Otomobilinizin ya da ticari aracınızın camlarının daha güvenli bir şekilde kapanıp açılmasını sağlayacak cam modülü kategorisindeki ürünleri hepsiburada.com online alışveriş sitesinin sizin için sunduğu çeşit çeşit fırsatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Binek aracınızda veya diğer araçlarınızda eğer otomatik cam özelliği yok ise, manuel cam mekanizmasını otomatik modüle çevirebilmenizi sağlayacak her türlü parçayı ve ekipmanı da bir arada bulabileceğiniz cam modülü kategorisine göz atmanız yeterli olacak.
Cam modülü termikli ürünleri sayesinde herhangi bir sıkışma durumunda içindeki mikro işlemcinin devreye girmesi ve cam motorlarını durdurması neticesinde yaralanmaları veya başka hoş olmayan kazaları önleyebilmeniz amaçlanıyor.Hepsiburada.com sitesindeki cam modülleri kategorisinde tam otomatik cam kaldırma modülü de yer alıyor. Alarmınızı veye kilidinizi devreye soktuğunuzda eğer önceden camları açık bıraktıysanız otomatik olarak kapanıyor. Cama dışarıdan dokunma olursa kapanmayı durduruyor,  bu sayede istenmeyen durumları veya kazaları önlemiş oluyor.
Araç içindeyken yine aynı şekilde çocuğunuzun ve sizin güvenliğiniz düşünülerek imal edilmiş cam modülleri herhangi bir kazayı önleme amacıyla tasarlanmış Modacar, Rota Car, Inwells, Sentinel, Cyclone gibi tanınmış markaların termik özellikli cam modülü çeşitlerinin bulunduğu kategoriyi incelediğinizde kendi ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek hepsiburada.com sitesinin peşin fiyatına dokuz taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Üstün teknolojisi ve dayanıklılığı test edilmiş, piyasa perfonmansı kontrol edilerek geliştirilmiş cam modülü kategorisinden seçeceğiniz ürünü güle güle kullanın.

 

Cam Modülü Fiyatları

17 ürün var
 1. Markalar
  1. Starklips
  2. PTN
  3. Space
  4. Inwells
  5. Modacar
  6. Nxt
  7. Sentinel
  8. Wolcar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024873/20024923
BAŞA DÖN