soluk getirmek isteyen kişilerin tercihi olmayı başarıyor. Saklama hurçları ile sık kullanılmayan örtü, çarşaf gibi kumaş ürünlerinin bir arada saklanması için alan oluşturuyor. Yatakların altında, mobilyaların çekmecelerinde saklanabilen hurçlar, fermuarlı yapılarıyla sıkıca kapatılarak hava aldırmayan bir ortam oluşturuyor. Bu sayede kumaşlar, daha güvenli ve nemden uzak bir şekilde saklanabiliyor. Bir tarafının saydam renkli olması ile hurcun içini açmaya gerek kalmadan içerisinde ne olduğu tespit edilebiliyor. 

Banyolarda ev sakinlerine zaman kazandıran Bosphorus, organizerler aracılığıyla saç kurutması, saç düzleştiricisi ve saç fırçası gibi gereçlerin bir arada korunabilmesini sağlıyor. Duvara monte edilebilen Bosphorus banyo organizerleri sayesinde banyolarda ekstra alan kazanılırken duştan sonra gerekli olan tüm kurutma ve şekillendirme ihtiyaçlarına tek bir noktadan ulaşılabilme kolaylığına da erişiliyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan Bosphorus organizer, banyolarda yaşanabilecek su sıçraması problemine karşı korunalıklı yapısıyla paslanma oluşturmuyor. Farklı yerleşim noktalarına sahip akıllı tasarımı, hem küçük bir alan kaplıyor hem de tüm elektronik gereçlere uygun saklama seçenekleri yaratıyor. Eşya saklamak için ideal olan dayanıklı kutuları ile göz dolduran Bosphorus markasının ürünleri ile alan işgal eden giysiler, verimli bir şekilde depolanabiliyor. Kumaş kaplamasında yer alan desenlerle estetik bir görünüm yaratan ve çok amaçlı olarak kullanılabilen eşya saklama kutuları, aynı zamanda katlanabilir olma özellikleriyle boş hâldeyken çok küçük alanlara sığdırılabiliyor. Geniş iç hacme sahip olan bu kutular yardımıyla yaz mevsimlerinde kışlık ürünler; kış mevsimlerindeyse yazlık ürünler bir arada depolanabiliyor. Kulplu tasarım avantajından yararlanılarak kutunun kolay bir şekilde taşınabilmesi, mümkün hâle geliyor. 

Bosphorus'un ev hanımlarının işlerini kolaylaştıran ürün modelleriyle gereksiz ve sadece belli dönemlerde kullanılan eşyaların ev içerisinde alan kaplamasının önüne geçilerek daha ferah bir ev ortamına kavuşuluyor. Eşya düzenleyici modelleri sayesinde farklı ceplere sahip olan düzenleyiciye, irili ufaklı birçok ürün yerleştirilebiliyor. İhtiyaç anında, düzenli bir şekilde yerleştirilmiş olan ürünler arasından gereksinim duyulanlara kolayca ulaşılabiliyor. Çorap gibi giyim ürünlerinin yanı sıra saat ve mücevher gibi takı ürünlerinin de eşya düzenleyicilerinin kullanışlı ceplerinde depolanabilmesi, tüketicilere zaman ve alan kazandırmayı başarıyor.

Banyolarında da dekoratif bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için geliştirdiği ürün modelleriyle takdir toplayan Bosphorus firması, desenli sabunluk ürünleri ile şık bir görünüm oluşturuyor. Sabun kalıplarının kaymadan saklanabilmesi için uygun alan yaratan sabunluklar, işlemeli dış görünüşleriyle evlere artı katıyor. Sabunluk modellerinin yanı sıra banyo setleriyle komple yeni bir tasarım elde edilmesi de sağlanabiliyor. Sıvı sabunlar için oluşturulmuş olan seramik şişe sabunluğu ile temizlik maddelerinin şık bir şekilde sunumu mümkün hâle geliyor. Şişe sabunluğun dışında klasik sabunların saklanabilmesi için de yine seramik malzemeden üretilmiş olan sabunluk kalıplarından yararlanılabiliyor. Tüm bunlara ek olarak banyo seti içerisinde bulunan diş fırçası kabı da uyumlu görünümü ve seramik yapısı sayesinde banyolarda şıklık yaratıyor.

Evlerinin salonlarında evllik ve düğün resimlerini, çocuklarının fotoğraflarını asmak isteyen aileler için üretilmiş olan Bosphorus fotoğraf çerçeveleriyle fotoğrafların daha güzel bir şekilde görülebilmesi olanaklı hâle geliyor. Kaza sonucu düşürülseler dahi dayanıklı yapıları ile biçimlerini koruyan çerçeveler, arka bölümlerinde yer alan destekleri sayesinde dik bir şekilde sabitlenebiliyor. Parlak yüzeyleri yardımıyla fotoğrafların canlı ve renkli görünmesine destek olarak ev dekorasyonunu geliştiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosphorus

873 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Foto / Kamera
Spor Outdoor
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler