Deerma 

Gelişen teknoloji ile hayat standartlarının git gide iyileşmesi ile birlikte buhar makinelerinin kullanımı ve talebi artmıştır. İç mekanlardaki nem oranları sağlık açısından oldukça önemlidir. Buhar makineleri bulunduğumuz ortamdaki havanın nem oranını dengeler ve daha uygun ve daha rahat bir yaşam ortamı sağlar. Özelliklede ev, kafe, ofis gibi kapalı ortamlarda bu nem oranı ve dengesi daha önemli bir hale geliyor. Nem oranının %40 ile %50 arasında olması bireylerin sağlığını ve yaşamını olumlu yönde etkiler. Buhar makinesi mevsim geçişlerinde meydana gelen hava değişikliği ile nem oranı da farklılık gösterir. Bu durumlarda da oldukça büyük öneme sahiptir buhar makineleri. 

Deerma markasının ürettiği bu buharlı makineler bulunduğumuz ortamda havanın nemlendirilmesini ve nem oranının dengesinin yapılmasını sağlar. Ortamdaki havayı da oldukça iyi bir şekilde temizler. Buharlı hava makineleri sağladığı faydalarla ön plana çıkar. Bu ürünler kapalı ortamlardaki hava partiküllerinin ortadan kaldırmasını sağlar. Herhangi bir alerjik reaksiyona ne olacak toz ve parçacıklar yok ederek kapalı mekanların daha sağlıklı ve steril hale gelmesini sağlar. Deerma buhar makinesi içinde bulunan hava temizleyicisi sayesinde bulunduğunuz ortamın daha temiz ve sağlıklı hale gelmesini daha iyi bir şekilde nefes almanızı sağlar. Bu sayede sevdiklerin ile daha kaliteli bir yaşama daha sağlıklı olan iyi bir nem oranında nefes olmanızı sağlar. Bu alet sayesinde evde daha temiz bir hava dolaşır. Rutubetsiz bir ortamda ulaşmanızı sağlayarak hayat kalitenizi daha yüksek hale getirmenizi sağlar. Solunum yolu rahatsızlıkları olan bireyler için rahatlıkla kullanılabilir. 

Deerma Hava Nemlendiricisi 

Özellikle küçük çocukların ve bebeklerin daha iyi bir nefes almalarını bu sayede sağlık sorunu yaşamadan rahat uyumaları için bu tür cihazlar kullanılır. Havadaki toz partiküllerini ve kirlerin hepsini suya hapsederek havanın temizlenmesini sağlar. Böylece Deerma hava nemlendirici havadaki hem nem oranı hem de kötü kokuları yok etmiş olur. Cilt sağlığı içinde oldukça büyük öneme sahiptir. Suya hapsedilen tozlar ortamdan uzaklaştığı için kaşıntı, alerji gibi durumların da öneme geçer. Buhar makineleri sıcak su üreterek ya da soğuk su üreterek iki şekilde ısı sistemi ile çalışmaktadır. Soğuk su ile çalışan buhar makineleri yüksek titreşim frekansı ile suyu ısıtmadan buharlaşmasını sağlar. Bu soğuk buhar makineleri sağlık için de önemlidir. Bu ürün burun tıkanıklığını giderir. Böylece uyku sırasında herhangi bir tıkanıklık yaşanmadan geceleri rahat ve derin bir uyku geçirmenizi sağlar. Sıcak buhar makineleri ise suyu ısıtarak havaya püskürtür. Bu her iki cihazda aynı işlevdedir. Daha rahat nefes temiz ve sağlıklı bir ortam sağlar. Doğalgaz ile ısıtılan ortamlarda nem oranı düşer. Buhar makinesiyle dengeleyebilirisiniz. Bu sıcak buharlı makineleri kış aylarında özellikle rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Deerma Buhar Makinesinin Faydaları Nelerdir? 

Havanın nemlendirilmesini sağlayarak bu cihaz ile evde yaşayanların sağlığının korunmasını sağlanır. Özellikle küçük çocuk ve bebek bulunan evlerde oda nem dengesini belli seviyede tutmak onlar için büyük öneme sahiptir. Bebeklerin bağışıklık sistemleri vücutları bizden daha çok etkilenir ve daha çabuk hastalanırlar. Bu da burun tıkanmalarına neden olabilir. Burun tıkanması bebeklerin uyumalarını ve rahat nefes almalarını engeller. Buhar makineleri sayesinde bu burun tıkanıklarının açılması sağlanır. Astım ve bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıklarının çözüm bulma noktasında ve tedavisinde daha hızlı ve rahat ilerleme kaydetmenizi sağlar. Herhangi bir kötü etki göstermez rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Sigara dumanı ve kokusunu çekerek ortamdan uzaklaştırır. Yemek kokuları ve diğer kötü kokuları ortamdan çekerek uzaklaştırır. Oluşacak ya da var olan cilt kuruluğundan boğaz kuruluğunu ortadan kaldırır. Bu cihazların bir diğer özelliği de kötü kokuyu da yok etmesidir. Bu kötü koku temizleme özelliği de kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlar. Burun ameliyatında da iyileşme sürecini hızlandırır. Bu ürün bulunduğu ortamda nem az ya da fazla olduğunda bu cihaz devreye girer. Ortamdaki rutubet oranını dengeler. İhtiyaçlarınızı karşılayan bu ürünü solunum sistemi olumlu etkilediği için Hem yaz hem aylarında kullanılır. 

