Dalin Şampuan

Bebeklerin, çocukların ve hatta yetişkinlerin dahi gözde kozmetik ürünleri arasında yer alan Dalin şampuan çeşitleri her geçen gün daha hoş çeşitleri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak online bir şekilde temin edebileceğiniz Dalin şampuanları en şık tasarımları ve en doğal içerikleri ile sizlere sunuluyor. Kullanmaya başladığınız andan itibaren hem bebekleriniz hem çocuklarınız hem de kendiniz için oldukça memnun kalacağınız bu şampuanlar içerisinde farklı ml seçeneklerini bulabilirsiniz. Üretilmeye başladığı günden bu yana hız kesmeden ve ara vermeden devam edilen Dalin şampuanların en bilinen ve en sevilen özelliği gözleri yakmamasıdır. Sizler de özellikle bebeklerinizin banyo sırasında mutlu olması, banyodan korkmaması ve diğer tüm anları daha rahat geçirmesi adına bu şampuan çeşitlerinden temin edebilirsiniz. En uygun fiyatlar dahilinde sunulmakta olan şampuan çeşitlerinin sloganı sürekli değişse de civcivi her zaman aynı kalmaktadır. Sizler de bebekleriniz için hem hoş kokan hem de güzelce temizlik sağlayan şampuanları temin edebilirsiniz. 

Dalin Şampuan Çeşitleri

Dalin kalitesiyle ve farkıyla üretilmekte olan şampuan çeşitleri arasında ml açısından farklı olan ürünler yer almaktadır. Sizler de bu çeşitler içerisinden dilediğinizi ve bütçenize en uygun olanı seçerek temin edebilir ve hızla kullanma aşamasına geçebilirsiniz. İlk kez denemek isteyenler için en ideal çeşitlerden birisi Dalin şampuan 200 ml olandır. İlk deneme için oldukça yeterli boyutu vardır. Denemeden sonra memnun kalanlar ve çok daha uzun süre kullanmak isteyenler için Dalin şampuan 400 ml idealdir. Daha büyük boyutlarını almak istediğinizde klasik olan içerikten Dalin şampuan 500 ml temin edebilirsiniz. Bir müddet boyunca çok daha fazla şampuan kullanımına yer vermek istediğinizde ise Dalin klasik şampuan 700 ml gayet yeterli olacaktır. Yanında avantajlı paket şeklinde sunulanlar ise Dalin şampuan 700+200 ml olandır. Yan yana ikili paket şeklinde temin edebileceğiniz gibi sadece Dalin şampuan klasik 900 ml de temin edebilirsiniz. 

Birçok farklı içeriğe sahip olan çeşitler arasında papatya özlüler, nem ve korumaya yönelik çeşitler ve saçların kolay taranmasına olanak sunan çeşitler mevcuttur. Hem saç şampuanı olarak hem vücut şampuanı olarak kullanılması oldukça olağandır. Tek bir ürünle bebeklerinizin ve çocuklarınızın tüm vücudunu gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. İçeriği ekstra papatya ya da farklı özlere sahip olanlardan almak istemediğinizde ise devreye Dalin şampuan klasik 700 ml giriş yapar. 700 ml Dalin şampuan ideal kullanım için en alternatif olan çeşittir. Ancak daha fazla kullanmak istediğinizde ve özellikle de birden fazla kişi sayısı için kullanmak istediğinizde Dalin şampuan 900 ml tercih edilebilir. 

Dalin Şampuan Klasik

Bu ürün, Dalin tarafından sunulan çeşitler içerisinde en çok tercih edilen klasik şampuandır. Tamamen klasik şekilde tasarlanan ve oldukça ideal kokusu ve yoğunluğu olan Dalin şampuanları kalıcı bir koku sağlar. Aynı zamanda saçları da vücudu da yıkamak için idealdir. İçerisinde hiçbir şekilde paraben, alkol, boya, SLS, SLES, sabun içermez. Bu özelliğinden ötürü cildi hiçbir şekilde kurutmaz, tahriş etmez ve nemlendirerek koruma altına alır. Nesilden nesle aktarılan Dalin şampuanları dermatolojik olarak test edilmektedir. Saç ve vücut temizliğinde oldukça ideal şekilde ve güvenle kullanılabilen Dalin şampuanları banyoların vazgeçilmezi olarak bilinir. Aynı zamanda bebeklere banyoyu sevdiren Dalin şampuanları göz yakmayan özel formüle de sahiptir. Köpür köpür yoğun bir koku ve temizlik olanağı sunan Dalin şampuanları aynı zamanda çok kolay durulanabilir özelliğe de sahiptir. Bebeklerin hassas ve kuru cildi için kullanıma son derece uygun olan Dalin şampuanı avuç içerisinde yeterli miktarda dökmek ve cilde veya saça uygulamak yeterlidir. Bebeklerin ıslak saç diplerine ve cildine de direkt olarak uygulayabilir ve köpürtebilirsiniz. Ardından iyice durulayabilirsiniz. İçerdiği nem oranı sayesinde hem saçları pamuk gibi yapar hem de tüm cildi temizler ve nemlendirir. Özellikle de bebekler ekstra hassas bir cilde sahip olduğu için herhangi bir sorun meydana gelmeden ömür boyu kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Dalin Nem & Koruma Saç ve Vücut Şampuanı

