Continental Oto Lastikler

Oto lastikler; arabanın teknik özellikleri kadar, aracı taşıyıp kullanıcıya emniyet sağlamaları açısından önemli ürünlerdir. Tercih edilen oto lastikler, emniyet sağladığı kadar, sürücü ile mükemmel bir uyum içerisinde olmalı ve keyifli sürüşlere imkan tanımalıdır. Aracınızın tekerlek ebatlarına uygun, sizlere güvenli ve keyifli bir sürüş sağlayacak oto lastiğini, Continental'in geniş oto lastik seçenekleri arasından bulmanız mümkündür.

Continental Lastik

Otomobil kullanıcıları, her hava koşulunda ve her tip yolda, araçlarını tam performansları ile kullanmak isterler. Continental farklı mevsim koşullarına uygun, geniş ebat seçenekleri ile her tür araç için oto lastik üretir. Yaz günlerinde sıcak hava koşullarına dayanıklı, yaza özel lastikler gerekirken, zorlu kış koşullarına dayanıklı lastikler de, araçların güvenliği ve emniyetiniz için önemlidir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak, uygun ebatlardaki lastiklerden emin olmak için, lastiğin tüm özellikleri ve kullanım ömrünü incelemeniz faydalı olur.

Continental'in geniş ebat seçenekleri ile ürettiği lastikler, farklı mevsimlerde farklı özellikleri ile dikkat çeker. Oto lastiklerin beklenen performansı vermesi ve düzgün çalışması için, çevre koşulları, sıcaklık ortalamaları, doğru basınç uygulaması ve aracın yükleme durumuna dikkat edilmelidir. Hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü havalardan itibaren kış lastiği, daha sıcak mevsim günlerinde ise yaz lastikleri kullanmanız tavsiye edilir. Kış lastiklerinin farklı desen ve sırt yapıları buzlu ve yağışlı havalarda ekstra tutuş sağlarken, sıfırın altındaki derecelerde de dayanıklılık gösterir. Yaz lastiklerinin yapısı ise yüksek hava sıcaklıklarına uygundur ve yolu tutuş gücünü arttırır.

Neden Continental'i Seçmelisiniz?

Continental, oto lastiklerini geliştirme aşamasında en yüksek güvenlik önlemleri ve performans gerekliliklerini dikkate alır. Bu sebeple, bu oto lastiklerin tüm dünyada tercih edilir olması beklenmedik bir sonuç değildir. Uzun yıllardır, lastik üreticileri arasında birçok testten açık ara önde sonuç alan ürünler ile, yüksek kalite standartlarında lastik ürettiğini kanıtlar. Özel denetleme firmaları tarafından gerçekleştirilen testlerden; dengeli lastik, verimli ve güvenli lastik, ıslak yolda viraj dengesi ve direksiyon hakimiyeti gibi ödüller elde etmiştir.

Azami hızdan, fren mesafesine kadar birçok koşulda, lastiğin araç ile uyumluluğundan emin olmak adına, binek ya da ticari araçlar için üretim tesislerinde farklı testler uygulanır. Bunların sonucunda da, ürünler kalitesini kanıtlamış ve neden en çok tercih edilen markalardan biri olduğunu ispatlamış olur. Marka, günlük kullanımda nasıl daha verimli lastikler üretilir konusuna odaklanan çalışmaları sayesinde, en iyi malzeme ve yüksek teknolojiyi kullanarak mükemmel frenleme mesafesine ulaşır. Gerek üretim tesislerinde firma tarafından yapılan testler, gerek bağımsız denetim şirketlerinin sonuçları, gerekse kullanıcı yorumları sonucunda, Continental oto lastikler en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Continental Lastik Fiyatları

Continental lastik fiyatları ebat markalaması, lastiğin kullanılacağı aracın türü ve uygun olduğu iklim koşullarına göre farklılık gösterir. Fiyatları değiştiren ilk etmen olarak ebat markalaması, aracınızın marka ve modeline ait özelliklerinde belirtilir. 175/R17 gibi işaretlerle belirtilen ebatlar, aracınız için ideal kesit genişliği, kesit yüksekliği ve radyal gövde yapısını belirler. Farklı kesit genişliği ya da yükseklikte üretilen oto lastiklerinin fiyatları, lastik ebatları ile orantılı olarak artış gösterir.

Fiyat aralığını değiştiren diğer bir etmen ise, lastiğin kullanılacağı araç türüdür. Binek, hafif ticari ya da 4x4 gibi araç türleri farklı lastikler gerektirir. Araç türleri ile değişen lastik türlerinin fiyatları da, ebatları gibi değişiklik gösterir. Lastiğin kullanılacağı iklim koşulları da, ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Oto lastiklerinin ömrünü uzatmak ve aracınızdan yüksek performans almak için, doğru lastik kullanmanızda fayda vardır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Continental Lastik Fiyatları

Marka
16
17
15
14
18
13
19
17.5
19,5
20
21
22
22,5
22.5
23
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 999 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/continental