Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, İslam dini ve peygamber sünnetine dair vaazları sayesinde geniş kitleler tarafından tanınıyor. Ahmet Mahmut Ünlü’nün yazdığı onlarca eser Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları aracılığıyla okuyucularla buluşuyor. Yazarın, Kur’an-ı Kerim, Hz. Muhammed’in yaşamı ve çeşitli güvenilir kaynaklardan yararlanarak kaleme aldığı kitaplar, İslam’a dair aydınlatıcı bilgilerin yanı sıra akılda kalan sorulara da açıklık getiriyor. Dini açıdan birçok önemli konuya ışık tutan kitaplar, bilgilerini tazelemek ya da bilmediği detayları öğrenmek isteyen kişilere rehberlik ediyor.

İslam’ın Şartlarına ve Dini Kavramlara Açıklık Getiren Yayınlar

 • Normal ve cep boy seçenekleriyle okuyuculara sunulan Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları arasında temel konuların dışında belli bir konuya odaklanan alternatifler de yer alıyor.
 • Yayınevinin büyük bir bölümü Ahmet Mahmut Ünlü tarafından Türkçe ve Arapça olarak yazılan kitapları içerisinde Mehdi’nin gelişi gibi İslam uzmanlarının kesin şekilde uzlaşmaya varamadığı konular da ele alınıyor.
 • Cemaatle birlikte namaz kılmanın erdemlerine ve cemaatle namaz kılmayı terk edenlerin başına gelecek büyük sıkıntılar, yayınevinin kitaplarında detaylı bir biçimde işleniyor.
 • Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık kitap seçeneklerinde adet geçiren kadınların kötülüklerden, cinlerden ve büyülerden kendilerini koruyabilmeleri için okumaları gereken bütün dualar sunuluyor.
 • İslam dininin beş temel şartından biri olan namaz kılmaya tüm incelikleriyle değinen Ahmet Mahmut Ünlü kitapları, son nefesi verme anı gelip çattığında imanı tehlikeye sokmamak için namazın ciddiyetinin anlaşılmasını sağlıyor.
 • Okuyucular, yayınevinin eserleri sayesinde Berat Kandili ve Ramazan ayı gibi dini açıdan özel dönemlerde edilecek dualar ve çekilecek zikirler hakkında bilgi sahibi oluyor.

Sünneti ve Peygamberin Örnek Ahlakını Anlatan Kitaplar

İnançları gereği peygamber sünnetini hayatlarının bir parçası haline getiren kişiler, Hz. Muhammed’in hayatını, koyduğu kuralları ve söylediği sözleri öğrenerek yol haritalarını çiziyor. Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları içerisinde Hz. Muhammed’in gün içerisinde okuduğu dualardan sünnet olan zikirlere kadar birçok ayrıntıya değiniliyor. Güvenilirliğinden şüphe duyulmayan Hadis-i Şerifler sayesinde peygamber tavrı ve uygulamaları eksiksiz ve doğru bir şekilde kavranabiliyor. Peygamberin örnek ahlakını anlatan kitap seçenekleri, çeşitli konularda tereddüt yaşayan kişiler için tatmin edici cevaplar içeriyor.

Belalardan Korunmak ve Şifa Bulmak İsteyenler İçin Dualar

 • Duaların gücüne inanan kişiler, Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları, tarafından yayınlanan kitaplar aracılığıyla arayışlarına cevap bulmayı başarıyor.
 • Hastalara şifa veren ve organlara şifa sağlayan özel dualarla hazırlanan kitaplar, kendisi ya da bir yakınının sağlık sorunu için çare arayan kişilere manevi yönden destek veriyor.
 • Çeşitli zorluklar yaşayan ve sorunlarını aşmak için var gücüyle İslam’a sığınan kişiler, kaza, bela ve ölümden korunmak amacıyla okunan dualar sayesinde huzura ve ferahlığa kavuşma şansı yakalıyor.
 • Yayınevinin zengin kitap alternatifleri arasında Hac görevini yerine getirirken, Umre ziyareti yaparken ve kurban keserken okunması gereken duaları detaylı bir şekilde bildiren seçenekler yer alıyor.
 • Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları, peygamberi rüyada görmek ve büyük günahların affedilmesini dilemek gibi özel istekler için edilecek duaları da kitaplaştırarak okuyuculara sunuyor.

Özel Konulara Dair Hükümleri Öğrenme Olanağı

Ürün yelpazesi son derece geniş olan yayınevi, abdestten oruca, zinadan içki ve uyuşturucuya, eş seçiminde dikkat edilecek hususlardan evliliğin yararlarına kadar birçok özel ve hassas konuya değinen kitap seçenekleri sunuyor. Okuyucular, bilgi verici kitaplardan konulara dair dini hükümleri öğrenme olanağı yakalıyor. Kur’an-ı Kerim ve peygamber sünnetini referans alan Ahmet Mahmut Ünlü eserleri, müslümanların dünya yaşantısına ve ahiret sınavı hazırlığına kılavuzluk ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılık Din Kitapları

105 ürün listeleniyor
A Yayınları Din
A7 Kitap Din
Abaküs Kitap Din
Aby Yayınları Din
Açı Yayınları Din
Açılım Kitap Din
Adalet Yayınevi Din
Aden Yayıncılık Din
Adil Dünya Yayınevi Din
Adres Yayınları Din
Afyonkarahisardan Din
Agora Kitaplığı Din
Ağaç Kitabevi Yayınları Din
Ahbap Kitap Din
Ahenk Kitap Din
Ahıska Yayınevi Din
Ahir Zaman Din
Ahit Yayınları Din
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 105 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?