Dalin tarafından sunulan nem ve koruma saç ve vücut şampuanı ömür boyu kullanılabilecek niteliğe sahiptir. Saçlarda ayrı vücutta ayrı kullanmak isteyenler için Dalin vücut şampuanı çeşitleri de mevcuttur. İçerdiği doğal yapısı sayesinde bebeklerin cildini tahriş etmeden kullanım avantajı sunar. Ekstra hassas cilde sahip olan bebekler için nem ve koruma saç ve vücut şampuanı cildi güzelce köpürtür ve derinlemesine temizlenmesini sağlar. Böylece bebekler için banyo anları çok daha keyifli bir hâl alır. Dalin şampuanları cilde uygulayabileceğiniz gibi banyo suyuna katarak köpük formda da kullanabilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun yaşamadan tüm banyo vakitlerini çok daha keyifli geçirebilirsiniz. İçeriğinde avokado özleri bulunan nem ve koruma özelliği bulunan saç ve vücut şampuanları bebeklerinizin hem saçlarını hem de vücudunu mis gibi kokutur. İçerisinde kesinlikle paraben, SLS, SLES, sülfat, alkol ve sabun gibi kimyasal bileşenler içermez. Bu sayede bebeklerinizin hassas cildi için çok daha güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 200, 400, 500, 700 ve 900 ml boyutlarında ambalajı bulunan Dalin şampuanları dermatolojik olarak test edilmektedir. Tüm testlerden başarıyla geçen bu saç ve vücut şampuanları pentavitin özelliği sayesinde nemi cilde hapseder. Bu sayede cildin nem dengesini de doğal bir şekilde korumaya devam eder. 

Dalin Badem Yağlı Kolay Tarama Şampuanı

Dalin kalitesiyle ve farkıyla üretilmekte olan kolay tarama şampuanları da oldukça pratik bir kullanım avantajı sağlar. Hem saç hem vücutta kullanıma uygun olan bu şampuanlar saçların daha kolay taranmasına yardımcı olur. Formülü %0 oranında paraben içerir. Boya ve sülfat, alkol ve sabun gibi cildi kurutan, cildi tahriş eden ya da cildin pH dengesini bozan hiçbir kimyasal içeriğe sahip değildir. Pediatrik olarak, dermatolojik olarak ve oftalmolojik olarak tüm testleri geçmeyi başaran kolay tarama şampuanı ile uzun saçları çok pratik bir şekilde tarayabilirsiniz. Özellikle de hipoalerjenik açıdan da test edilen kolay tarama şampuanı alerji yapma riskini en aza indirmektedir. Göz yakmayan saf formülü sayesinde eşsiz bir şekilde banyo keyfi sunar. Eşsiz Dalin bıcıbıcı kokusu olarak bilinen kolay tarama şampuanı sonrasında saçlar hiç karışmadan ve birbirine dolanmadan açılır. Bebekler doğduğu andan itibaren güvenle kullanılmakta olan kolay tarama şampuanı içeriği badem yağından oluşmaktadır. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanmakta olan badem yağlı kolay tarama şampuanı cildin pH dengesini de koruma altına alır. 5,5 oranında pH ile uyumludur. 

Dalin Bebek Şampuanı İle Eğlen ve Öğren

Dalin şampuanların yalnızca banyo yapmak için değil aynı zamanda eğlenmek ve öğrenmek için de üretildiğini ifade etmek gerekir. Bebeklerin çok daha keyifli bir banyo zamanı yaşaması adına hız kesmeden ve ara vermeden üretilmeye devam eden Dalin bebek şampuanları sayesinde banyo vakitlerini ekstra keyifli hale getirebilirsiniz. Köpüğünden kokusuna her açıdan hem bebekler ve çocuklar hem ebeveynler tarafından sevilmekte olan bu şampuanlar güvenle kullanılmaktadır. Son derece aktif bir kullanım avantajı sunan Dalin bebek şampuanları bebeklerin hassas cildi için ekstra gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

