En Ucuz ve Kaliteli Cilt Terapi Ürünleri

Taze, ışıldayan ve canlı bir görünümün ilk şartı, temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Ancak gün içinde kullanılan makyaj ürünleri, cildinizden atılan ölü deriler, beslenme şekliniz, hatta hava kirliliği bile cildinizi sürekli olumsuz etkiler; sağlıksız bir hâl almasına ve akne gibi cilt problemlerinin ortaya çıkmasına sebep olur. Cildiniz, tüm bu olumsuz etmenlerle baş edebilmek için düzenli temizlik ve bakıma; bir diğer deyişle terapiye ihtiyaç duyar.

Cilt bakımında su ve sabunun önemi bilinen bir gerçek olsa da derinlemesine bakım için yeterli değildir. Artık kapsamlı bir bakım için cilt bakım merkezlerine ya da güzellik salonlarına gitmek yerine evinizin rahatlığında sofistike cilt bakım teknolojisinin faydalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ömür boyu daha genç ve sağlıklı görünüme sahip bir cildin alt yapısını hazırlamak için geliştirilen cilt terapi ürünlerini temizleme ve yaşlanmayı geciktirme amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bakımına önem veren erkekler için geliştirilen tıraş öncesi cilt bakım cihazı ise cildinizin görünümünü ve yüzeyini canlandırırken bir yandan da cildi tıraş işlemi için hazırlar.

Farklı renklerde ve farklı boyutlarda alternatifler sunan cilt terapi ürünleri, evinizde kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz son derece pratik bir uygulama imkanı sunuyor. Cihazda bulunan iki çalışma modundan biri olan "Cilt Temizleme Modu"nda uygulamayı, çene ve yanak bölgelerinde dairesel hareketlerle; alın bölgenizde ise ortadan başlayarak dışarı doğru dairesel hareketlerle gerçekleştirmelisiniz. Sıklıkla gözenek ve akne gibi problemler doğuran burun bölgesinde ise uygulamayı aşağı ve yukarı hareketlerle yapmalısınız. İnce bir deriye sahip ve son derece hassas olan göz altı bölgesini ürünün ayarlanabilir darbe hassasiyetini azaltarak dışarı doğru hareketlerle temizleme yapabilirsiniz. Yumuşak silikon temas noktalar, cildinizi nazik ama etkin bir şekilde temizlerken harika hissedersiniz.

Cihazın diğer modu olan "Yaşlanma Geciktirici Mod", yaklaşık 3 dakikalık bir uygulama periyodu ile düşük frekanslı titreşimleri eş merkezli silikon çıkıntılardan ciltteki kırışmaya eğilimli bölgelere aktararak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görüntüsünü azaltır. Cilde daha sıkı, elastik bir görünüm kazandırır. Böylece daha genç, temiz ve parlak bir cilde sahip olarak kendinize olan güveninizi tazelersiniz

Cildinizi doğru şekilde temizleyebilmeniz için kullanılan ürünün temizliğinin de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi gerekir. Ürünün silikon yüzeylere sahip olması, cildinize sunduğu nazik kullanımın yanı sıra kolay temizlenme imkanı da sağlıyor. Cihazınızın temizliği için her kullanımdan sonra fırça yüzeylerini su ve sabun ile yıkamanız; sonrasında ılık su ile durulamanız yeterlidir. Silikon bir yüzeye sahip olduğundan kolay temizlenir, çabuk kurur ve gözeneksiz yapısından dolayı da normal fırçalara kıyasla 35 kat daha hijyeniktir. En iyi sonuç için cihazın özel "Silikon Temizleme Spreyi"ni de kullanabilirsiniz.

Cihaz, "normal", "karma", "hassas" veya "yağlı" cilt tiplerinin her biri için ayrı ayrı ve özel olarak geliştirilmiştir. Bütün çeşitlerin ortak ve en önemli özelliği, elle yıkamadan çok daha fazla etkili olmasıdır. Kir ve yağın %99,5’ini temizler. Makyaj kalıntıları ve ölü cilt hücrelerini giderir. Tüm bunların yanı sıra kullanılan cilt bakımı ürünlerinin emilimini artıracak şekilde geliştirilmiştir. Cilt terapi cihazlarını her zaman kullandığınız temizlik ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Ürünün az yer kaplaması, kolay taşınabilmesi ve kablosuz olması, yalnızca evde değil; ürünü yanınızda bulundurduğunuz her yerde kullanabilme imkanı sunar. Fırçasını asla değiştirmeniz gerekmez ve bir saat şarj ettiğinizde tekrar şarj etmeye gerek duymadan yaklaşık olarak 300 kez kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca üzerinde şarj durumunu kontrol edebilmeniz için bulunan LED göstergesi de kullanım kolaylığı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cilt Terapi Ürünleri

61 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?