1983 yılında devlet iştiraki olarak Rize'de kurulan Çaykur markası, kurulduğu tarihten beri Türkiye'nin en sevilen çaylarını üretiyor. Günlük 6.600 ton yaş çay işleme kapasitesine sahip olan Çaykur, 45 yaş çay işleme fabrikası, 1 çay paketleme fabrikası ile sadece Türkiye'nin değil dünyanın da sayılı çay üreticileri arasında yer alıyor. Türkiye'deki yaş çay üretimini teknolojik altyapısı ile sürekli olarak destekleyen Çaykur markası böylece çay üretimi yapan çiftçilerin en büyük destekçilerinden biri olmanın da gururunu yaşıyor. Bölgedeki çay üreticilerinin ürettiği çayların yüzde 65'inden fazlasını alarak gelişmiş teknolojilerle işleyen Çaykur Türkiye'nin en büyük çay ihracatçısı olarak da biliniyor. Her damak zevkine uygun farklı seçenekler sunan Çaykur, sürekli geliştirdiği ve yenilediği çay üretim teknikleriyle ürün yelpazesini sürekli olarak arttırıyor. Böylece hitap ettiği kitleyi de arttırmayı amaçlayan Çaykur Türkiye'de çay denilince akla gelen ilk markalardan biri olmanın verdiği mutluluğu müşterileri ile paylaşıyor. Türk insanında belirgin bir damak lezzeti oluşturan Çaykur'un birbirinden lezzetli demlik çayları aromaları ile dikkat çekiyor.

Çaykur Demlik Çay Çeşitleri

Karadeniz'in yağmurları ve kar suları ile yetişen çay yapraklarının bergamotun rahatlatıcı ve sakinleştirici aroması ile harmanlandığı Çaykur demlik çay modelleri yumuşak içimi ile çay severlerin en lezzetli tercihlerinden oluyor. Yüzde yüz Türk çaylarından üretilen bergamot aromalı Çaykur demlik çay modelleri hiçbir kimyasal katkı maddesi içermiyor. Sadece çay yapraklarının en üstündeki tomurcuklardan ve yapraklardan üretilen Çaykur demlik çay modelleri tadı ve kokusu ile Çaykur'un aroma seviyesi en yoğun olan çay çeşitlerinden oluyor. Az bir miktarı ile yoğun dem sağlayabilen Çaykur demlik çay modelleri hakiki çay lezzeti ile dost sohbetlerinin en çok tercih edilen çaylarından biri oluyor.

Çay bitkisinin sadece filiz yapraklarından oluşan Çaykur demlik çay modelleri beş çayının vazgeçilmez lezzeti haline geliyor. Keyifli anlara eşsiz lezzeti ile eşlik eden Çaykur'un filiz yapraklarından oluşan demlik çay modelleri katkısız ve doğal bir çay olma özelliğini de taşıyor. Günün her saati rahatlıkla içilebilen, çay tiryakilerinin en çok tercih ettikleri çaylardan biri olan Çaykur demlik çay modelleri damak zevkinden asla vazgeçemeyenler için özel olarak harmanlanıyor. Çay tiryakilerinin vazgeçilmezi Çaykur demlik çay modelleri ideal tatları ve dem oranlarıyla hoş bir içim sağlıyor.

Çaykur Demlik Çay Fiyatları

Yumuşak içimi ve hafifliği ile kahvaltıların en çok tercih edilen çaylarından olan Çaykur demlik çayları kahvaltı keyfini uzatmak isteyenlerin en büyük bahanesi oluyor. Kahvaltı keyfinin tamamlayıcısı olan Çaykur'un yumuşak içimli çayları 100 gr, 500 gr ve 1000 gr seçenekleri ile sunuluyor. Paketlerin miktarına göre de Çaykur demlik çay fiyatları farklılaşıyor. En olgunlaştığı dönemde toplanan çay çiçeklerinden oluşan Çaykur demlik çayları enfes aroması ve parlak rengi ile farklı lezzetler arayanlara uygun alternatifler sunuyor. Olgunlaşmış çay çiçeklerinin değişik ve hoş aromaları 200 gr'lık ve 500 gr'lık ambalajlarda sunuluyor. Ambalajlarına göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor

Çay bitkisinin tomurcuklarından elde edilen ve bergamotla harmanlanan tomurcuk çayları Çaykur'un tüm çayları ile harmanlanabiliyor. Çayın tomurcuk yapraklarından oluşan çayların aroması harmanlandığı çayın aromasıyla buluşunca ortaya son derece lezzetli çaylar çıkıyor. Üretiminde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Türkiye'nin en değerli çay yapraklarından oluşan Çaykur'un yüzde yüz doğal çayları üretimin her safhasında sertifikalandırılıyor. Kaliteli ve sağlıklı çay tüketmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Çaykur demlik çay fiyatları ile de çay severlerin en çok tercih ettikleri markalardan biri haline geliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çaykur Demlik Dökme Çaylar

678 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Gram
Toplam 48 / 678 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?