Çetinkaya

Popüler tekstil markalarından biri olarak Çetinkaya markası onlarca farklı ürün kategorisi ile dikkatleri üzerine çeker. Kadın ve erkek giyim ürünleri bakımından tekstil ürünleri konusunda geniş bir skala sunar. Kadın ve erkek dış giyim, alt giyim ya da üst giyim ürünleri geniş beden aralıklarına sahiptir. Çeşitli renk seçeneklerine ve farklı stilde modellere yer verilen tekstil ürünlerinin hepsini Çetinkaya giyim ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte tesisat malzemeleri, çizgili defterler, sigorta dağıtım panoları ve çok daha fazlası Çetinkaya markasının üretimini yaptığı ürünleri oluşturur. Tüm ürün içerikleri oldukça uygun fiyatlandırmalar üzerinden sunularak memnuniyet sağlar. İstediğiniz ya da ihtiyacınız olan bir Çetinkaya ürün kategorisine girerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Tekstil konusunda sunulan beden aralıkları ayrıca standart beden kalıplarından oluşur. Bu kapsamda almak istediğiniz ürünün bedenini standart bedeniniz ile aynı şekilde tercih etmeniz yeterli olur. Sinek tutucu ya da plastik yer süzgeci gibi ürünleri de Çetinkaya ürünlerinde bulabilirsiniz.

Çetinkaya Erkek Giyim

Erkek giyim markalarından biri olarak da nitelendirilen Çetinkaya markasına ait pek çok farklı tekstil ürünü vardır. Uygun fiyatlandırmalar üzerinden üretimi gerçekleştirilen Çetinkaya erkek giyim ürünleri geniş bir skalada yer alır. Bu bağlamda erkek giyimlerinde kazak, sweatshirt ve eşofman altları bulabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kazak ve sweatshirt modellerinin yanı sıra kazakların modellerinde de çeşitlilik söz konusudur. Kendi bedeninize uygun olan türden bir üst giyim bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda erkek eşofman takımları konusunda da Çetinkaya ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Farklı beden aralıklarının sunulduğu eşofman takımları yaz veya kış dönemlerinde kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra erkek pantolon ya da tişört modelleri de Çetinkaya markasının üretimini yaptığı erkek giyim ürünleri arasında bulunur. Genel olarak tüm erkek giyim ürünleri farklı renk seçenekleri ile sunulur.

Çetinkaya Kadın Giyim

Kadın giyimi konusunda da adından söz ettiren Çetinkaya markasında pek çok farklı kadın giyim kategorisi bulabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlandırmalar üzerinden beğendiğiniz, tarzınızı yansıtan türden kadın tekstil ürünlerini alabilirsiniz. Üstelik farklı renk seçeneklerine yer verilmesi ve geniş beden aralığının olması da kendinize göre bir ürün almanıza olanak sağlar. Bu kapsamda göz atabileceğiniz ürün kategorileri arasında kadın triko, tişört ve sweatshirt modelleri vardır. Aynı zamanda dış giyim kategorisinde değerlendirilen trençkot ve kadın mont alternatiflerine de bakabilirsiniz. Tüm kadın tekstil ürünleri uygun meblağlar üzerinden sunularak farklı beden ve renk olanaklarına yer verilir. Böylelikle kendi tarzınıza uyan türden bir dış veya üst giyim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Fitilli kadın taytları, dar paça yüksek bel pantolonlar ve çok daha fazlası Çetinkaya kadın giyim ürünleri içeriğinde bulunur. 

Çetinkaya Tayt Modelleri

Kadın giyim kategorisinde yer alan Çetinkaya fitilli tayt seçenekleri oldukça beğeni toplar. Toparlayıcı ve yüksek bel bir kalıba sahip olan fitilli taytlar için farklı renk alternatiflerine de yer verilir. Bu bağlamda siyah, lacivert, vizon rengi veya haki yeşili tonlarına sahip olan fitilli taytları değerlendirebilirsiniz. Gündelik yaşantınızda rahatlıkla kombin yapabileceğiniz kadın fitilli taytları ayrıca dışarıya çıkarken, yürüyüş veya spor yaparken de giyebilirsiniz. S – M, L – XL beden aralıklarına sahip olan fitilli taytlar vücudu saran bir yapıya sahiptir. Rahat bir kullanım sunması bakımından Çetinkaya fitilli kadın taytları ilgi görmeye devam eder. Ayrıca tayt kategorisinde oldukça uygun bir fiyatlandırma üzerinden sunulması da avantajları arasında sıralanabilir. İstediğiniz renkte ve kendi bedeninizde bir Çetinkaya fitilli taytı rahatlıkla alabilirsiniz.

