Çocukların güvenli seyahat etmesi için maksimum önlemler ile tasarlanmış Cybex oto koltuğu sistemleri, dünyanın en önemli bağımsız test kuruluşları arasında olan ADAC ve Stiftung Warentest tarafından birçok farklı kategoride değerlendiriliyor. Değerlendirme sonuçlarında, sahip olduğu yüksek standartlar, bu kuruluşların testlerinden tam not alıyor. 4 yaşından küçük çocuklar için özel taşıma sistemleri ve daha büyük çocukların kazalara karşı güvenliğini arttıran önlemler için Cybex, üstün özellikler ile donatılmış konforlu oto koltukları tasarlıyor.  

Cybex Oto Koltuğu Fiyatları

Cybex, 0-18 ay arası bebekler için ürettiği oto koltuğu modelinde, Avrupa standartlarına getirilen son düzenlemelerle neredeyse zorunlu hale gelen ters yönlü oto koltuğu sistemlerini, en mükemmel biçimde hayata geçiren markaların başında geliyor. Tek bir el hareketiyle yönü değiştirilebilen ve yatış konumuna geçirilen oto koltuğu modeli, 15 aydan küçük bebeklerin güvenli bir biçimde taşınması için üstün güvenlik önlemleri dikkate alınarak üretiliyor. 4 yaşından daha büyük çocuklar için de tercihe göre sürüş yönüne ayarlanabilen koltuklar, ayarlanabilir kafalık özelliğiyle herhangi bir çarpma esnasında boyun zedelenmelerini önlemiş oluyor. 12 farklı seviyede ayarlanabilen kafalık, bebeğinizin en rahat edeceği konumda sabitlemeniz için fonksiyonel kullanım imkanı sağlıyor. Kafalığın hareket sistemiyle entegre çalışan emniyet kemeri, çarpma esnasında iç organlarda oluşabilecek zararların da önüne geçiyor. 

Kilitli koltuk ayar sistemi ile aracın ani hareketlerine bağlı olarak gelişebilecek savrulma hareketi engellenmiş oluyor. Her iki yönde kullanımda da etkili olan Entegre Lineer Yan Darbe Koruma Sistemi (L.S.P.) kafa ve omuzlardan çocuğun duruşuna destek sağlıyor. Oto koltuğunun emniyet kemeri donanımlarından biri olan güvenlik yastığı, ani durma ya da çarpma esnasında gövdeyi sabit tutarak boyun ve üst bölgenin özgürlüğünü destekliyor. Tek elle ayarlanabilen güvenlik yastığı, araçlarda kullanılan geliştirilmiş hava yastığı etkisiyle çocuğun vücudunu tam olarak kavrıyor ve karın bölgesindeki hassas organların zarar görmesinin önüne geçiyor. Cybex oto koltuğu fiyatları, yüksek standartlara sahip kalitesi ile kıyaslandığında, kullanıcıların beğenisini kazanacak ölçüde makul seviyede bulunuyor. 

Cybex Oto Koltuğu Modelleri

Çocuğunuzu büyütürken başka bir oto koltuğuna ihtiyaç bırakmadan, 11 yaşa kadar her dönemde kullanabileceğiniz Cybex oto koltuğu modelleri, rahat ve konforlu seyahat imkanı sağlıyor. Yeni nesil oto koltuğu sistemleri içinde başı çeken Cybex oto koltuğu çeşitleri, Geliştirilmiş Doğrusal Yan Darbe Koruması (L.S.P. Sistemi) ile herhangi bir kaza esnasında oluşabilecek darbe hasarlarını, maksimum seviyede emerek koşulsuz güvenlik sağlıyor. 

Çocuğunuzun iskelet yapısını destekleyen ve tek bir hareketle kolayca yatırılabilen yaslanma fonksiyonu, rahat ve güvenli yolculuk için kusursuz bir tasarım özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Cybex'in patentli uzanmış kafa koruyucu, yandan gelebilecek darbelere karşı optimum koruma sağlıyor. Akıllı teknoloji ürünü olan bu güvenlik sistemi, kazalarda çocuğun başını uyumlu bir biçimde dengelerken aynı zamanda uyku esnasında da başın kontrolsüz düşüşünü engelliyor. 

Maksimum güvenlik sağlayan ISOFIX bağlantı sistemi, oto koltuğunun aracın bağlantı noktalarına güvenli bir biçimde tutunmasını sağlıyor. ISOFIX bağlantı sisteminin kolayca katlanıp saklanabilmesi, bu sisteme uyumlu olmayan araç modellerinde de pratik ve güvenli kullanıma imkan tanıyor. Avrupa'nın en büyük otomobil kulübü olan ADAC ve Stiftung Warentest Grup 1 tarafından tüm kategorilerde ödül alan Cybex oto koltuğu modelleri, üstün özellikleri ve ergonomik yapısıyla segmentinin lider ürünleri arasında bulunuyor. Cybex koltuk modelleri, kolay taşınabilen ultra hafif yapısıyla pratik kullanım imkanı sağlıyor. Terlemeyi önleyen hava dolaşım sistemi, oto koltuğuna nefes alabilme özelliği kazandırıyor. Bazı modellerinde kullanılan yıkanabilir kumaş özelliği, Cybex oto koltuğu çeşitlerinin uzun ömürlü olmasına ve görsel katkısına olumlu yönde etki sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cybex Oto Koltuğu Fiyatları

14 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?