Çocuk Odası Priz Anahtarları

Kapaklı ve anahtarlı tasarımlarıyla çocuk odalarınızı emniyetli bir şekilde dekore edebilme imkânı tanıyan çocuk odası priz anahtarları, çok yönlü özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Elektriği bir yerden başka bir yere aktarabilmenizi sağlayan uzatma kablolu çoklayıcılarla birlikte deneyiminizi artıran ürünler, birbirinden farklı modelleriyle birçok seçenek sunuyor. İç tesisatın en önemli parçalarından biri olan prizler, çocuk odalarına özel tasarımlarıyla dekorasyonunuzu daha güvenli bir hale getiriyor. Geniş ürün yelpazesiyle aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırarak birçok ihtiyacınıza çözüm sunuyor. Siyah, füme, beyaz ve gri gibi pek çok renk seçeneğine sahip olan prizler, standart ölçülerde üretilen ebatlarıyla hem sıva altına hem de sıva üstüne yerleştirilebiliyor. Antistatik çerçeveleriyle de güvenli bir kullanım deneyimi sunan ürünler, kaliteli ve dayanıklı materyallerden tasarlanan çeşitleriyle uzun süre dayanıklılığını koruyor. Sabitleme yuvaları sayesinde kolaylıkla söküp takabileceğiniz çocuk odası priz anahtarları, güçlü tırnaklarıyla sökülme ve gevşeme gibi mekanik sorunların önüne geçiyor.

Güvenliğinizi Ön Planda Tutan Çocuk Odası Priz ve Anahtarları

Sararma, solma ve benzeri problemlerle karşılaşmanızın önüne geçen yüzeyleriyle iyi bir performans sergileyen çocuk odası priz anahtarları, portatif tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Kullanım tipine göre pek çok alternatif sunan ürünler, güvenliği ön planda tutan gelişmiş koruma özellikleriyle çocuklarınız için emniyetli bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyor. Elektrik sisteminizi istediğiniz şekilde kurabilme imkânı veren prizler, toprak korumalı ve korumasız modelleriyle ihtiyacınız olan ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Toprağa gömülü olan kabloları bağlayarak kaçak ve benzeri sorunların önüne geçen topraklı prizler, daha güvenli bir alan tasarlayabilmenize yardımcı oluyor. İkili modelleriyle de kullanım alanınızı genişleten ürünler, kapak korumalı çerçeveleriyle çocuklarınızın priz içinde elini sokmasına engel oluyor. Çeşitli renk seçenekleriyle birlikte çocuk odalarınızın dekorasyonunuzu tamamlama fırsat vererek elektrik sisteminizi yenilemenizi ve değiştirmenizi sağlıyor. İkili ve üçlü olarak tasarlanan golyat prizlerle de iyi bir deneyim sunan ürünler, tek girişi bulunan modellerin fonksiyonunu artırarak işinizi kolaylaştırıyor.

Çocuk Odalarına Özel Olarak Tasarlanan Priz ve Anahtar Modelleri

Elektriği açıp kapatabilmenizi sağlayan anahtarlarla da enerjiyi kontrol edebilme imkânı veren ürünler, genel olarak ışıklandırma sistemlerinde kullanılıyor. Zengin çeşitliliğiyle çocuk odanızın dekorasyonunu istediğiniz şekilde tasarlayabilme fırsatı tanıyan modeller, ısıya dayanıklı materyalleriyle güvenli bir kullanım deneyimi sunuyor. Komütatör anahtarlarla da birden daha fazla avizeyi ve apliği tek bir noktadan kontrol edebilmenizi sağlayan priz anahtarları, kolay açılıp kapanabilen butonlarıyla çocuklarınız tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Pek çok model, miniklerin odalarını daha estetik ve güvenli hale getirerek elektrik çarpmalarının önüne geçiyor. Vidalı ve vidasız montaj seçeneklerine de sahip olan ürünler, çocuk odalarının dekorasyonuna uygun alternatifleriyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Özel güvenlik mekanizmalarıyla çocuklarınızın priz deliklerine sivri materyaller sokmasını engelleyerek emniyetli bir ortam oluşturabilmenizi sağlıyor.

Soru 1: Çocuk Odası Priz ve Anahtarlar Çeşitleri Nelerdir?

Cevap 1: Tekli ve çift girişli modelleriyle pek çok seçenek sunan priz modelleri, farklı renklerde üretilen çerçeveleriyle de öne çıkıyor. Güvenlik faktörünü ön planda tutarak çocuk odalarına özel olarak tasarlanan ürünler, kapaklı ve anahtarlı alternatifleriyle minikleri elektrik çarpmalarına karşı koruyor. Ayrıca seyyar olarak kullanabileceğiniz kablolu çoklayıcılara da sahip olan çocuk odası priz ve anahtarları, golyat priz modelleriyle birlikte aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor.

Soru 2: Priz ve Anahtar Montajları Nasıl Yapılır?

Cevap 2: Priz ve anahtarlarınızı monte ederken kullanacağınız alanın özelliklerini dikkate almanız gerekiyor. Eğer ürününüzü sıva üstüne monte edecekseniz herhangi bir kırma işlemi uygulamadan kabloları bağlayarak yerine yerleştirebilirsiniz. Sıva altı priz ve anahtar modellerini monte ederken ise ilk olarak kabloları mekanizmaya bağlamanız gerekiyor. Ardından priz kasasını duvar içine sabitleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Odası Priz Anahtarları

872 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Türü
 4. Markalar A-Z
  1. Viko Çocuk Odası Priz Anahtarları
  2. ovivo Çocuk Odası Priz Anahtarları
  3. Mutlusan Çocuk Odası Priz Anahtarları
  4. Schneider Electric Çocuk Odası Priz Anahtarları
  5. Günsan Elektrik Çocuk Odası Priz Anahtarları
  6. EL-Bİ Çocuk Odası Priz Anahtarları
  7. Polaxtor Çocuk Odası Priz Anahtarları
  8. Mono Çocuk Odası Priz Anahtarları
  9. Çağatay Elektrik Çocuk Odası Priz Anahtarları
  10. Schneider Çocuk Odası Priz Anahtarları
  11. Seldur Çocuk Odası Priz Anahtarları
  12. Legrand Çocuk Odası Priz Anahtarları
  13. Depa Çocuk Odası Priz Anahtarları
  14. Makel Çocuk Odası Priz Anahtarları
  15. TPlast Çocuk Odası Priz Anahtarları
  16. Dor Baby Store Çocuk Odası Priz Anahtarları
  17. Günsan Çocuk Odası Priz Anahtarları
  18. MPM Elektrik Çocuk Odası Priz Anahtarları
  19. Panasonic Çocuk Odası Priz Anahtarları
  20. Kampa Çocuk Odası Priz Anahtarları
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/60004290/60004432
Başa dön