Database Kitapları

Bilgisayar kullanımı, program, yazılım ve tasarım kodlama bilgilerinin en gelişmiş ve anlaşılır halini bulabileceğiniz database kitapları ile artık, farklı kodlama dillerini çok daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Alanının en iyisi onlarca yazarın hazırladığı kitapların sunduğu en önemli avantaj, giriş aşamasındaki kullanıcıların dahi verilen bilgilerden çok rahat bir şekilde istifade edebilmesidir.

Database Kitaplarının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  • Gereksiz anlatımlardan uzaktır: sadece bilgi verme amacı taşıyan içerikleri okuyucu ile buluşturan kitaplarla, amacınıza çok daha çabuk ulaşabilirsiniz. Seçkin kitaplar arasında yer alan veritabanı kitapları sayesinde, en kritik database bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Öğrenebilme ve Uygulayabilme Kolaylığı Sağlar: Anlatımların ciddi anlamda öğretmeye dayalı bir kurgu üzerinden yapılması, okuyucunun öğrenmesini kolaylaştırırken, uygulama aşamasındaki zorlukları da ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede kısa bir sürede kitaplarda yer alan bilgileri öğrenirken, bir yandan da uygulama aşamasına geçebilirsiniz.
  • Girişten Sonuca Kadar Örneklendirme Sunar: Tüm kitaplarda içeriğin giriş seviyesindeki bir kullanıcıdan, sonuç seviyesine kadar örneklendirilerek anlatılması sayesinde beklentilerinizin üzerinde bir hız ve kolaylıkta ilgili konulara hâkim olabilirsiniz. Giriş seviyesindeki okuyucu için, oldukça anlaşılabilir bir hitap dili kullanılmaktadır.
  • Üniversite Eğitimi İçin Yararlıdır: Üniversite eğitimini ilgili alanlarda sürdürenler için, nitelikli bir kaynak özelliği taşımaktadır. Satışta olan kitaplar sayesinde, üniversite öğrencilerinin eğitimlerinde başarı sağlama oranı artmaktadır.

Programlama Kitapları

Programlama dillerini etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak kitaplar, seçkin yazarların kaleminden sizlerle buluşuyor. Programlama için kullanılan tüm uygulamaların başlangıç ve sonuç seviyesine kadar anlatıldığı programlama kitapları sayesinde, program dillerini hızlı bir şekilde öğrenerek uygulamaya koyabilirsiniz.

Grafik ve Web Tasarım Kitapları

Yeni nesil grafik ve web tasarım tekniklerine çok rahat bir şekilde ulaşmanıza imkân tanıyan grafik ve web tasarım kitapları, anlaşılır ve detaylı bir dille beklentilerinize cevap veriyor. Pratik yapmanız için ayrıca detaylandırılmış yeni nesil teknikleri uygulayıp tasarım için hangi programların etkili olduğunu öğrenerek, hızlı bir şekilde tasarım yapmayı öğrenebilirsiniz.

İşletim Sistemleri Kitapları

İşletim sistemleri hakkında teorik bilgilerin yer aldığı ürünler, sistem programlama uygulamaları ve bunlar için kullanılacak teknik ve bilgileri içermektedir. Giriş ve uzman seviyesi arasında bulunan en iyi kaynaklarla, işletim sistemleri hakkındaki tüm detaylara inebilir, çalışmalarınızı daha başarılı hale getirebilirsiniz.

Network Kitapları

Bilgi ve sistem kaynaklarının en etkili ve anlaşılır biçimde anlatıldığı network kitapları, giriş seviyesinden uzman seviyesine kadar etkili network yönetimi hakkında teorikte ve pratikte yapılması gerekenleri anlamanızı sağlayacaktır. Türkçe yazılmış en iyi kaynaklar arasında bulunan kitaplar, alanının uzmanları tarafından her seviyede insanın çok rahat bir şekilde anlayabileceği hitabete sahip seçkin kitaplardan oluşmaktadır.

Başlangıç Seviyesi Bilgisayar ve İnternet Kitapları

Bilgisayar ve internet konusunda fazla deneyim sahibi olmayanlara tüm detayları giriş kısmından sunan bilgisayar ve internet kitapları sayesinde, başarılı bir bilgisayar ve internet kullanıcısı olabilirsiniz. Hızlı ve etkili birçok yöntemin yer aldığı kitaplarda; hızlı yazım teknikleri, genel bilgisayar ayarları, internet güvenliği ve kullanımı gibi aklınıza gelebilecek her türlü anlatıma ulaşabilirsiniz.

Microsoft Office İçerikli Kitaplar

Farklı birçok özelliğiyle dünyanın en gelişmiş ve tercih edilen metin düzenleme ve ofis yazılım programı olan Microsoft Office hakkındaki tüm kullanım detaylarına, Microsoft Office kitaplarında yer verilmiştir. Paket kapsamında Microsoft tarafından sunulan hizmetler hakkında anlaşılır bir dille anlatılanları kısa sürede öğrenerek, ofis programına tam anlamıyla hâkim olup, çalışmalarınızdan yüksek verim alabilirsiniz.

İnternet, Bilgisayar ve Ağ Güvenliği

İnternet ve bilgisayar kullanımın tüm detaylarını bilmek kadar, bunların güvenliği hakkında da bilgi edinerek sızmaları engelleyecek güvenlik bilgilerine sahip olmakta önemlidir. İnternet, bilgisayar ve ağ güvenliğinin yanı sıra etik hack hakkındaki detayları, bu amaçla yazılmış kitaplarda rahatlıkla bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Database Kitapları

45 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9934/211655