Çetinkaya Triko Modelleri

Çetinkaya markasının tekstil ürünlerine öne çıkan ürün seçenekleri arasında triko modelleri yer alır. Bunun yanı sıra Çetinkaya basic triko fiyatı da oldukça uygun bir meblağ üzerinden satışa sunulmuştur. Bu kapsamda kendi bedeninizde, istediğiniz renge ve modele sahip olan türden bir triko bulabilirsiniz. Aynı zamanda triko modelleri hem erkek hem de kadın giyim ürünleri arasında bulunur. Erkek triko modellerine bisiklet yaka, balıkçı yaka ve v yaka triko modelleri yer alır. Kadın triko seçeneklerinde ise dik yaka ve bisiklet yaka triko ürünlerini bulabilmeniz mümkündür. Triko ürünlerinde Çetinkaya beden aralıkları ise S bedenden XXL bedene kadar bulunur. Standart ürün kalıpları olduğundan kendi bedeninize uygun olan triko ürünü alabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz triko modellerinin farklı renk seçenekleri de ürün içerikleri arasındadır. Siyah, kırmızı, pembe, yeşil veya vizon gibi alternatif renk olanaklarını değerlendirerek istediğiniz trikoyu tercih edebilirsiniz. 

Çetinkaya Dış Giyim ve Trençkot 

Hem kadın hem de erkek giyim kategorisinde Çetinkaya markasının üretimini gerçekleştirdiği çeşitli dış giyim ürünleri vardır. Çetinkaya trenckot ve diğer dış giyim ürün seçeneklerinin hepsini markanın dış giyim ürün kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini bünyesinde bulunduran erkek montları ve trençkotların yanı sıra çift taraflı montlar da bulunur. Çift taraflı montlar iki farklı renk alternatifine sahip olduğundan farklı modellerde ve kombin seçeneklerinde kullanım olanağı sağlar. Ayrıca erkek trençkot modellerinde de siyah ve bej renk seçenekleri vardır. Kendi tarzınıza uygun olan modelde ve renkte dilediğiniz türden bir mont alabilirsiniz. Kadın dış giyim ürünlerinde de çeşitli kadın mont alternatiflerine yer verilir. Kendi dış giyim bedeninize uyan beden aralığına sahip bir mont ya da trençkot seçebilirsiniz.

Çetinkaya Kadın Pantolon

Çetinkaya markasının uygun fiyatlandırmalar üzerinden sunmuş olduğu çeşitli kadın pantolon ürünleri vardır. Çetinkaya yüksek bel dar paça pantolon modellerinin yanı sıra Aerobın yüksek bel pantolon ve bol paça yüksek bol pantolon seçenekleri de bulunur. Alt giyim kadın beden aralıkları ise 36, 40, 42 ve 44 beden olarak belirtilir. Kendi bedeninize uygun olan modelde bir pantolonu Çetinkaya kadın giyim ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Siyah, bej veya gri renkte olan pantolon alternatiflerini değerlendirebilmeniz mümkündür. Pantolon modellerinde farklı renk seçeneklerine yer verilmesi istenilen modelin kendinize yakıştırdığınız rengini alabilmenize de olanak sağlar. Ayrıca geniş bir beden aralığının sunulması da kendi bedeninize kolayca bulmanızda etkilidir. Uygun bir fiyatlandırma üzerinden istediğiniz Çetinkaya kadın pantolonunu alabilirsiniz. 

Çetinkaya Erkek Pantolon

Markanın kadın pantolon ürünleriyle birlikte erkek tekstil kategorisinde bulunan çeşitli pantolon alternatifleri de mevcuttur. Kendi bedeninizde standart beden kalıplarına sahip olan Çetinkaya erkek pantolonlarını değerlendirebilirsiniz. Üstelik yüksek bel, dar veya bol paça pantolon tarzında ürün çeşitliliği de sunulur. Bu kapsamda kendi tarzınızı yansıtan ve istediğiniz renge sahip olan türden bir Çetinkaya erkek pantolonu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek pantolon modellerinde uygun bir fiyatlandırma sunulması da beğeni toplar. Siyah, lacivert veya gri renklerinin olduğu farklı beden alternatiflerinin sunulduğu erkek pantolon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Genel anlamda erkek alt giyim ürünlerinde Çetinkaya markasını tercih edebilirsiniz. 

