Bridgestone Oto Lastikler

1930 yılında ilk lastiğini Japonya'da üreten Bridgestone 85 yıl sonra 150 ülkede varlığını sürdüren bir dünya devi olarak lastikleri ile güven vermeye devam ediyor. Ar - Ge aşaması ile pek çok rakibinden sıyrılan Bridgestone gelişim stratejisini güvenliğe dayandırıyor.

Bridgestone Oto Lastikler

Teknoloji, performans, güvenlik ve dayanıklılık Bridgestone'un mühendis ve tasarımcılarının öncelikleri arasındadır. Ar - Ge süreci en üst teknolojiyi en güvenli şekilde kullanırken, performansın ve dayanıklılığın da üst düzeyde kalmasını sağlar. Bu durum da her anlamda tatmin edici bir sürüş hissi verir. Bridgestone'un Formula 1 ile gelen şampiyonlukları ve devamında FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın tek lastik tedarikçisi olması, bu alanda yaptığı çalışmaların ne kadar doğru ve yararlı olduğunun bir göstergesidir. Geliştirdiği teknolojiler ile ürettiği her lastiği defalarca test eden firma, standart bir yol sürüşünün çok üstünde, zorlayıcı şartlar ile bu testleri gerçekleştirir. Aracınız için tercih ettiğiniz lastiğin size gelmeden önce, çok zorlu testlerden geçtiğinden ve tam not almayı başardığından emin olabilirsiniz.

Bridgestone Oto Lastik Fiyatları

Bridgestone oto lastikleri, dünyanın en gelişmiş lastik teknolojileri ile üretilen lastikleri arasında yer alıyor. NASA'nın geliştirdiği, su tahliye yüzeyi gibi üst düzey teknolojileri lastiklerine uygulayan Bridgestone, kullanım ve performans açısından kıyaslandığında fiyatları ile de sunduğu performansın hakkını fazlasıyla verir. Düzenli yüzey teması, çift katmanlı sırt, uzun karbon zinciri gibi farklı teknolojiler ile güçlendirilen Bridgestone oto lastikler, uzun ömürlü olmaları nedeni ile de tercih edilenler arasında yer alır.

Bridgestone Teknolojisi Nedir?

Bridgestone geliştirdiği teknolojisi ile Bridgestone lastikler için, ham madde süreci ile başlayıp kullanıcıya teslim edilene kadar geçen zamanda her zaman güvenlik mottosu ile ilerler. Güvenlik, konfor ve dizayn ile üçlü bir sac ayağı dengesi kuran Bridgestone oto lastikler "Sürprizi yaşa" hissini ön plana çıkarmak için geliştirilir. 1995 yılından bugüne kadar gelen DONUTS teknolojisi zamanla AQ DONUTS ve AQ DONUTS II olarak güncellenmiştir. Lastik tasarımına yeni bir bakış açısı getiren GUTT ve GUTT II teknolojisi sessiz ve dengeli bir sürüş hissi sunar. O-Bead ve O-Bead II teknolojisi ise lastiğin yol ile buluşmasının daha dengeli bir basınç ile olmasını sağlar. Flat Force Block teknolojisi desen blok tasarımı ile asfalt yolda dengeli basınç dağılımı ile sürüş kalitesini arttırır. Bridgestone oto lastikleri için, üretim aşamasında kullanılan kauçuk malzemenin daha dayanıklı olması L.L Carbon teknolojisi ile sağlanır. Uzun karbon zinciri çatlama, yırtılma gibi ihtimallerin ortaya çıkma süresini uzatır. AQ Karışım ve Dual Layer Tread teknolojileri ise lastiğin daha uzun ömürlü olmasını ve bu sırada performansının azalmamasını sağlar. AQ karışım, üretilen lastiğin malzemesi için kullanılan yeni bir materyal karışımdır. Bu karışımda lastiğin sürüş esnasında ortaya çıkardığı yüksek enerji yüzünden, sertleşmesi engellenir ve özellikle ıslak sürüş anında yüksek performans sunması sağlanır. Dual Layer Tread yani çift katmanlı karışım teknolojisi de, yol tutuşunu daha yüksek segmente taşıyan ikinci bir katman sunar. Bu katman sayesinde yumuşak sürüş hissi ve üst düzey ıslak zemin yol tutuşu ortaya çıkar.

1968 yılında aldığı prestijli bir ödül olan Deming ve bu ödülün devamında gelen başarılı ortaklıklar ile Bridgestone, dünyaya yayılmaya ve tam anlamıyla beğeni kazanmaya başladı. O günden beri teknolojisinden, kalitesinden, performansından ve güvenilirliğinden ödün vermeyen firma sosyal sorumluluk projeleri ile de güvenliğin ne kadar önemli olduğunu her zaman vurguluyor. Güvenlik konusunda kendi geliştirdiği dikkati sürücülere de yansıtmayı kendine görev edinen firma, güven ve gurur etrafında varlığını sürdürmeye devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bridgestone Lastik Fiyatları

351 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bridgestone Oto Lastikler
  2. Michelin Oto Lastikler
  3. Goodyear Oto Lastikler
  4. Nokian Oto Lastikler
  5. Pirelli Oto Lastikler
  6. Hankook Oto Lastikler
  7. Lassa Oto Lastikler
  8. Continental Oto Lastikler
  9. Petlas Oto Lastikler
  10. Kumho Oto Lastikler
  11. Starmaxx Oto Lastikler
  12. Kormoran Oto Lastikler
  13. Falken Oto Lastikler
  14. Nexen Oto Lastikler
  15. Yokohama Oto Lastikler
  16. Marshal Oto Lastikler
  17. WindForce Oto Lastikler
  18. Dunlop Oto Lastikler
  19. Laufenn Oto Lastikler
  20. Taurus Oto Lastikler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Jant Çapı A-Z
  1. 13
  2. 14
  3. 15
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 70
 5. Kesit Oranı A-Z
 6. Mevsim
 7. Taban Genişliği A-Z
 8. Araç Türü
 9. Hız Kodu A-Z
 10. Satıcı A-Z
 11. Yük Endeksi A-Z
 • Marka Bridgestone
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/bridgestone
Başa dön