Deerma Temizleme Ürünleri

Birçok temizleme ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biri Deerma sprey mop ile ev veya yaşam alanlarında yüksek performans ile temiz ortamlar elde edebilirsiniz. Buharın gösterdiği yüksek sıcaklık ile ortamdaki Kir ve bakterilerden kurtulabilirsiniz. Bu moplarda temizleme sırasında sadece su kullanılır. Bu ürün sayesinde yüzeylere yapışan toz ve mikroları kolaylıkla temizler. Sadece su kullanıldığı için çevre dostu bir ürün sınıfına girer. Bu ürün sayesinde yüksek kimyasal içerikli temizlik malzemeleri kullanımına gerek kalmadan temizleme işlemi yapılır. Oldukça geniş bir kullanım alınana sahiptir. Halı, kilim gibi birçok ev eşyasını da çok rahat bir şekilde sterilize edilmesine ve kir ve tozdan arındırılmasına yardımcı olur. 

Deerma 360 derece dönen su püskürtmeli sprey paspas püskürtme ile yüksek temizlik performansı sağlar. Oldukça kolay az bir miktar su ile kirlerden arındırma sağlanır. Su haznesine sahiptir. Bu sayede uzun süre kesintisiz be yüksek ısıda ve yüksek kalitede sıcak buhar üreterek çalışır. Makinedeki su bittiğinde tekrar su eklemesi yapılarak kısa süre içinde kullanıma hazır hale getirilebilir. Püskürtmeli sprey paspas ile tüm yüzeyler banyo ve odalarda gönül rahatlığıyla kullanılır. Yüksek basınçlı sıcaklık ile tüm inatçı kirleri ve lekeleri çıkarır. Böylelikle temizlik işi oldukça kolaylaşır. Bir diğer ürün ise Deerma dikey süpürge ile sahip olduğu geometrik şekli sayesinde birçok temizlemenin zorlaştığı yerleri kolaylıkla temizler. Dikey süpürgeler daha az yer kapladığı için çok kolay muhafaza edilir. Dikey şekilde olduğu için süpürge duruş bozukluklarını engeller bel ve boyun rahatsızlığı yaşayanlar için oldukça kullanışlıdır. Deerma şarjlı süpürge sayesinde prize ihtiyaç duymadan kablo olamadan birçok yere rahatlıkla ulaşım sağlayarak temizleme yapılabilir. 

Deerma Süpürge Fiyatları 

Deerma markasının ürünleri kalitesi ve gösterdiği performans ile oldukça tercih edilmektedir. Bu Deerma şarjlı süpürge fiyatları her bütçeye uygunluk göstermektedir. Hem kablosuz olduğu için herhangi bir priz ihtiyacı olamadan rahatlıkla kullanılması gerek şekli yüzünden birçok kişiye kolaylık sunması için kullanılan yeni teknolojiye uygun ürünler malzemeler kullanılması fiyatını etkilemektedir. Aynı şekilde Deerma hava nemlendiricisi fiyatı da soğuk hava ve sıcak hava makinesine göre artış veya azalış gösterebilir. Ürünün aldığı su kapasite de fiyatı etkileyebilir. Ürüne fiyatı taksitlendirme yapılarak da sahip olabilme şansınız vardır. 

Deerma Buhar Makinesi Öksürüğe İyi Gelir Mi?

Evet, buhar genel olarak öksürüğe iyi gelmektedir. Özelliklede buhar makinesinin nem oranını da dengelemesi ile solunum yolu rahatsızlıklarına fayda vardır. 

Deerma Buhar Makineleri Sıcak Mı Soğuk Mu Kullanılmalı?

Buhar makineleri sıcak buhar ve soğuk buharla çalışarak nem oranını dengeler. İkisi arasında da çok fark yoktur. Soğuk buhar makinesi yüksek titreşim sayesinde suyun soğutulmasını ve buharlaştırılmasını sağlar. Sıcak buhar makinesi ise suyu kaynatarak buharlaştırılmasını sağlar. 

Deerma Buhar Makinesi Hangi Durumlarda Kullanılır? 

Birçok durumda kullanılabilir. Özellikle kuru cilt, baş ağrısı, burun tıkanıklığı, kuru öksürük gibi birçok sağlık sorununda kullanılabilir. Yaşanılan ortamda rutubet olması nem dengesini sağlamak için de kullanılabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deerma

40 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler