Gösterişli tasarımları ve geniş özellik listesiyle bilinen Dell klavyeleri, ürünü farklı alanlarda kullanmayı tercih eden kesimlerin tamamını memnun etmeyi amaçlar. Bu donanımların yanında temel kriter olan performans konusunda da Dell hayal kırıklığına uğramanızın önüne geçer.

Dell klavyeleri, genel olarak vaat ettiği premium yapı kalitesi ve hissi ile cihazlar arasında geçiş yapmak için sorunsuz bir yol açar. Dell, arkadan aydınlatmalı klavyeye ve şarj edilebilir pillere sahip modellerini sürekli güncelleyerek ürünlerini daha iyi hale getirme konusunda ısrarcıdır.

Kablosuz Klavyelerin Sağladığı Özgürlük

Dell Kablosuz Klavyeler, tam boyutlu klavye, çoklu işletim sistemi desteğine sahip bir düzenin yanı sıra Windows ve Android için en popüler kısa yol tuşlarına sahiptir. Dell’in kablosuz modelli klavyeleri için sağladığı kolaylıklardan bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Günlük performansı ve üretkenliği artırın
 • Kablosuz bağlantınızı seçme özgürlüğünün tadını çıkarın
 • Kablosuz bağlantı seçeneğiyle Bluetooth LE kullanarak üç cihaz (masaüstü, dizüstü bilgisayar ve mobil cihazlar) arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
 • Dell Universal Pairing ve Bluetooth LE ile uyumlu cihazları bağlayın

Nano dongle, klavyeyi ve kablosuz Dell Evrensel Eşleştirme'yi kullanarak birçok uyumlu cihazı bağlar. Bu, ister masanızda isterseniz hareket halindeyken uyumlu cihazlarınız için bir dongle sağlar. Daha fazla üretkenlik için Bluetooth LE ile aynı anda birden fazla uyumlu cihazı eşleştirebilirsiniz.

Dell Kablosuz Klavye, Bluetooth’un 4.0 desteğini kullandığı gibi başta Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 olmak üzere çok daha fazla işletim sistemiyle de uyumludur. Bluetooth 4.0 için önceki sürümleri güncelleyerek Dell’in kablosuz klavyelerini kullanabilirsiniz. Böylelikle yeni güncellenen Bluetooth sürümü, işlevsel olarak daha fazla fayda elde etmenizi sağlar.

Windows 7, 8 ve 10, klavyenizin kilitli görünmesine neden olabilecek bağlı aygıtların seçici güç yönetimi ile bilinen bir davranışa sahip olduğunu gösterir. Klavyenizi yeniden bağlamak için sistemi tekrar başlatın veya Bluetooth desteğini kapatıp tekrar açın.

Tecrübe Etmek İçin Daha Fazla Neden

 • En yeni nesil yüksek profilli Cherry MX anahtarları
 • Kalite kaybı oluşmadan milyonlarca tuş vuruşunun yüksek dayanıklılığı
 • Makrolar ve tuş atamaları için tamamen programlanabilir tuşlar
 • Ayarların cihazda saklanması için yerleşik bellek
 • Hızlı ve doğru ayarlanabilirlik için ses silindiri ile özel ses kontrolü
 • Anahtar başına renkli RGB aydınlatma
 • Kayan anahtarlar mimarisi
 • Gölgelenmeyi önleme / N-Key rollover
 • Yeniden tasarlanan bölüm düzenleri
 • USB geçidi bağlantısı ve özel ortam tuşları
 • Dayanıklı ABS / polikarbonat kasa

Çağdaş Tasarım

Klavyelerin kompakt boyutları masaüstünüzde daha az yer kaplar ve uzun süreli kullanımda rahatlık için tasarlanmıştır. Dell klavyelerinde, toz birikimini önlemeye yardımcı olmak için sessiz bir yazma ses seviyesi, azaltılmış tuş boşlukları ve üretkenliği artırmak için konforlu tuş başlıkları yer alır. Dell Kablosuz Klavye ile çalışma alanınızı yenileyin. En yeni ve gelecekteki Dell sistemlerini tamamlayacak şekilde tasarlanan kablosuz klavyenin modern konturları ve şık çizgileri, ister evde ister ofiste olsun, çağdaş bir görünüm ve his vererek çalışma alanınızı genişletir.

Uzun ve Verimli Pil Ömrü

Dell kablosuz klavye modelleri uzun çalışma ömürleri sayesinde yoğun gününüzde güç tükenmesi konusunda endişelenmenizin önüne geçecek ve yarı yolda bırakmayacaktır.

Uzun çalışma ömrü ile kablosuz klavye ofiste ağır iş yükünüzü kaldıracak ve evde de uzun süre kullanılabilir bir hal alacaktır. Enerji tasarruflu olacak şekilde tasarlandıklarından dolayı sık sık pil değişiminin zorluğundan ve masraflarından kaçınabilirsiniz. Pil ömrü, tercih edeceğiniz kablosuz Dell klavye modeline göre farklılık gösterir. Kurulumu kolaydır, böylece klavyenizi kablosuz olarak yazma ve kullanma özgürlüğünün ve esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Konfor ve Rahatlık

Yükseltilmiş ve geniş chiclet tuşları ve multimedya tuşları hassas hareket için optik izleme özelliği sayesinde, konforlu ve üretken bir kullanıcı deneyimi için Dell klavyelerine güvenebilirsiniz. Kablosuz klavye, her gün yanınızda olabilme imkânına sahip olduğu için en yakın arkadaşınız olacaktır. Artık üretkenlik ortağınız parmaklarınızın ucunda, işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dell klavyelerinde göze çarpan detaylardan biri de şüphesiz şık ve verimli anahtarlar ile birlikte gelmesi ve tam bir düzene sahip olmasıdır. Bu da dizüstü bilgisayarlarını yeni klavye ile kullanmak isteyenler için önemli bir esneklik oluşturur.

