Bebek kıyafetlerinin temizliğinde ve narin çamaşırlarda kullanılan Dalin yumuşatıcı, birbirinden değişik koku çeşitlerine sahiptir. Yıkama sonrasında çamaşırlarınıza yumuşaklık ve güzel koku verir. Özellikle annelerin büyük ölçüde beğenisini toplar. Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olmaları bakımından da tercih edilebilir. Seçenekler arasından beğendiğiniz yumuşatıcı ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Dalin Yumuşatıcı Çeşitleri Nelerdir?

Değişik çiçek aromalarının yer aldığı çok sayıda Dalin yumuşatıcı çeşidi vardır. Düş bahçelerinden gelen çiçek kokuları ve lavantanın eşsiz ferahlığı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Dalin yumuşatıcı çeşitleri yoğun düzeyde parfüm ve aktif madde içerebilir. Yoğun parfüm içeriği sayesinde kıyafetleriniz uzun süre boyunca mis gibi kokar. Boya içermeyen özel formülleriyle güvenle kullanılabilir. Miniklerin narin ciltleri ile harika bir uyum sağlayan Dalin yumuşatıcı çeşitleri geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Koku çeşitleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Yumuşatıcının büyüklüğüne göre 20 ya da 60 yıkama yapabilirsiniz. Yıkama sayısı ürünler arasında değişiklik gösterebilir. Konsantre Dalin yumuşatıcı çeşitleriyle daha fazla yıkama yapabilmeniz mümkündür. İhtiyacınıza göre Dalin yumuşatıcı ürünleri arasından istediğiniz çeşidi seçebilirsiniz. 

Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır?

Yumuşatıcı kullanımı son derece kolaydır. Çamaşır makinesini çalıştırmadan önce bir miktar Dalin yumuşatıcıyı, makinenin yumuşatıcı haznesine yerleştirmeniz yeterlidir. Yarım kapak dolusu sıvı yumuşatıcıyı ilgili hazneye boşaltarak çamaşırlarınızın yumuşak ve mis kokulu olmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşatıcı ölçeğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İyi sonuç almak için tavsiye edilen miktarın dışına çıkmamanız gereklidir. Çamaşır yıkarken az ya da çok yumuşatıcı koymamaya dikkat edebilirsiniz. Yumuşatıcı kullanımı ile yıkama sonrasında oluşabilecek yıpranma ve yırtılma gibi problemlere karşı önlem alabilirsiniz.

Yumuşatıcıyı çamaşır yıkamak dışında farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Yumuşatıcı ve suyu sprey şişesi içinde karıştırarak duşa kabin temizliği yapabilirsiniz. Yumuşatıcı ve su karışımını, mobilyalardaki tozları almak için de kullanabilirsiniz. Değişik amaçlarla kullanmak için Dalin yumuşatıcı ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Yumuşatıcı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bebeğiniz için özel olarak geliştirilmiş olan Dalin yumuşatıcılar, hassas çamaşır yumuşatıcılarıdır. Dermatolojik testlerden geçen yumuşatıcılar hipoalerjenik formülle üretilir. Kıyafetlere hoş ve ferah kokular verir. Az düzeyde su ve ambalaj malzemesi içermesi nedeniyle çevre ile dosttur. Dalin yumuşatıcı çeşitlerini kullanarak çevrenin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Yumuşatıcılar lekelerin kıyafetin içerisine sızmasına engel olur. Kıyafetlerin üzerinde oluşan leke görünümlerini gidermek için yumuşatıcının faydalarından yararlanabilirsiniz. Doku anlamında çamaşırların yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz. Dalin yumuşatıcı ile yıkadığınız çamaşırlardaki pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı hissedebilirsiniz. Boya içermemesi nedeniyle cilt ile güzel bir uyum sağlayan yumuşatıcıları kullanarak ütü ve katlama işlerini de daha kolay hale getirebilirsiniz.

Kıyafet üzerindeki lif diziliminin düzenlenmesinde etkili olan yumuşatıcılar sayesinde cilde hava giriş çıkışı doğru bir şekilde sağlanabilir. Ayrıca Dalin yumuşatıcı ürünleri sayesinde renk kaçması ya da solması gibi durumlarla karşılaşma olasılığınız oldukça düşüktür. Kıyafetlerinizin ilk günkü yumuşaklığını korumak ve yumuşatıcının diğer faydalarından yararlanmak için Dalin yumuşatıcı ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Dalin Yumuşatıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Dalin yumuşatıcı fiyatları kendi arasında değişiklik gösterebilir. Ürünlerin boyutu ve içerikleri fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri fiyat olarak oldukça ekonomiktir. Konsantre çamaşır yumuşatıcıları ise fiyat olarak biraz pahalı olabilir. Daha fazla yıkama yapmaları nedeniyle uzun vadede konsantre çamaşır yumuşatıcısı avantajlıdır. 750 ml konsantre Dalin yumuşatıcı çeşitleri ile ortalama 30 yıkama yapabilirsiniz. 1500 ml konsantre Dalin yumuşatıcı çeşitleri ile de 60 yıkama yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Birden fazla yumuşatıcı ürünü alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden değişik Dalin yumuşatıcı ürünleri arasından beğendiğinizi seçebilir ve hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalin Yumuşatıcı Fiyatları

25 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 25 / 25 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?