Çetinkaya Erkek Eşofman 

Erkek eşofman kategorisinde pek çok farklı ürün içeriği yer alır. Çetinkaya eşofman altı erkek ürünleri yoğun bir ilgi ile karşılanır. Farklı modellerde ve renk seçeneklerinde tüm erkek eşofman altı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Kendi bedeninize uygun olan ve istediğiniz renkte bir eşofman altı alabilirsiniz. Genel olarak Çetinkaya erkek eşofman altı ürünleri üç iplikten oluşur. Siyah, haki yeşili, antrasit ve lacivert renk tonlarına sahip olan eşofman altları vardır. Bununla birlikte gri melanj rengine sahip türden mentality eşofman altı serisinde bir erkek eşofman altı bulabilmeniz de mümkündür. Yüksek bel ve normal bel seçeneklerine sahip olan Çetinkaya erkek eşofman altlarında ayrıca bel kısmında bağcık detayı da bulunur. Bel kısmında bulunan bağcıklar ve lastikli bölüm sayesinde eşofman altını belinize göre ayarlayabilirsiniz. Erkek eşofman altlarında beden aralıkları ise Small bedenden 2X Large bedene kadar mevcuttur.

Çetinkaya Kadın Eşofman Modelleri 

Erkek eşofman altı modelleriyle birlikte Çetinkaya eşofman altı kadın ürünleri de beğeni toplayan kategoriler arasındadır. Şardonsuz, üç iplikli veya paçası lastikli olan onlarca farklı kadın eşofman altı seçeneği vardır. Bunun yanı sıra iki iplikli veya küçük baskıları bulunan kadın eşofman altları bulabilmeniz de mümkündür. Oldukça uygun fiyatlandırmalar ile sunulan kadın eşofman altı modellerinin hepsi Çetinkaya kadın alt giyim ürünleri arasında bulunur. Small bedenden 2XL beden aralığına kadar bulunan eşofman altlarının renk skalası da oldukça geniştir. Pudra, siyah, hardal, vizon, gri veya antrasit renklerinde kadın eşofman altlarını değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz renk seçeneğine sahip olan bir kadın eşofman altını tercih ederek kendi bedeninizi alabilirsiniz.

Çetinkaya Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt ürün kategorisinde Çetinkaya markasının sunduğu geniş bir kategori bulunur. Hem kadın sweatshirtleri hem de erkek sweatshirtleri bu bağlamda büyük ilgi ile karşılanır. Kapüşonlu veya direkt olarak bisiklet yaka modelde sweatshirtler bulabilmeniz mümkündür. Üstelik bazı sweatshirt modellerinin ön kısmında baskı olduğu gibi bazılarında da cep detayları bulunur. Genel anlamda farklı tarzlara hitap eden türden onlarca farklı Çetinkaya kadın ve erkek sweatshirt modellerini değerlendirebilirsiniz. Çetinkaya bisiklet yaka sweatshirt seçeneklerinin yanı sıra önü fermuarlı sweatshirt alternatifleri de vardır. Small bedenden XXL bedene kadar tüm beden kalıpları sweatshirt ürünleri arasında mevcuttur. Kırmızı, bej rengi, siyah veya gri olmak üzere çeşitli renk alternatiflerini sweatshirt ürünlerinde bulabilmeniz mümkündür. 

Çetinkaya Beden Aralıkları

Çetinkaya markasının kadın ve erkek tekstil ürün içeriklerinin genel beden aralıkları merak edilen noktalardan birini oluşturur. Dış giyim ve üst giyim kadın ve erkek tekstil kategorilerinde small beden en küçük beden olarak değerlendirilir. En büyük beden olarak 2XL kalıbı yer alır. Alt giyim ürünlerinde ise 36 bedenden 44 bedene kadar pantolon ya da eşofman altı ürünlerini görüntüleyebilmeniz mümkündür. Geniş bir beden aralığı sunan Çetinkaya markasının tüm tekstil ürünlerini kendi bedeninize göre alabilirsiniz. Standart beden kalıplarını kullanan Çetinkaya kadın ve erkek giyim ürünlerinde geniş bir ürün içeriği sağlar. Kendi tarzınıza uygun olan ve istediğiniz renge sahip türden bir giysi bulabilmeniz mümkündür. 

Çetinkaya Tesisat Malzemeleri 

Tekstil veya giyim ürünlerinin yanı sıra Çetinkaya markasının üretimini gerçekleştirdiği çeşitli tesisat ürünleri de vardır. Tesisat malzemeleri arasında Çetinkaya kapaklı plastik pano bulabilirsiniz. Bununla birlikte banyo veya tuvaletlerde sıklıkla tercih edilen Çetinkaya plastik yer süzgeci de tesisat ürünleri arasında yer alır. Belirtilen ürünlerle birlikte papatya klozet kapağı, uzun körüklü sifon ya da Donau Volga basmalı iç takım gibi alternatif tesisat ürünleri de bulunur. Tahliye hortumu gibi tesisat malzemelerini de Çetinkaya ürünleri arasında görüntüleyebilmeniz mümkündür. İhtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz bir tesisat malzemesini Çetinkaya markası bünyesinden temin edebilirsiniz. 