Daha Az Anahtar Hareketi

Dell klavyeleri oyun, yazılım, yazı yazma gibi hemen hemen her amaç için kullanılabilir. Yazı yazmak için rahat bir kullanım alanı sağlayan Dell klavyeleri, parmaklarınız için hoş bir his sağlar. Ayrıca, bir avuç içi dayanağına sahip olması uzun süreli kullanım durumunda ortopedi anlamında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamanızı mümkün hale getirir.

Bununla birlikte, Dell klavyelerinin büyük bir kısmı daha minimalist boyutlarda tasarlanır ve ana amaç olarak klavyelerin masanızda kapladığı yerin daha az olması planlanır. Dell, daha geniş boyutlarda klavye tercih etmek isteyenleri de düşünerek hareket etmiş ve daha büyük boyutlara sahip klavyelerini de kullanıcılar için hazır hale getirmiştir.

Bu klavye paketlerinin bir başka artısı, yine dizüstü bilgisayarlarda kullandığınız 'Fn' tuşudur. Bu, oynatma, duraklatma, geri sarma ve hızlı ileri sarma gibi işlevlere kolay erişim sağlar. 'Fn' tuşuna basmaya gerek kalmadan ses kontrolü de vardır. Bu sayede çok daha kısa sürede verimli bir işlem performansı sağlayabilirsiniz.

Tamamen Kilitli ve Yüklü

Kazanma şansı: Sektör lideri Cherry MX anahtarlarla keyifli anlara hazır olun. Lineer anahtarlama özellikleri, yüksek çalıştırma kuvveti ve daha geniş hareket kombinasyonu, size daha iyi kontrolün yanı sıra hızlı ve sorunsuz tetikleme sağlar ve rakiplerinizi tek tek verimli bir şekilde geçmenize olanak tanır.

Stil ile saldırı: Tam N-anahtar rollover, milyonlarca tuş vuruşu yaşam döngüsü ve doğru ve güvenilir performans için yerleşik bellek ile istediğiniz herhangi bir iş için aradığınız verimliliği sağlar. Ayrıca doğrudan metal üst plakaya monte edilen anahtarlarla, modern görünümlü ve dayanıklı bir kurulum elde edersiniz.

Konforda komuta edin: Saltanatınızı, en zorlu şartlar içerisinde bile gelişmiş ergonomi ve daha doğal bir avuç duruşu sağlayan ince bir form faktöründe güçlendirin.

Mücadeleye katılın: Erişimi kolay bir USB geçidi ile bilgisayarınıza hızla bağlanın. Ayrıca, özel medya tuşları, odağınızı kaybetmeden performansınızın yoğunluğuna erişmenizi ve kontrol etmenizi sağlar.

Seviyeyi yükseltin: Reaksiyon sürenizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan optimize edilmiş, yeniden tasarlanmış bir düzende kolayca gezinin.

İstediğiniz Şekilde Kazanın

Kişiselleştirin: Uzun süreli klasik işlemleri es geçmenizi sağlayan makrolar ve tuş atamaları için tamamen programlanabilir tuşlar arasında gezinin. Tüm ayarlar yerleşik bellekte saklanır, böylece komutlarınız sizi nereye götürürse götürsün takip eder.

Ses kapalı: Özel ses kontrolleri ve maceranızın her aşamasında size kesintisiz ses ayarlaması sağlayan bir ses silindiri ile medyanıza hızla erişin ve kontrol edin.

Aydınlatın: Tamamen özelleştirilebilir anahtar başına RGB ile renklerinizi dilediğiniz gibi kurgulayın ve özel yazılım aracılığıyla milyonlarca renk kontrolü sağlayın.

Hayata Kolay Bağlanın

Özellikle kablosuz tasarıma sahip Dell klavyelerini birden çok cihaza bağlamanız mümkündür. Klavyenin sağ üst köşesindeki “1, 2, 3” etiketli anahtar, kablosuz alıcı ile diğer Bluetooth cihazları arasında seçim yapmanızı sağlar.

Klavyeleri bilgisayarınıza tanımlamak son derece kolaydır. Tak ve çalıştır USB alıcısı kutudan çıkarılır ve bilgisayarın USB çıkış noktasına takılarak kullanıma hazır hale getirilir. Kablosuz klavyelerde profili olmayan bir Bluetooth cihazına bağlanılması, her cihazın eşleştirme moduna geçmesi ile sonuçlanır.

Güçlü Yazma Performansı

Yazma deneyimi şimdiye kadar yaşadığınız en iyi tecrübelerden biri olacaktır. Tuşlar ideal aralıklıdır, tuş hareketi bütün kullanıcı kesimi için uygun bir mesafededir ve anahtarların hissi konforludur. Her tuş sorunsuz ve eşit seviyede tepki verir. Dell klavyelerinin büyük bir hayranı olmanız kaçınılmazdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dell Klavye

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye & Mouse Setler
Klavye & Mouse Setler
Klavye
Klavye
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/dell