Dalin Kalıp Sabun

Sıvı sabun ve şampuanların yanı sıra Dalin tarafından satışa sunulan kalıp sabun çeşitleri de mevcuttur. Kullanımı oldukça pratik olan kalıp sabunlar genellikle beyaz renge sahiptir. Çok kolay bir şekilde köpürür. Ciltte herhangi bir kuruluğa neden olmaz. Aksine cildin çok daha uzun süre nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Böylece bebeklerinizin güzel kokmasını sağlarken aynı zamanda ciltlerinin yumuşacık, pürüzsüz, pamuk gibi bir hale dönüşmesini sağlayabilirsiniz. 

Dalin Papatya Özlü Bebek Şampuanı

Dalin papatya özlü bebek şampuanı klasik ve sade çeşit kullanmak istemeyenler için idealdir. Farklı bir koku kullanmak isteyen ve adı gibi bebeklerin cildinde papatya esintisi estirmek isteyenler için ideal bir içeriktir. Dilediğiniz her banyoda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Dalin papatya özlü bebek şampuanları yetişkinler tarafından da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Hem saçları hem vücudu yumuşacık yapar ve cildin daha derinden temizlenmesine olanak sunar. Kalıcı kokusu sayesinde daha uzun süre mis gibi bir kokuya da sahip olmanıza imkan sağlar. 

Dalin Şampuanın Faydaları Nelerdir?

Dalin şampuan faydaları arasında ilk olarak kalıcı kokusu yer alır. Nesillerden beri kokusu aynı şekilde kalmaya devam eden bu şampuanlar sayesinde bebeklerinizi güvence altına almış olacaksınız. Üstelik banyo yapmayı sevmeyen bebeklere ve çocuklara dahi banyoyu sevdiren bir markadır. Faydaları arasında aynı zamanda cildi tahriş etmeden, kurutmadan, kızartmadan ve kaşındırmadan kullanım avantajı sunması da yer almaktadır. Yeni doğan dönemden itibaren bebekler için kullanımı en güvenli ve en hoş kokulu, en doğal olan kozmetik ürünleri içerisinde yer alır. 

Dalin Şampuan Fiyatları

Dalin şampuan fiyatları hayli uygun seviyelerde olup, çeşitleri sayesinde bütçenize en uygun olan saç ve vücut şampuanlarını almış olursunuz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için en hoş içerikli şampuanları alırken aynı zamanda maddi açıdan da en uygun çeşitleri alabilirsiniz. Denemelik bir küçük ürün alabileceğiniz gibi daha büyük boyutlarını da temin edebilir ve daha uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Dalin şampuan fiyatı açısından da makul seviyelerde bir ürün olup, sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Ancak genel olarak bakıldığında tüm Dalin marka şampuan çeşitlerinde fiyatlar oldukça uygundur. 

Dalin Şampuanları Nasıl Kullanılır?

Dalin şampuanları life dökerek köpürtüp kullanabileceğiniz gibi elde köpürttükten sonra da kullanabilirsiniz. Cilde güvenle uygulayabilirsiniz. Cildi ıslattıktan sonra üzerine şampuanları ekleyebilir ve köpürterek temizleme yapabilirsiniz. Dilediğiniz her banyo vaktinde Dalin şampuanlar gönül rahatlığıyla, pH dengesine uygun bir şekilde kullanılabilir. 

Dalin Şampuanları Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

Dalin markasının kalitesiyle ve farkıyla sunulmakta olan saç ve vücut şampuanları yeni doğandan itibaren tüm yaş gruplarına hitap eder. Özellikle bebekler ve çocuklar için üretilmesine rağmen yetişkinler tarafından da kullanılmaktadır. Hoş ve kalıcı kokusu sayesinde yetişkinler tarafından dahi günlük duş temizliğinde tercih edilmektedir. Cildi derinlemesine temizlemesinin yanı sıra tüm cilt tiplerine uyum sağlayarak yumuşak bir cilde kavuşmanıza olanak sunar. 

Dalin Şampuanları Gözleri Yakar mı? 

Dalin şampuanlarının en bilinen ve en sevilen özelliği gözleri yakmamasıdır. Gözleri yakmadan bütün banyo sürecini keyifli hale getirir. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın gözleri yanmadan, cildi tahriş olmadan ve cildinde kuruluğa yol açmadan kullanabileceğiniz bu ürünleri sizler de hem saç temizliğinde hem cilt temizliğinde gönül rahatlığıyla pH uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalin Bebek&Çocuk Şampuanları

463 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 38 / 463 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?