Braun ateş ölçer cihazlar, son dönemlerde özellikle küçük çocuğu olan anneler tarafından oldukça tercih edilen ürünlerden biridir. Braun, kaliteli üretimi sayesinde tüketici ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinir ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak ürün üretimine devam eder. Çok çeşitli ateş ölçer üretimi yapması da oldukça geniş bir kitleye hitap etme imkanı sunar.

Braun markası, ateş ölçer modellerinin üretiminde son teknoloji özelliklerden faydalanır. Bu özelliği sayesinde ürüne olan ilgiyi ve rağbeti artırır. Günlük hayatta da sık sık kullanım ihtiyacı duyulan ateş ölçer cihazlar, her yıl farklı şekillerde tüketici karşısına çıkar. Braun ateş ölçer modellerinin birçok kesime hitap edecek şekilde olması tüketici açısından da ekstra avantaj oluşturur. Ayrıca Braun ateş ölçerler, kullanım özellikleri kadar dış tasarımları ile de oldukça dikkat çeken ürünlerdir.

Braun Ateş Ölçer Modelleri

Braun ateş ölçer modelleri şık ve zarif görünümleri ile büyük beğeni toplar. Ayrıca ürünlerin kaliteli malzemeden üretilmiş olması da dayanıklılık sağladığı için ekstra tercih nedenlerinin başında gelir.

Braun Prt 2000 dijital ateş ölçer modeli, markanın sık tercih edilen ateş ölçer modelleri arasında yer alır. Yaşa göre ayarlanabilir olması tüketicinin beğenisini kazanır. 8 saniyede ölçüm yapabiliyor olması da ürünün beğenilen özellikleri arasında yer alır. Esnek uç yapısı sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Ayrıca zarif ve şık duruşu ile büyük beğeni toplayan bir üründür.

Braun Irt 6520 Thermoscan ateş ölçer modeli, önündeki büyük ekranı ile derece ölçüm konusunda büyük kolaylık oluşturur. 21 adet lens filtresi ve saklama kabının olması, ürün kullanımını pratik hale getirir. Ayrıca LCD ekran özelliği sayesinde karanlıkta da ölçüm yapabiliyor olması tercih nedenlerinin arasındadır.

Braun Irt 3030 Kulaktan ateş ölçer modeli çoğu doktorun kullandığı ve özellikle tavsiye ettiği ateş ölçer modelleri arasında yer alır. Bir saniye içerisinde ölçüm yapabilmesi ile özellikle de yeni doğan bebekler için kullanıma oldukça uygundur. Pil kapağının güvenlik kilitli olması kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün özellik zenginliğinin yanı sıra özel dış tasarımı ve elde kolay tutulabilir olması da tüketici beğenisini kazanan özellikleri arasında yer alır.

Braun Prt 1000 Thermoscan dijital ateş ölçer modeli on saniyede ölçüm özelliği ve BPA içermemesi ile özellikle de anneler tarafından yoğun olarak ilgi gören ürünler arasındadır. Esnek ucu ve zarif duruşu ile oldukça kullanışlı bir üründür. Son ölçüm değerinin de hafızada tutulması kolaylık oluşturur.

Braun Irt 6020 Thermoscan ateş ölçer saniyeler içerisinde ateşi en doğru şekilde ölçerek tüketici için büyük avantaj sağlar. Ürünün içerisinde 20 adet tek kullanımlık kulak filtresi olması, ürünü başka kişilerde kullanma imkanı oluşturur. LCD ekranının yanı sıra sesli görüntülü uyarı sistemi ile de oldukça dikkat çeken bir üründür. Yumuşacık ucu sayesinde kulağı acıtma ihtimali oldukça düşüktür. Cihaz ile yapılan son ölçüm daima kayıtlı kalır.

Braun BNT 400 We alından temassız ateş ölçer modeli oldukça kullanışlı ve kullanımı da oldukça rahat bir üründür. LCD ekranı sayesinde karanlık ortamlarda dahi ateş ölçümü yapma imkanı sağlar. Çıkan sonucun yüksek ya da düşük çıkması durumunda renkli uyarı sistemi bulunur. Bu özellik ürünün tercih edilme nedenlerinin başında yer alır. Kişinin yaşına göre programlanabilir olması da tüketici için büyük avantaj sağlar. Ayrıca geriye dönük 9 ölçüm kadar hafızasında saklama özelliğine sahiptir. Şık tasarımı sayesinde de oldukça dikkat çeken bir üründür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Braun Ateş Ölçer

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301160/80483224/braun