Çetinkaya Defterler 

Çetinkaya markasının ürün kategorileri arasında çeşitli defterler bulabilmeniz mümkündür. Ciltli defterler, spiralli defterler veya not defterleri markanın ürün kategorilerini oluşturur. Bunun yanı sıra Çetinkaya çizgili defter modelleri de talep gören ürünler arasındadır. Okul döneminde, günlük tutarken veya bir şeyler karalayıp yazmak için ihtiyaç duyulan türden defter içerikleri vardır. Farklı yaprak sayılarına sahip olan Çetinkaya defter modellerinde el yapımı deri defter de bulabilirsiniz. Bununla birlikte kareli, çizgili veya çizgisiz defter seçeneklerini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Çeşitli kapak tasarımlarına sahip olan defterler hem çocuklar hem de yetişkin bireyler için uygun olacak türdendir. İş yerinizde veya ofisinizde kullanmak üzere Çetinkaya defterlerini de değerlendirebilirsiniz.

Çetinkaya Dağıtım Panoları

Tekstil veya tesisat ürünlerinin yanında Çetinkaya sigorta dağıtım panosu ürünlerinin üretimini gerçekleştiren markalardan biridir. Özellikle de dış etkenlere karşı etkin bir dayanıklılık gösteren Çetinkaya abs pano modellerini de markanın ürün içerikleri arasında bulabilirsiniz. Elektrik kablolarının tek bir panoda kontrol edilebilmesi açısından dağıtım panoları ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Bu kapsamda Çetinkaya markasının sunduğu dağıtım panolarının içeriklerini inceleyebilirsiniz. Farklı modellerde ve çeşitli özelliklerde sigorta dağıtım panoları bulunur. Ürünler arasında opak kapaklı otomat pano, galvaniz taban saclı ya da sıva üstü sigorta dağıtım panosu vardır. Üstelik dağıtım panoları fiyatlandırma bakımından da uygunluk gösterir. Herhangi bir elektrik dağıtım panosu ihtiyacı halinde Çetinkaya abs dağıtım panolarını kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanıma uygun olan dağıtım panoları çeşitli fizyolojik güçlere karşı koruma sağlar. 

Çetinkaya Sinek Öldürücü

Sinek öldürücü ya da sinek kovucu ürün kategorileri Çetinkaya markasının ürün içeriklerinde karşınıza çıkar. Çetinkaya sinek öldürücü tavan modeli bu bağlamda tercih edilen ürün alternatiflerinden birini oluşturur. Üretim ya da satış alanlarında ortaya çıkan sinek sorununu çözmek için tavan modelinde sinek tutucu ürünlerini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte gerilimli sinek öldürücü tavan modeline sahip ürünler de vardır. Gerilimli sinek öldürücü tavan modeli ürünlerde elektro statik boyalı sağlam metal bir kasa tercih edilir. Esnek bir yapıda ve kurulumu kolay olduğundan sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda enerji koruma ızgaraları, portatif sinek toplama çekmecesi bulunur. Yaklaşık olarak 140 metre kare etki alanına sahip ürünlerdir. 

Çetinkaya Ürün Fiyatları

Farklı ürün kategorilerini ve üretim alanlarını bünyesinde bulunduran Çetinkaya ürün fiyatları oldukça değişim gösterir. Genel bağlamda kadın ve erkek tekstil ürünleri kendi içerisinde fiyatlandırma açısından benzerdir. Bununla birlikte Çetinkaya plastik pano fiyatları, defter ya da çeşitli tesisat malzemesi fiyatları farklılık oluşturabilir. Almak istediğiniz ürünün kategorisindeki alternatif seçenekleri inceleyerek bütçenize uygun türden bir ürün bulabilirsiniz. Sıralanan ürün fiyatlarının hepsi bütçeye uygun türden bir meblağda sunulur.

Çetinkaya markası kimin?

Bir aile şirketi olarak da nitelendirilen Çetinkaya markası, Fehmi Çetinkaya ile birlikte diğer kardeşleriyle ortaklaşa işletilen bir markadır. Uzun süredir varlığını sürdüren Çetinkaya markası tekstil ürünleri ile ön plana çıksa da daha farklı kategorilerde de üretim ve satış gerçekleştirir. 

Çetinkaya unisex ürünleri var mı?

Genel olarak Çetinkaya tekstil ürünleri kategorize edildiğinde kadın veya erkek giyim ürünleri olarak ifade edilir. Bazı ürünler unisex olarak da hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği türden bir ürün olarak sunulur. 

Çetinkaya beden aralıkları nasıl?

Çetinkaya markasına ait olan tekstil ürünlerinin beden aralıkları standart beden oranlarına göre ayarlanır. Bu bağlamda kendi bedeninize uygun olan beden aralığına sahip ürünleri alabilirsiniz. Small, Medium ve Large beden aralıklarının yanı sıra bazı ürünlerde oversize veya tek beden seçeneklerine de yer verilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...